عالمیان: می‌توانیم سهمیه المپیک کسب کنیم
۱۰۶۱۲۰۰
۰۳ آذر ۱۳۹۹ - ۰۱:۳۵
۶۰۹
ملی‌پوش تنیس روری میز ایران گفت: امکان کسب یک تا دو سهمیه المپیک را داریم؛ البته فعلاً همه چیز برای برگزاری مسابقات روی هواست.

خبرگزاری میزان: نیما‌ عالمیان در گفت‌وگویی درباره شرایط خودش و تیمش در لیگ‌ تنیس روی میز فرانسه اظهار داشت: خداراشکر همه چیز خوب است و در تنها دیدار برگزار شده موفق به پیروزی شدیم البته با توجه به شیوع گسترده ویروس کرونا مسئولان تصمیم به تعطیلی لیگ فرانسه به مدت یک ماه گرفته بودند. از هفته آینده و با پشت سر گذاشتن دوران قرنطینه باید دومین دیدار خودمان را انجام‌ دهیم و اگر در این دیدار پیروز شویم بدون شک وضعیتمان در جدول بهتر از قبل هم خواهد شد.

وی در خصوص حضور نوشاد عالمیان نیز گفت: خداراشکر نوشاد به همراه تیمش صاحب دو پیروزی شده و اگر اشتباه نکنم یک شکست هم داشته‌اند. در مجموع همه چیز راضی کننده است و تمریناتمان را زیر نظر مربی فرانسوی پیگیری می‌کنیم. در تیممان یک بازیکن چینی و چند فرانسوی داریم و میر الماسی هم به تازگی به جمع ما پیوسته است.

ملی‌پوش تنیس روی میز ایران درباره اردوی تیم ملی، تصریح کرد: ما که در ایران نیستیم و اردوی تیم‌ملی هم که فعلاً برگزار نشده است هر چند در حال حاضر صلاح هم نیست که به دلیل کرونا اردو‌ها برگزار شود و باید اندکی صبر کرد تا با بهبود شرایط اردو‌های تیم ملی استارت بخورد. البته به نظرم در شرایط فعلی می‌توان تعدادی از بازیکنان جوان و آینده‌دار را در محیطی کاملاً امن و بسته، منوط به اینکه تست‌هایی که از آن‌ها گرفته می‌شود منفی باشد، دور هم جمع کرد تا آن‌ها به مدت یک ماه تمریناتشان را بدون مشکلی پیگیری کنند و به نظرم این کار هم تحت هر شرایطی شدنی است.

عالمیان در پایان در مورد میزان شانس ایران برای حضور در المپیک، گفت: این شانس برای ایران امکانپذیر است که بین یک تا دو سهمیه به دست بیاوریم؛ البته فعلاً همه چیز برای برگزاری مسابقات روی هواست و چنانچه تاریخ برگزاری انتخابی المپیک از سوی مسئولان کنفدراسیون تنیس روی میز آسیا مشخص شود با برگزاری اردو‌های خوب از سوی مسئولان فدراسیون، می‌توانیم همانند المپیک ریو در توکیو هم کسب سهمیه کنیم.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج