فرمانده ناجا: تعارف با کسی نداریم
۱۰۸۷۲۱۴
۱۵ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۵
۱۳۴۵
فرمانده ناجا با بیان اینکه پلیس با اشرار، گروه‌های تروریستی ، قاچاقچیان و هرکسی که بخواهد به مردم ظلم کند براساس قانون و شرع با اقتدار برخورد می‌کند، گفت: تعارف با کسی نداریم؛ امنیت مردم خط قرمز ناجا است.

خبرگزاری فارس: فرمانده ناجا با بیان اینکه پلیس با اشرار، گروه‌های تروریستی ، قاچاقچیان و هرکسی که بخواهد به مردم ظلم کند براساس قانون و شرع با اقتدار برخورد می‌کند، گفت: تعارف با کسی نداریم؛ امنیت مردم خط قرمز ناجا است.

سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی در چهل و سومین مراسم دانش آموختگی دانشجویان دانشگاه علوم انتظامی امین با تبریک سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و اعلام این مطلب که دهه مبارک فجر یادآور رشادت ها و ایثارگری مردم به رهبری حضرت امام است اظهار داشت: چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب را در حالی پشت سر می گذاریم که استکبار جهانی آمریکا اعلام کرده بود که پیروزی انقلاب را مردم نخواهند دید.

فرمانده ناجا تصریح کرد: ترامپ لعنتی برای براندازی نظام جمهوری اسلامی ایران پیشتاز بود و از چند سال پیش علیه نظام و انقلاب و رهبری با رسانه هایشان فعالیت کردند ؛ در حالیکه مردم با رهبری امام این انقلاب را به پیروزی رساندند و امروز جشن پیروزی را برگزار می کنند.

وی گفت: رییس جمهور منفور آمریکا در چه وضعیتی است؛هر چند برای ما و ملت ما فرقی نمی کند چه کسی در راس آمریکا باشد اما این شخص که تمام توان خود را برای ضربه زدن به این انقلاب گذاشته بود و دستش به خون شهید سلیمانی آغشته بود در بین مردم خود نیز رای نیاورد و ما از این بابت خوشحالیم.

وی با اشاره به تحریم ها گفت: بعد از ۲۲ بهمن ۵۷ هر روز یک توطئه علیه کشور انجام شد؛ حرکت منافقان، حوادث پاوه و شرق و غرب کشور، جنگ تحمیلی که مردم با تمام توان ایستادند و بعد اتفاقاتی که افتاد فتنه سال ۸۸،۹۶ و ۹۸ اما ملت مسلمان ما ایستاد و این روزها جشن انقلاب را برپا کرده است.

سردار اشتری تصریح کرد: ما براساس گام دوم حضرت آقا این راه را با قدرت و مقتدر تر ادامه می دهیم؛ امروز جمهوری اسلامی راه خود را با قدرت ادامه می دهد. امروز بالاترین نعمت کشور نعمت امنیت است و قدرتمند‌تر از دهه اول انقلاب هستیم و امیدواریم این امنیت را با حضور مردم بصیر و شما که باید باعث نظم و امنیت کشور باشید ارتقا دهیم.

سردار اشتری خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی امروز حافظ ارزشها و دستاوردهای انقلاب اسلامی است. نیروی انتظامی حافظ جان و مال و ناموس مردم است و باید به گفته فرمانده معظم کل قوا نیروی انتظامی در تراز انقلاب اسلامی داشته باشیم که اقدامات خوبی در این زمینه صورت گرفته است.

وی با بیان اینکه امروز نیروی مسلح باعث افتخار جمهوری اسلامی ایران است، ادامه داد: کار نیروی انتظامی خیلی حساس تر از سازمان های دیگر است ما نیروی عظیم انتظامی هستیم که جامعه محور بوده و با مردم ارتباط مستقیم داریم و باید اقتدار توام با مهربانی و عدالت در ما باشد؛ اگر افرادی به ما مراجعه می کنند باید نگاه ما عادلانه و مهربانانه باشد و اقتدار ما برای کسانی است که قانون گریز بوده و به حقوق مردم تعدی می کنند.

فرمانده نیروی انتظامی اعلام کرد: اقتدار ما برای اشرار، گروه های تروریستی و قاچاقچیان است که می خواهند به مرز و حقوق ما تعدی کنند و در شهرها نیز هر کسی بخواهد ظلمی به مردم کند ما براساس قانون و شرع برخورد می کنیم وتعارف با کسی نداریم امنیت مردم خط قرمز نیروی انتظامی است.

وی ادامه داد: درصد بالایی از مردم که به ما مراجعه می کنند در حقشان ظلم شده است و باید با آنها مهربانانه رفتار کنیم.

اشتری با اشاره به بیانات رهبر انقلاب گفت: رهبر از مهربانی و اقتدار نیروی انتظامی تشکر کردند و این به معنی این است که باید این مسیر را ادامه دهیم.

فرمانده ناجا افزود: دانشگاه علوم انتظامی باید به سمت حرفه ای شدن برود و در حوزه تقویت دینی انقلابی خودمان بکوشیم.این اقدامات در حال انجام است، اما باید خودمان در جهت تقویت پایه های دینی و انقلابی خودمان نیز کوشا باشیم و باید خود خودصیانتی داشته باشیم. ما در داخل یک اتاق شیشه ای هستیم و باید مراقب رفتارمان باشیم.

سردار اشتری خاطرنشان کرد: در بحث علم آموزی همه باید در این مسیر حرکت کنیم و توان دانش خود را باید ارتقا دهیم. آشنا به علوم و فنون روز باشیم و باید یک پلیس هم در دوران تحصیل و هم در دوران خدمت چابکی و چالاکی خاص خود را داشته باشد و باید به سمت ورزشهای تخصصی مورد نیاز پیش برویم.

وی ادامه داد: باید با استفاده از تجربیات پیشکسوتان و روحیه جوانی ماموریت‌هایتان را به خوبی انجام دهید. همچنین باید سطح علمی دانشگاه روز به روز ارتقا یابد و از همه ظرفیت های نیروی انتظامی و خارج از ناجا استفاده کنیم و دانشگاه علوم انتظامی و دانشگاه نیروی مسلح باید در بین همه دانشگاه‌های کشور مرجع باشند اگرچه الان جایگاه خوبی داریم اما باید این جایگاه را پیشرفت و ارتقا بدهیم.

برچسب ها:
انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:24
Iran (Islamic Republic of)
11:58 - 1399/11/15
برادر جان اگه شما با کسی تعارف ندارید، پس چرا بخاطر فحاشی اون سرباز به نماینده مجلس برخوردی نکردید. نکنه فقط مقصر اینجا نماینده مجلس بود.
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۲:۰۷ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۵
نه مقصر من بودم . نماینده ها که استغفراله معصوم هستن
Saeed
Iran (Islamic Republic of)
۱۲:۱۷ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۵
بیسواد من که نگفتم نماینده مقصر نیست.عرض من اینه که اون سرباز هم خطا کرد و نیروی انتظامی حداقل میبایست به حرکت اون سرباز هم عکس المعل نشون میداد.خیلی ساده گفتم ولی تحویل نگرفتی.
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۴:۲۵ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۵
ادبیات توهم تعریفی نداره سربازمافوق داره چه گناهی داره که نماینده زورش به بالادستیش نمی رسه بعدزیرگوش سربازمیزنه بایدازمجلس بیرونش کنندتادرس عبرتی بشه برابقیه.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج