تماشای بازی تاتنهام از روی درخت!
۱۰۷۹۰۴۶
۲۲ دی ۱۳۹۹ - ۰۲:۳۷
۱۲۶۰
در این دور از رقابت‌های جام حذفی انگلیس، موسوم به FA Cup، تاتنهام و مارین در ورزشگاه خانگی باشگاه مارین به مصاف هم رفتند که تاتنهام موفق شد با نتیجه‌ی ۵ بر ۰ به پیروزی برسد و یک برد راحت بدست آورد، اما نکات جالب توجهی در این بازی وجود داشت.

فوتبالی: در این دور از رقابت‌های جام حذفی انگلیس، موسوم به FA Cup، تاتنهام و مارین در ورزشگاه خانگی باشگاه مارین به مصاف هم رفتند که تاتنهام موفق شد با نتیجه‌ی 5 بر 0 به پیروزی برسد و یک برد راحت بدست آورد اما نکات جالب توجهی در این بازی وجود داشت.

تیم فوتبال مارین که یک باشگاه شاغل در لیگ سطح 8 انگلیس است، ورزشگاهی در حد و اندازه های تیم های لیگ برتری ندارد به طوری که تماشاگران جای درست و حسابی برای نشستن ندارند.

تماشای بازی تاتنهام از روی درخت!

در واقع این ورزشگاه سکو و جایگاهی برای تماشاگران ندارد و مردم از پشت فنس ها و نقاط مختلف به تماشای بازی مشغول شدند. یکی از تماشاگران برای اینکه این بازی را تماشا کند از یک درخت که اطراف ورزشگاه بوده، بالا رفته و از روی آن مشغول تماشای بازی شده است. نکته‌ای که در نوع خود بسیار عجیب و جالب توجه به نظر می‌رسد.

کمتر شاهد آن بوده‌ایم که در رقابت‌هایی که در سطح فوتبال انگلیس برگزار می‌شود، تماشاگران برای دیدن بازی از درخت بالا بروند و از روی آن مشغول دیدن بازی شوند اما اکنون در جام حذفی و با توجه به شرایطی که ورزشگاه باشگاه مارین داشته، این اتفاق رخ داده است.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج