مددی: هرکس مرمربی می‌شد حمایت می‌کردم
۱۰۹۷۴۱۴
۱۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۲
۴۵۱
رئیس هیات مدیره باشگاه استقلال با اشاره به حل مشکل مربوط به همکاری فراز کمالوند با آبی‌پوشان گفت: هرکس سرمربی تیم می شد از او حمایت می کردم.

خبرگزاری مهر: رئیس هیات مدیره باشگاه استقلال با اشاره به حل مشکل مربوط به همکاری فراز کمالوند با آبی‌پوشان گفت: هرکس سرمربی تیم می شد از او حمایت می کردم.

 اسماعیل خلیل زاده در خصوص مشکل به وجود آمده در انتقال فراز کمالوند از شاهین شهرداری بوشهر به باشگاه استقلال تهران گفت: مشکل او حل شد و قطعاً همکاری خواهیم داشت.

رئیس هیات مدیره باشگاه استقلال تهران با امتناع از پاسخگویی درباره زمان پرداخت مطالبات هروویه میلیچ افزود: این سوالات را از آقای مدیرعامل و عبدیان بپرسید. آقای نظری هم سخنگوی باشگاه است و می‌تواند پاسخ دهد.

وی راجع به سرمربیگری فرهاد مجیدی تاکید کرد: انتخاب او منشا خیر است. با تشکر از زحمات آقای فکری فکر می‌کنم با آقای مجیدی انشاالله بتوانیم قهرمانی بیاوریم.

خلیل زاده درباره اینکه طرفداری او از مجیدی همواره وجود داشته است یادآور شد: هرکس سرمربی استقلال باشد صفر تا صد از او حمایت کرده‌ام. چه در دوره آقای فکری و چه قبل و بعد از آن این کار را انجام دادم و حمایت می‌کنم. اگر از سرمربی حمایت نشود از تیم حمایت نشده است و باخت تیم از لحاظ اجتماعی، عاطفی و اقتصادی به ضررمان است.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج