راه‌آهن به ایستگاه‌های مترو تهران متصل می‎‌شود
۱۰۹۷۲۳۳
۱۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۲:۴۵
۱۲۰۱
مدیرعامل شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران از اتصال ایستگاه راه آهن به ایستگاه‌های خط ۳ مترو تهران تا پایان سال خبر داد.

ایرنا: مدیرعامل شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران از اتصال ایستگاه راه آهن به ایستگاه‌های خط ۳ مترو تهران تا پایان سال خبر داد.

در سومین روز هشتمین نمایشگاه حمل و نقل ریلی، صنایع و تجهیزات و خدمات وابسته، سعید رسولی امروز با حضور در غرفه شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه گفت: عملیات اتصال خط ۳ مترو تهران به ایستگاه راه آهن تهران و احداث یک گالری تا پایان امسال اجرایی می شود.

وی افزود: مسافران از این پس می‌توانند بدون خروج از ایستگاه مترو به راه آهن و برعکس مراجعه کنند.

رسولی تصریح کرد: اتصال ایستگاه های  مترو به ایستگاه‌های راه آهن در دستور کار ما قرار دارد و برای اولین بار در ایران نمونه آن در ایستگاه راه آهن تهران به بهره برداری رسید تا مسافرانی که وارد پایتخت می‌شوند به راحتی از مترو استفاده کنند و سفر یکپارچه شکل گیرد.

مدیرعامل شرکت راه آهن افزود: این سیاست را در ایستگاه جوانمرد قصاب واقع در شهرری نیز دنبال می‌کنیم.

رسولی در ادامه از پیشنهاد اجرای طرح کارت بلیت سفر به صورت یکپارچه در قطارهای حومه ای، خطوط مترو و اتوبوس‌های بی آرتی خبرداد و تصریح کرد: این کار با شهرداری تهران اجرا می شود تا مسافران بتوانند به راحتی سفر خود را از خارج تا داخل شهر انجام دهند.

وی در خصوص این نمایشگاه گفت: هشتمین نمایشگاه حمل و نقل ریلی، صنایع و تجهیزات و خدمات وابسته به دلیل مشکلات ناشی از شیوع ویروس کرونا با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد و شرکت بهره برداری مترو تهران با دست پر در این نمایشگاه حاضر شده است.

مدیرعامل راه آهن کشور  از زحمات صمیمانه شرکت بهره برداری مترو تهران قدردانی کرد که در ایام کرونا دلسوزانه خدمات رسانی مطلوبی به شهروندان ارائه داده اند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:1
Iran (Islamic Republic of)
05:33 - 1399/12/16
احسنت به خاطر هر کار درستی از این موارد....
Iran (Islamic Republic of)
06:32 - 1399/12/16
..یعنی تاپایانِ امسال که فقط ۱۴ روز باقیمانده است..اتصال راه آهن به خط سه مترو عملی میشود..مگه داریم.. مگه میشه..؟؟!!
Iran (Islamic Republic of)
07:11 - 1399/12/16
دردولتهای قبلی راه آمن به داخل کارخانه ها نیز متصل شده بود یا حتی پادگان نظامی هم در رژیم قبل متصل بود باید دوباره اینکار راکرد حتی موشکهای گوناگون روی قطار قرار داد وبه عنوان سکوی پرتاب هم استفاده کرد
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج