مغانلو: اینجا همه درباره طارمی حرف می‌زنند
۱۰۸۲۲۶۷
۰۱ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۸:۳۰
۱۱۹۲
شهریار مغانلو، مهاجم ایرانی سانتاکلارا گفت: اینجا خیلی صحبت از مهدی طارمی است. برای مهدی خیلی خوشحالم و امیدوارم بهتر از این هم برای او اتفاق بیفتد و در تیم‌های بزرگتر حضور داشته باشد

خبرورزشی: شهریار مغانلو، مهاجم ایرانی سانتاکلارا گفت: اینجا خیلی صحبت از مهدی طارمی است. برای مهدی خیلی خوشحالم و امیدوارم بهتر از این هم برای او اتفاق بیفتد و در تیم‌های بزرگتر حضور داشته باشد.

شهریار مغانلو که فصل گذشته در کورس آقای گلی قرار داشت، در پایان لیگ برتر راهی تیم سانتاکلارا پرتغال شد و هفته گذشته هم اولین گل اروپایی‌اش را به ثمر رساند؛ گلی که با درخواست VAR از سوی داور، مدعی است ثانیه‌های دلهره‌آوری تا زمان پذیرش آن تجربه کرده است.

مغانلو که اولین گل اروپایی خود را هفته گذشته به ثمر رساند در این‌باره می‌گوید: خدا را شکر که اولین گل را زدم. در این چند وقت خیلی اذیت شدم. با توجه به اینکه اینجا را انتخاب کردم سعی کردم تلاش بیشتری داشته باشم و خدا را شکر که گل اولم را زدم و امیدوارم این مسئله ادامه داشته باشد. تیم ما در چند بازی اخیر خوب نتیجه گرفته اما در آخرین بازی باختیم. تیم خوبی داریم، از کادر فنی تا بازیکنان شرایط خوبی داریم و امیدوارم بتوانیم تا پایان فصل به نتایج خوبی برسیم.

نکته جالب توجه در زمان گلزنی این بازیکن، درخواست VAR و احتمال خطای او روی گلر حریف بود: در آن شرایط سعی کردم در دوئلی که داشتم برنده باشم و در آن صحنه بالاتر از گلر حریف توپ را بزنم که خدا را شکر تبدیل به گل شد. بعد از اینکه به VAR رفتم خیلی ترسیدم و استرس داشتم. بدترین ترسی بود که داشتم اما ته‌دلم مطمئن بودم که گل قبول می‌شود، چون برخوردی با گلر نداشتم اما اگر سختگیرانه تصمیم می‌گرفت، شاید گلم مردود می‌شد که خدا را شکر این‌طور نشد.

مهاجم ایرانی سانتاکلارا با اشاره به عملکرد مهدی طارمی در لیگ پرتغال و تیم پورتو گفت: اینجا خیلی صحبت از مهدی طارمی است. برای مهدی خیلی خوشحالم و امیدوارم بهتر از این هم برای او اتفاق بیفتد و در تیم‌های بزرگتر حضور داشته باشد، چون لیاقتش را دارد. جلوی تیم ما هم خیلی خوب بازی کرد و تیم ما را اذیت کرد. باعث افتخار یک ایرانی است که اینجا همه درباره او صحبت می‌کنند. با مهدی هم بعضی اوقات صحبت می‌کنم ولی با علی (علیپور) بیشتر در ارتباط هستم. این دیدگاه اینجا شکل گرفته که بازیکنان ایرانی اینجا می‌توانند موفق باشند.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج