کار سخت آرمات در تیم والیبال نوجوانان
۱۰۶۱۵۸۵
۰۴ آذر ۱۳۹۹ - ۰۱:۴۵
۵۹۲
پس از کش و قوس‌های فراوان در نهایت مسعود آرمات هدایت تیم والیبال نوجوانان را بر عهده گرفت تا جانشین وکیلی در این تیم شود.

خبرگزاری میزان: پس از کش و قوس‌های فراوان در نهایت مسعود آرمات هدایت تیم والیبال نوجوانان را بر عهده گرفت تا جانشین وکیلی در این تیم شود. آرمات برای موفقیت در تیم نوجوانان کار بسیار دشواری خواهد داشت؛ چرا که شرایط این تیم نسبت به قبل بسیار تغییر کرده و باید همه چیز را از صفر سروع کند.

زمانی که وکیلی سرمربیگری تیم نوجوانان را بر عهده داشت بازیکنانی را در اختیار داشت که حداقل دو - سه سال زیر نظر او کار کرده بودند؛ اما در حال حاضر چنین شرایطی برای آرمات مهیا نیست و او زمان چندانی برای کار کردن در تیم نوجوانان در اختیار ندارد.

وکیلی با تیم نوجوانان در لیگ برتر هم شرکت می‌کرد و این مسئله باعث شده بود بازیکنان این تیم در طول سال در کنار یکدیگر بازی کنند که این مسئله هم به تنهایی یک امتیاز مثبت برای وکیلی بود و البته باز هم آرمات از چنین امتیازی محروم است.

باید دید در چنین شرایطی فدراسیون والیبال از آرمات توقع نتیجه‌گیری و کسب مدال در رقابت‌های نوجوانان جهان را خواهد داشت یا اینکه تنها به کشف استعداد و تربیت باریکنانی که آینده والیبال ایران را تضمین خواهند کرد اکتفا می‌کند.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج