خرید و فروش مرغ بالاتر از نرخ مصوب ممنوع است
۱۰۹۶۸۶۲
۱۴ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۲
۱۵۴۴
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران گفت: خرید و فروش مرغ توسط واحدهای فروش مرغ به بهانه قطعه بندی بالاتر از نرخ مصوب تخلف است.

خبرگزاری مهر: معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران گفت: خرید و فروش مرغ توسط واحدهای فروش مرغ به بهانه قطعه بندی بالاتر از نرخ مصوب تخلف است.

 حشمت الله عسگری ظهر پنج شنبه در جمع خبرنگاران در خصوص انتشار یک خبر در فضای مجازی در خصوص تخلف عرضه و فروش مرغ قطعه بندی شده توسط برخی واحدهای صنفی اظهار داشت: واحدهای فروش و عرضه مرغ در استان تهران به بهانه قطعه بندی و بسته بندی مرغ به هیچ عنوان مجاز به خرید و فروش و عرضه مرغ با قیمت بالاتر از نرخ مصوب نیستند و مطلقاً حق ندارند با این توجیه مرغ را با قیمت گزاف به مردم بفروشند.

عسگری گفت: در بازرسی و گشت‌های مشترک تعزیرات بعضاً مشاهده شده که برخی واحدهای بسته بندی با قیمت چند برابر مصوب ستاد تنظیم بازار استان تهران اقدام به عرضه و فروش مرغ می‌کنند و توجیه آنها این است که در بازار غیر رسمی با قیمت بالاتر از قیمت مصوب اقدام به تهیه مرغ می‌کنند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران بیان داشت: خرید توسط این واحدها با قیمت بالاتر از مصوب عین تخلف است و برخورد خواهد شد و به هیچ عنوان منظور اینجانب خرید مرغ بالاتر از قیمت مصوب توسط شهروندان که مصرف کنندگان نهایی این کالا می‌باشند نبوده است.

برچسب ها:
انتشار یافته: 5
در انتظار بررسی:35
Iran (Islamic Republic of)
17:35 - 1399/12/14
اینها قصه وافسانه است که شما میگوئید مرغ خریدم به اجبار کیلویی سی وسه تومان ...
Iran (Islamic Republic of)
17:39 - 1399/12/14
یه مرغ نمیتونه دولت درست حساری نگه دارخهههههه
Iran (Islamic Republic of)
17:41 - 1399/12/14
باز تعزیرات حکومتی نطق کرد
شما تمام ایران را بگرد و یک مرغ با نرخ مصوب پیدا کن
Iran (Islamic Republic of)
17:54 - 1399/12/14
برو حرف نزن بیشتر از این دل مردم را خون نکنید...
Iran (Islamic Republic of)
18:00 - 1399/12/14
چوپان دروغ گو در برابر شما خیلی مردونگی داشت
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج