چگونه از لیست شرکت‌های طراحی و دکوراسیون داخلی تیم حرفه‌ای را تشخیص دهیم؟
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک فرشته_موبایلf
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
کلاسینو_1
اپیلاسیون نانا 1
لاله زار مال_1
سفیر بار ساقدوش_1
ریزخور_1
دکتر نداف کرمانی 1
لاله زار مال_3
اپیلاسیون نانا 3
دکتر نداف کرمانی 3
کلاسینو_3
سفیر بار ساقدوش_3
ریزخور_3
دکتر نداف کرمانی 4
کلاسینو_4
اپیلاسیون نانا 4
سفیر بار ساقدوش_4
لاله زار مال_4
ریزخور_4
کلاسینو_2
سفیر بار ساقدوش_2
دکتر نداف کرمانی 2
لاله زار مال_2
ریزخور_2
اپیلاسیون نانا 2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک فرشته_f
۱۰۸۶۴۸۵
۱۳ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۹
۳۵۲۲
حتما شنیده اید که از قدیم می‌گویند باید کار را به کاردان سپرد. یعنی افراد حرفه‌ای و با تجربه‌ای که در هر زمینه تخصص کافی پیدا کرده اند، می‌توانند بهترین نتیجه را بر جای بگذارد و شما را در مسیر ایده آل برای رسیدن به هدف طراحی دکوراسیون منزل خود قرار دهند.

چه خانه نو و جدیدی گرفته اید که نیاز به طراحی و بازسازی دارد و چه بخواهید خانه خود را بعد از چند سال زندگی بازسازی کنید، باید به دنبال لیست شرکت‌های طراحی و دکوراسیون داخلی بگردید. حتما شنیده اید که از قدیم می‌گویند باید کار را به کاردان سپرد. یعنی افراد حرفه‌ای و با تجربه‌ای که در هر زمینه تخصص کافی پیدا کرده اند، می‌توانند بهترین نتیجه را بر جای بگذارد و شما را در مسیر ایده آل برای رسیدن به هدف طراحی دکوراسیون منزل خود قرار دهند.

چگونه از لیست شرکت‌های طراحی و دکوراسیون داخلی تیم حرفه‌ای را تشخیص دهیم؟

اما از کجا می‌توان شرکت و تیم‌های مجرب و حرفه‌ای را پیدا کرد؟ چطور از لیست شرکت‌های طراحی و دکوراسیون داخلی بهترین‌ها را انتخاب کنیم؟ یک تیم کار درست چگونه کار می‌کند؟ چه خدماتی دارد و چطور باید پیدایشان کرد؟ اگر چنین سوالاتی در ذهنتان می‌چرخد، این مطلب را از دست ندهید. از طرفی می‌توانید در انتهای مطلب با تخصص شرکت‌هایی که در این حیطه فعالیت می‌کنند هم آشنا شوید.

حرفه‌ای بودن طراح دکوراسیون چطور مشخص می‌شود؟

برای پیدا کردن شرکت مناسب از لیست شرکت‌های طراحی و دکوراسیون داخلی، باید به دنبال گروه‌هایی باشید که بازسازی خانه، طراحی دکوراسیون و چیدمان را کاملا اصولی انجام می‌دهند. شاید تصور کنید که همه تیم‌ها همین کار را می‌کنند و این یک فاکتور خاص و ضروری برای انتخاب بهینه نیست. ولی کافی است از تیم مورد نظر بخواهید که نمونه کار‌های قبلی خود را به شما نشان دهند یا حتی با هم سر پروژه‌ای از آن‌ها بروید که هنوز در حال تکمیل است. با مشاهده شرایط واقعی می‌توانید بفهمید که وارد و اصولی بودن یکی از موارد ضروری برای یک انتخاب خوب به شمار می‌رود. یادتان باشد که پروژه‌های سه بعدی هیچ کمکی به شما نمی‌کنند و باید ببینید اتفاقا روند تبدیل طراحی سه بعدی به اجرا چگونه انجام شده و چقدر به واقعیت نزدیک است.

چگونه از لیست شرکت‌های طراحی و دکوراسیون داخلی تیم حرفه‌ای را تشخیص دهیم؟

سراغ آن شرکت معماری و طراحی دکوراسیون بروید که سلیقه‌تان را درک کند و با ویژگی‌های شخصیتی شما کنار بیاید. یک مشاور که تا حدی علم روانشناسی هم بلد باشد، می‌تواند هر پیشنهاد جدید یا تغییری که خودش مد نظر دارد را به گونه‌ای بیان کند که با خواسته شما هم راستا و هم سو باشد.

در لیست شرکت‌های طراحی و دکوراسیون داخلی باید به دنبال تیم چند نفره بود؟

لزوما تیم‌هایی که هر کار ریز و کوچک را به افراد مختلف می‌سپارند، نمی‌توانند خبره و با تجربه باشند. مسلما هر چه تعداد افراد تیم بالا رود، دستمزد نهایی و مبلغی که به شما اعلام می‌شود هم بالانر خواهد رفت. البته قرار هم نیست تیمی پیدا کنید که از یک نفر تشکیل شده باشد و هم طراحی و هم اجرا را خودش انجام بدهد. تعداد افراد معقول و متوسط برای پیش برد پروژه مورد نیاز است.

چگونه از لیست شرکت‌های طراحی و دکوراسیون داخلی تیم حرفه‌ای را تشخیص دهیم؟

آیا قیمت نهایی را می‌توان فاکتوری برای انتخاب شرکت خوب دانست؟

شرکت‌ها یا افرادی که قیمت‌های بسیار کم یا هزینه‌های هنگفت با طراحی‌های رویایی تعریف می‌کنند، واقعی نیستند. ریسک نکنید و طراحی دکوراسیون و بازسازی خانه خود را به این تیم‌ها نسپارید. بهترین گروه از لیست شرکت‌های طراحی و دکوراسیون داخلی آن است که اعداد و ارقام واقعی به شما ارائه کند. این قیمت‌ها به واقعیت‌های بازار، مصالح و دستمزد‌ها نزدیک‌تر هستند و به این ترتیب قرار نیست در وسط پروژه با هزینه‌های جدید و غیر منتظره روبرو شوید. یادتان باشد که در جلسات مشاوره به حس خود اطمینان کنید و اگر احساس کردید که قرار است سرتان کلاه برود، سریع با آن گروه خداحافظی کنید.

بابت طراحی دکوراسیون پول ندهید

اولین کاری که همه شرکت‌های دکوراسیونی انجام می‌دهند، این است که بعد از بازدید پروژه و جمع‌آوری اطلاعات کافی برای دکوراسیون مد نظر کارفرما، یک طراحی سه بعدی پیشنهادی ارائه می‌دهند. شرکت مورد نظر نباید هیچ هزینه‌ای برای این مرحله از شما دریافت کند، چون قرار است با همین طراحی شما را متقاعد کند که سراغ تیم درستی رفته اید.

چگونه از لیست شرکت‌های طراحی و دکوراسیون داخلی تیم حرفه‌ای را تشخیص دهیم؟

بعضی از شرکت‌های معتبر به اندازه‌ای به کار خود مطمئن هستند که بعد از پایان جلسه‌های مشاوره و بستن قرارداد، اجازه نمی‌دهند کارفرما در حین انجام پروژه از آن بازدید کند. اگر با این روند مشکل دارید، پس حتما قبل از تکمیل قرارداد مسئله را با هم حل کنید. البته این قانون، سیاست بدی نیست. بلکه نشان می‌دهد که آنقدر کار طراحی و دکوراسیون خود را حرفه‌ای انجام می‌دهند که نمی‌خواهند نظر غیرکارشناسی و سلیقه‌ای وارد پروژه شود. نتیجه مهم اینکه، در لیست شرکت‌های طراحی و دکوراسیون داخلی دنبال شرکتی باشید که بتوانید به سلیقه و تخصصش اعتماد کنید.

برای طراحی دکوراسیون خوب به پول هنگفت نیازی نیست

برای بازسازی دکوراسیون و طراحی داخلی حتماً نباید ثروتمند باشید و مبلغ بسیار زیادی به این کار اختصاص دهید. برخی از این تغییر دکوراسیون‌ها در حد تغییر روکش مبل ساده یا به اندازه تغییر رنگ کاغذ دیواری، دست یافتنی و ساده هستند. ضمن اینکه در تمام مراحل می‌توانید نمونه‌های ارزان‌تر یا آنچه با جیبتان سازگارتر است را بخرید. پس دنبال تیمی از لیست شرکت‌های طراحی و دکوراسیون داخلی باشید که به شما حق انتخاب می‌دهند.

چگونه از لیست شرکت‌های طراحی و دکوراسیون داخلی تیم حرفه‌ای را تشخیص دهیم؟

در لیست شرکت‌های طراحی و دکوراسیون داخلی چه تخصص‌هایی وجود دارند؟

با توجه به نیاز خود برای بازسازی، طراحی، معماری داخلی و حتی تعمیرات مختلف به دنبال تیم مجرب و حرفه‌ای بگردید. برای مثال اگر فقط قرار است کفپوش خانه را تعویض کنید، نیازی نیست که این کار را یک شرکت معماری برایتان انجام دهد. پس با توجه به هر خدماتی که مد نظر دارید، تیم مورد نظر را از دسته بندی زیر انتخاب کنید و در بخش خدمات و کالای شرکت‌های وبسایت چیدانه به دنبال آن‌ها بگردید:

 • معماری و ساختمان سازی
 • دکوراسیون و بازسازی
 • ساختمان سازی
 • طراحی و اجرای بام سبز
 • طراحی و نصب دیوار
 • طراحی و نصب کف
 • طراحی سقف، کناف و رابیتس
 • طراحی و نصب کابینت
 • نورپردازی
 • هوشمند سازی
 • طراحی محوطه بیرونی و فضای سبز
 • گل و گیاه
 • استخر و آبنما
 • آلاچیق و ترمووود
 • دیوار سبز
 • مبلمان و تعمیرات
 • رنگ و نقاشی
 • نجاری
 • بنایی
 • خدمات ساختمانی
 • لوله کشی
 • برق کاری
 • ایزوگام و عایق کاری
 • حفاظ و درب آکاردئونی
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
خرید باکس 1
عارفی_1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
دکتر نائبی_1
سوییچ ایران_1
شیرآلات زمانی_1
سوییچ ایران_3
خرید باکس 3
دکتر نائبی_3
عارفی_3
شیرآلات زمانی_3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
خرید باکس 4
سوییچ ایران_4
عارفی_4
شیرآلات زمانی_4
دکتر نائبی_4
خرید باکس 2
دکتر نائبی_2
شیرآلات زمانی_2
سوییچ ایران_2
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
عارفی_2
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
شفا_فوترموبایل
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی بانو_فوترموبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
کلینیک النا_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
فنی آتل_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
آیلین_تزریق چربی
پارسیس_فوتر ساختمان
شفا_فوتر