موتورسیکلتی از استخوان حیوانات!
۱۰۸۳۷۵
۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۳ - ۱۵:۰۵
۱۴۳۹۳ 
درون این موتورسیکلت ها از استخوان گاو، جمجمه تمساح، بز، گرگ و بسیاری حیوان دیگر استفاده شده است. همه مجسمه ها در اندازه واقعی و از روی نمونه های موجود ساخته شده اند.
باشگاه خبرنگاران: اگر به شما پیشنهاد دهند که موتورسیکلتی با قیمت 165 میلیون تومان یا 55 هزار دلار  خریداری کنید که حتی راه هم نمی رود، چه عکس العملی خواهید داشت؟ این موتور سیکلت ها بسیار شیک و زیبا و منحصر به فرد هستند اما تنها برای تزئین به کار می روند.

"رسه مور" هنرمند آمریکایی است که موتورسیکلت هایی ر ااز جنس استخوان حیوانات می سازد. او تمام قطعات این موتورسیکلت ها را از بدن یک حیوان خارج کرده است و با کنار هم قرار دادن آن ها توانسته است به مجسمه های جالب و در اندازه واقعی برسد که قیمتی برابر با 55 هزار دلار، معادل با 165 میلیون تومان دارند.

درون این موتورسیکلت ها از استخوان گاو، جمجمه تمساح، بز، گرگ و بسیاری حیوان دیگر استفاده شده است. همه مجسمه ها در اندازه واقعی و از روی نمونه های موجود ساخته شده اند. این هنرمند به گونه ای هوشمندانه اسم این موتورها را که چرخشان از جنس استخوان گاو است "Cowasaki" گذاشته است.

رسه می گوید بیش از یک سال از زمان خود را صرف جمع کردن استخوان ها از نقاط مختلف دنیا کرده است. این هنرمند 65 ساله به غیر از موتور سیکلت وسیله های جالب دیگری هم ساخته است که از میان آن ها می توان به بالگرد یا مجسمه شبیه ساز دایناسورها اشاره کرد.

مور اعتقاد دارد هیچ چیز در زندگی او عادی نیست و همیشه به دنبال آن است تا راهی برای فرار از زندگی یکنواخت پیدا کند. او در اوایل دهه 90 بود که برای اولین بار به صرافت درست کردن یک موتورسیکلت استخوانی افتاد و در طول این مدت نیز به هدفش رسیده است.

موتورسیکلتی از جنس استخوان

موتورسیکلتی از جنس استخوان

برچسب ها:
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
21:18 - 1393/02/22
خیلی جالب و با حال
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج