تجویز خودسرانه از ترس کرونا دردسرساز شد
۱۰۷۵۶۰۰
۱۱ دی ۱۳۹۹ - ۲۱:۰۴
۳۰۷۰
مرد انگلیسی به دلیل اینکه روزانه پنج لیتر آب می نوشید تا به کرونا مبتلا نشود، در نهایت در بیمارستان بستری شد.

برترین‌ها: مرد انگلیسی به دلیل اینکه روزانه پنج لیتر آب می نوشید تا به کرونا مبتلا نشود، در نهایت در بیمارستان بستری شد.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از دیلی میل، یکی از ساکنان شهر پچ وی انگلیس به دلیل اینکه روزانه پنج لیتر آب می نوشید برای محافظت در برابر کووید 19 ، در نهایت در بیمارستان بستری شد.

لوک ویلیامسون 34 ساله در اولین قرنطینه ای که به دلیل همه گیری در انگلیس وضع شد، در مورد فواید آب آشامیدنی در مبارزه با ویروس کرونا مطلع شد. همسرش لورا به یاد می آورد: "او به مدت یک هفته از ضعف رنج برد و به او توصیه شد مایعات زیادی بنوشد." - یک شب او به طبقه دوم رفت تا دوش بگیرد، از حمام بیرون آمد و بیهوش شد. "

لورا با امدادگران تماس گرفت و از در بسته حمام با شوهرش صحبت كرد تا غش نكند. به گفته وی ، تیم امداد و نجات پس از 45 دقیقه به محل رسیدند و در 20 دقیقه آخر شوهرش هیچ واکنشی به سخنان وی نشان نداد. لورا می گوید: "من آنقدر ترسیده بودم که فکر می کردم او را از دست داده بودم."

ویلیامسون حدود سه روز را در بخش مراقبت های ویژه، متصل به دستگاه تنفسی گذراند. در طول معاینه، پزشکان دریافتند که بیمار از کمبود آب (مسمومیت با آب) رنج می برد - آب اضافی در بدن.

به دلیل سطح بسیار پایین سدیم در بدن، وی دچار شوک مغزی شد. بیمار کمک های لازم را دریافت کرد و به خانه فرستاده شد. به گفته لورا ، شوهرش به کارش برگشته است ، اما سلامتی او کاملا بهبود نیافته است. وی گفت: "او هنوز هم به سرعت خسته می شود."

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج