ناظمی: گزینه وزارت ورزش نبودم
۱۰۹۷۴۱۹
۱۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۷
۶۸۳
رییس جدید فدراسیون اتومبیلرانی و موتورسواری گفت: گزینه وزارت ورزش نبودم چرا که اگر ابن طور بود در همان دور نخست رای می‌آوردم.

خبرگزاری ایسنا: رییس جدید فدراسیون اتومبیلرانی و موتورسواری گفت: گزینه وزارت ورزش نبودم چرا که اگر ابن طور بود در همان دور نخست رای می‌آوردم.

مازیار ناظمی پس از انتخاب شدن به عنوان رییس جدید فدراسیون اتومبیلرانی و موتورسواری، گفت: امروز خانواده بزرگ اتومبیلرانی و موتورسواری این افتخار را به من داد تا به‌عنوان رییس فدراسیون و یک‌ همکار انجام وظیفه کنم. این فدراسیون همگانی و ملی‌ است که در ابعاد اجتماعی، همگانی، قهرمانی و... فعالیت دارد. در بخش کاهش سوانح رانندگی و گردشگری نیز این فدراسیون فعالیت دارد و ما علاقه داریم با وزارت میراث فرهنگی و کانون جهانگردی نیز هم‌گرایی داشته باشیم.

او افزود: نیاز به زیرساخت داریم. دستور ۱۰ پیست را از وزیر ورزش گرفته‌ایم. عقب‌ماندگی‌های جدی در این فدراسیون حس می‌شود که نیاز به همکاری دارد. نگاهی به حوزه بین‌المللی نیز داریم و دوره‌های آنلاین در گزاره‌های اهداف ماست.

ناظمی خاطرنشان کرد: اگر بتوانیم برنامه‌های خود را اجرایی کنیم، کار بزرگی کرده‌ایم. حوزه رسانه‌ای این رشته نیز بسیار جذاب است و تفاهم‌نامه‌هایی نیز برای جذب اسپانسرینگ با شبکه‌های صداوسیما انجام داده‌ایم.

وی در پایان درباره اظهارات برخی از نامزدها مبنی بر این که وی گزینه وزارت ورزش بوده و با لابی به این سمت انتخاب شده است، گفت: همه نامزدها را دعوت به همکاری کرده‌ام. لابی و گفت‌وگو بخشی از انتخابات است و ناگزیر است. از آن‌ها در آینده فدراسیون استفاده می‌کنیم. هر فردی که پیروز می‌شود می گویند گزینه وزارت بوده است. من گزینه مجمع بودم، اگر گزینه وزارت ورزش بودم، همان دور اول انتخابات تمام می‌شد.

برچسب ها:
انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:6
United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland
13:30 - 1399/12/16
انقدر اویزان بودی تا یه سمت دادن بهت
Iran (Islamic Republic of)
14:00 - 1399/12/16
بزار وزارت این سلطان نامرد ورزش تموم بشه. اون وقت راحت میندازنت بیرون
Iran (Islamic Republic of)
14:10 - 1399/12/16
آخه من موندم توعه اخبارگو چطوری شدی معاون،و از اون بدتر،چطوری شدی رعیس فدراسیون،...
Iran (Islamic Republic of)
15:30 - 1399/12/16
عامو واقعا خوب کشوری داریم
طرف از اخبار گویی رسیده به ریاست فدراسیون
احتمال داره وزیر هم بشه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج