پردرآمدترین مدیر لیگ برتر فوتبال جزیره
۱۰۷۸۶۸۷
۲۱ دی ۱۳۹۹ - ۰۷:۳۹
۷۵۶
یک رسانه سوئیسی رده‌بندی پردرآمدترین مدیراجرایی باشگاه‌های لیگ برتر فوتبال انگلیس را منتشر کرده که در این رده‌بندی مدیراجرایی یکی از ۲ باشگاه شهر منچستر صدرنشین است.

روزنامه خراسان: یک رسانه سوئیسی رده‌بندی پردرآمدترین مدیراجرایی باشگاه‌های لیگ برتر فوتبال انگلیس را منتشر کرده که در این رده‌بندی مدیراجرایی یکی از 2 باشگاه شهر منچستر صدرنشین است. به گزارش تسنیم، فصل جاری یکی از حساس‌ترین و جذاب‌ترین فصول در باشگاه منچستریونایتد طی نزدیک به یک دهه اخیر است.

پرافتخارترین باشگاه لیگ برتر انگلیس از زمانی که سیزدهمین و آخرین قهرمانی‌اش در لیگ برتر را به همراه سرالکس فرگوسن کسب کرد، دیگر نتوانست فاتح لیگ برتر جزیره شود اما در این فصل به نظر می‌رسد که این تیم شانس خوبی برای پایان دادن به انتظار طولانی‌مدتش برای فتح لیگ برتر داشته باشد، چون این تیم در لیگ برتر با لیورپول صدرنشین هم‌امتیاز است و در دیگر جام‌های داخلی فوتبال جزیره نیز در نقش یک مدعی ظاهر شده است.

این وضعیت توانسته تا حدودی هواداران را از عملکرد اد وودوارد مدیراجرایی تیم، راضی کند کسی که طبق گزارش پایگاه خبری ‌سوئیس رامبل‌ بالاترین حقوق را در میان تمامی مدیران اجرایی لیگ برتر انگلیس دریافت می‌کند. طبق ادعای این سایت، وودوارد تا کنون بالغ بر 23 میلیون یورو درآمد کسب کرده است. حقوق وودوارد اگرچه در فصل جاری نسبت به فصل گذشته کمتر شده - از 3.5 میلیون یورو به 3.43 میلیون یورو رسیده، اما هنوز هم او را در صدر مدیران عامل باشگاه‌های جزیره قرار می‌دهد.

پس از وودوارد، دنیل لوی مدیرعامل باشگاه تاتنهام که سالانه 3.2 میلیون یورو در سال حقوق می‌‌گیرد و ‌‌استیو پاریش از کریستال با 2.88 میلیون یورویی که از پالاس می‌گیرد، در رده‌های دوم و سوم قرار دارند. وودوارد در‌حالی پردرآمدترین مدیرعامل فوتبال انگلیس است که هواداران منچستریونایتد به هیچ‌عنوان از عملکردش رضایت ندارند و حتی کمتر از یک سال قبل گروهی از آن‌ها او را تهدید کردند.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج