فریاد بر سر نماینده اصول‌گرا در مجلس
۱۰۹۶۵۵۹
۱۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۹
۲۴۴۸
باید دوباره منتظر احیای کفن پوشی در کشور باشیم. البته نه کفن پوشانی که به تصمیمات دولت اصلاحات فحش بدهند بلکه کفن پوشانی که منتقدان دولت اصول‌گرا را سرجای خود بنشانند.

عصر ایران: باید دوباره منتظر احیای کفن پوشی در کشور باشیم. البته نه کفن پوشانی که به تصمیمات دولت اصلاحات فحش بدهند بلکه کفن پوشانی که منتقدان دولت اصول‌گرا را سرجای خود بنشانند.

محمدرضا صباغیان نماینده اصول‌گرای مجلس در اعتراض به رفتار هیات رییسه و رییس اصول‌گرای مجلس گفت:« آقای قالیباف اینجا مجلس است و پادگان نظامی نیست همه ما نماینده مردم هستیم، شما هم نماینده مجلس هستید و نماینده برتر نیستید، همه باید به وظایف نمایندگی‌مان عمل کنیم.»

این نطق پر سروصدای صباغیان که نامش، ما را به یاد هاشم صباغیان نماینده دوره اول مجلس و وزیر کشور دولت موقت می‌انداز، با هجمه گسترده نمایندگان حامی قالیباف روبرو شد.

این نمایندگان، صباغیان را که از روی صندلی نمایندگی در حال نطق بود، دوره کردند و برخی حتی می‌خواستند اجازه ندهند، او به صحبت‌هایش ادامه دهد.

دیدن رفتار این نمایندگان با همکار خود، این سوال را در ذهن ایجاد کرد که اگر این قالیباف یا یکی از اصول‌گرایان دیگر رییس جمهور شود، حامیان او با منتقدان چه رفتاری خواهند داشت؟

این که همکارشان بود و اصول‌گرا، اینگونه با حمله و شلوغ‌کاری روبرو شد، وای به حال روزنامه نگاران و مردمی که بخواهند وارد نقد و انتقاد از دولت آینده شوند.

ادبیاتی که امروز در مورد رییس جمهور روحانی به کار برده می‌شود را با خود مرور کنید. از تلویزیون، رسانه تا نمایندگان مجلس و فعالان سیاسی هرچه می‌‍ خواهند می‌گویند. حتی در راهپیمایی 22 بهمن برای او آرزوی مرگ کردند. حالا تصور کنید قالیباف رییس جمهور شده است! با دیدن رفتار دیروز نمایندگان باید بگویم خدا به دادمان برسد.

منتقدین تا انتخابات ریاست جمهوری حق دارند از قوه مجریه انتقاد کنند، چون بعد از آن به نظر می‌رسد، دوباره رییس جمهور تبدیل به فرستاده‌ای از جانب خدا می‌شود و به نقد به او تبدیل به خطر قرمز خواهد شد.

نمایندگان اصول‌گرای مجلس نشان دادند که با انتقاد رابطه خوبی ندارند و هرکسی حتی اگر از دوستان و همکاران باشد، لب به گلایه بگشاید به صورت گازنبری با او برخورد می‌شود.

بسیاری از انتقادها به روحانی و عملکردش به حق است. او نتوانسته به شعارهایی که در انتخابات ریاست جمهوری سال 96 داد، عمل کند اما حداقل در دولت او این امکان وجود داشت که همه در مورد قوه مجریه و عملکردشان حرف بزنند و حتی فحش بدهند.

آنگونه که از شواهد پیداست باید دوباره منتظر احیای کفن پوشی در کشور باشیم. البته نه کفن پوشانی که به تصمیمات دولت اصلاحات فحش بدهند بلکه کفن پوشانی که منتقدان دولت اصول‌گرا را سرجای خود بنشانند.

مجلس اصول‌گرا در این مدت برخلاف همه شعارهایی که داد و عمل نکرد و حاشیه‌هایی که برای کشور ایجاد کرد، نشان داد اهل شنیدن و گفت‌وگو هم نیست. بادکنک باد شده این مجلس، زودتر از آنچه تصور می‌کردیم ترکید.

انتشار یافته: 14
در انتظار بررسی:74
Iran (Islamic Republic of)
16:08 - 1399/12/13
این ها به خودشون رحم نمیکنن انتظار داریم به ما بدبختیها رحم کنن
Iran (Islamic Republic of)
16:18 - 1399/12/13
هر کار بکنند به کاری که روحانی به سر منتقدین آورد نمی رسه
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۷:۱۱ - ۱۳۹۹/۱۲/۱۳
سوختی خیلی زیاد
بدون نام
United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland
۱۷:۵۴ - ۱۳۹۹/۱۲/۱۳
چه کار کرده؟
Iran (Islamic Republic of)
16:20 - 1399/12/13
حالا شما هم بدت نمیاد تخریب کنی فرصت خوبیه از اب گل الود ماهی بگیرید
United States of America
16:20 - 1399/12/13
مار خورده افعی می شود!!!!!
Iran (Islamic Republic of)
16:21 - 1399/12/13
اخبار داغ بگو اصلاح طلبی دیگه چرا حاشیه میری دمتم گرم
Iran (Islamic Republic of)
16:31 - 1399/12/13
قربون مجلس اصلاح طلب برم که صبح به صبح روبوسی میکردن . اینهمه زدن همدیگر . مجلس ششم که یادتونه هر روز یه بامبول درست میکرد . اونم اصولگرا بود نع
Iran (Islamic Republic of)
16:33 - 1399/12/13
از کوزه همان طراود که در اوست
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۷:۱۱ - ۱۳۹۹/۱۲/۱۳
از کوزه همان برون تراود که در اوست صجیح است لطفا در نوشتن عبارت دقت کنید اشتباه ننویسید
Iran (Islamic Republic of)
16:47 - 1399/12/13
اینا دیگه نیازبه تخریب ندارن خدارو شکر خودشون خودبخود دارن منفجر میشن و آبروی همه اصولگراها رو میبرن
Iran (Islamic Republic of)
17:21 - 1399/12/13
مجلس ودولت شده دو تیم رده دسته سومی که نمیتونن بازی کنن ونه گل بزنن فقط وسط میدان الکی میدون و خسته میشن مردم هم شدن تماشاگر خدایا برس
Iran (Islamic Republic of)
17:45 - 1399/12/13
مجلس که اقلیت به ان رای داده بهتر نمیشه
پاسخ ها
پارسا
Iran (Islamic Republic of)
۱۱:۵۴ - ۱۳۹۹/۱۲/۱۴
بعضیا از این اقایون سیاس تشریف دارن نه سیاستمدار .
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج