کانون وکلا: ما را هم در اولویت واکسن قرار دهید
۱۰۹۶۵۱۴
۱۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۶
۹۵۰
چند روز پیش نمایندگان خوزستان نیز به رییس جمهور نامه نوشتند و خواستار دریافت سهمیه ویژه برای استان خوزستان شدند.

فرارو: چند روز پیش نمایندگان خوزستان نیز به رییس جمهور نامه نوشتند و خواستار دریافت سهمیه ویژه برای استان خوزستان شدند.

جلیل مالکی رئیس کانون وکلای دادگستری مرکز در نامه ای به سعید نمکی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی خواستار در اولویت قرار گرفتن وکلا برای دریافت واکسن کرونا شد.

رئیس کانون وکلای دادگستری مرکز در این نامه با بیان اینکه وکلا برای انجام وظایف حرفه ای خود و دفاع از حقوق شهروندان مستمرا مجبور به حضور در مراجع قضایی هستند تصریح کرد: «وکلا از جمله افراد شاغل در حِرَف پرخطر از حیث ابتلا به پاندومی ویروس کرونا محسوب می شوند و شغل ایشان نیز به واسطه ضرورت پیگیری حقوق موکلین آن ها تعطیل بردار نیست.»

مالکی در انتهای نامه خود بیان کرد: «مستدعی است با عنایت به وضعیت مخاطره آمیزی که وکلای دادگستری در آن قرار دارند ترتیبی اتخاذ گردد که موجبات و مقدمات لازم برای در اولویت قرارگرفتن وکلای دادگستری برای تزریق واکسن کرونا در کشور فراهم شود.»

کانون وکلا: ما را هم در اولویت واکسن قرار دهید

در روزهای اخیر این چندمین درخواست برای قرار گرفتن یک گروه صنفی خاص درا ولویت دریافت واکسن کروناست. پیشتر برخی هنرمندان در این باره درخواست هایی داشتند و پس از آن فرمانده نیروی انتظامی این موضوع را مطرح کرد که از وزیر بهداشت درخواست کرده که پلیس در اولویت واکسن کرونا قرار گیرد، یکی از اعضای شورای شهر هم درخواست کرده که کارکنان شهرداری در اولویت قرار گیرند.

همچنین چند روز پیش نمایندگان خوزستان نیز به رییس جمهور نامه نوشتند و خواستار دریافت سهمیه ویژه برای استان خوزستان شدند.

انتشار یافته: 6
در انتظار بررسی:25
Iran (Islamic Republic of)
13:37 - 1399/12/13
دکترنمکی حتمابایداین پاسخ رابدهند:یک عده بی ادب درخوزستان ماسک نزدندورعایت نکردندومدام تومجالس وبازارفلافل فروشهاوپاساژهابودندحالابایدجلوترازهمه وبی نوبت واکسن بزنن وملت جوربی ادبیشون رابکشند؟وشماوکلاکه باحق الزحمه هاتون حسابهاتون پرشده ورحم هم نداریدبایدبی نوبت واکسن بزنید؟؟؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۳:۵۵ - ۱۳۹۹/۱۲/۱۳
احسنت
Iran (Islamic Republic of)
13:39 - 1399/12/13
از رفتگران یا همان پاکبان زحمت کش بالاتر نیستند که زباله پر خطر را جمع اوری وبهداشت محیط را برای همه فراهم میکنند شما با ماکس و با فاصله می توانید کار کنید
Iran (Islamic Republic of)
17:11 - 1399/12/13
دفاع از حقوق شهر وندی یا درامدهای انچنانی؟
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج