من مسئول اتفاقات هولناک سال ۲۰۲۰ نیستم
۱۰۶۱۴۱۸
۰۳ آذر ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۳
۱۴۸۳
جان کارپنتر فیلمساز نامدار سینمای وحشت در گفتگو با لوموند از وضعیت خود در ایام قرنطینه گفت.
خبرگزاری صبا: جان کارپنتر فیلمساز نامدار سینمای وحشت در گفتگو با لوموند از وضعیت خود در ایام قرنطینه گفت.
 
من مسئول اتفاقات هولناک سال ۲۰۲۰ نیستم
 
به نقل از لوموند، «نیویورک ۱۹۹۷»، «لس آنجلس ۲۰۰۳» چندتا از فیلم های قبلی کارپنتر هستند. اگر فیلمنامه سال ۲۰۲۰ لعنتی را هم او نوشته باشد، چه؟
 
جان کارپنتر فیلمساز سرشناس دنیای وحشت در گفتگو روز دوشنبه ۱۶ نوامبر با لوموند فرانسه با این پرسش مواجه شد: اتفاقات سال ۲۰۲۰ از جمله یک بیماری همه گیر که نیمی از مردم جهان را به قرنطینه فرستاده، آشوب های موجود در سراسر جهان، حملات وحشیانه، سیستم سرمایه داری نامشهود که همچنان دارد زمین ها را آن خود می کند، به نظر می رسد سال ۲۰۲۰ یکی از سناریوهای شما باشد، چگونه از پس حوادث امسال برآمده اید؟
 
کارپنتر با خنده گفت: توپ را به زمین من نندازید، حاضر نیستم مسئولیت آنچه در سال ۲۰۲۰ اتفاق افتاده را برعهده بگیرم.
 
کارگردان «هالووین» افزود: برای گذر از حوادث امسال، من به نوبه خودم از توصیه های کارشناسانه بهداشتی پیروی می کنم، در انزوای کامل در خانه ام در لس آنجلس به سر می برم. خیلی ساده است، سعی می کنم زنده بمانم همین.
 
کارپنتر در جواب چگونگی گذراندن وقتش در این دوران نیز چنین گفت: بازی های ویدیویی انجام می دهم، اخبار و بسکتبال تماشا می کنم، فیلم های قدیمی خیلی می بینم مثل فیلم «مرد پرتوان» (۱۹۵۲) نیکلاس ری.
 
توضیح: «نیویورک ۱۹۹۷» و «لس آنجلس ۲۰۰۳» عنوان فیلم های کارپنتر نیست بلکه تنها زمان و مکان رخداد دو تا از فیلم های مشهور این کارگردان با نام های «فرار از نیویورک» و «فرار از لس آنجلس» است.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج