آخرین وضعیت سرخابی‌ها برای ورود به بورس
۱۰۹۷۴۳۲
۱۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۲
۳۸۶
مدیرکل حقوقی و زارت ورزش گفت: همزمان با اقداماتی که در وزارت ورزش صورت گرفت، در شورای پذیرش بازار سرمایه، مراحل دیگر واگذاری استقلال و پرسپولیس درحال انجام است.

خبرگزاری فارس: مدیرکل حقوقی و زارت ورزش گفت: همزمان با اقداماتی که در وزارت ورزش صورت گرفت، در شورای پذیرش بازار سرمایه، مراحل دیگر واگذاری استقلال و پرسپولیس درحال انجام است.

مرتضی فلاح مدیرکل حقوقی وزارت ورزش و جوانان درخصوص آخرین اقدامات صورت گرفته برای ورود استقلال و پرسپولیس به بازار سرمایه و ثبت تغییرات سرمایه دو باشگاه که توسط وزارت ورزش انجام شد اظهارداشت: افزایش سرمایه دو باشگاه طی مصوبه مجمع عمومی فوق‌العاده مورد تصویب قرار گرفت. بعد از اینکه کار تشریفات قانونی افزایش سرمایه سرخابی‌ها انجام شد از طریق پذیرش ثبت شرکت‌ها آگهی روزنامه منتشر شد و عملا سرمایه دو شرکت افزایش پیدا کرد.
وی افزود: همزمان با اقداماتی که در وزارت ورزش صورت گرفت، در شورای پذیرش بورس مراحل دیگر واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس درحال انجام است. افزایش سرمایه دو باشگاه یکی از اساسی‌ترین اقدامات صورت گرفته برای واگذاری سرخابی‌ها به بازار سرمایه بود.

فلاح تصریح کرد: با توجه به اموال غیرمنقولی که به نام دو باشگاه شد سرمایه استقلال و پرسپولیس افزایش پیدا کرد و این آمادگی وجود دارد که در بازار سرمایه سهام دو باشگاه عرضه شود.

مدیرکل حقوقی وزارت ورزش و جوانان خاطرنشان کرد: پیش از این سرمایه ثبت شده پرسپولیس یک میلیون تومان و سرمایه استقلال 10 میلیون تومان بود و می‌توان گفت که این سرمایه‌ها غیرواقعی محسوب می‌شد. با توجه به تغییرات صورت گرفته در سرمایه سرخابی‌ها این دو باشگاه به صورت واقعی ماهیت گرفتند و آماده ورود به بازار سرمایه هستند.

سرمایه باشگاه استقلال که پیش از این ۱۰۰ میلیون ریال بود به ۷۱۹۴۱۰۰ میلیون ریال منقسم به ۷۱۹۴۱۰۰۰۰۰ سهم عادی یک هزار ریالی تغییر پیدا کرد و همچنین سرمایه باشگاه پرسپولیس از ۱۰۰۰۰۰۰۰ ریال به مبلغ ۷۰۱۰۰۱۰۰۰۰۰۰۰ ریال منقسم به ۷۰۱۰۰۱۰۰۰۰ سهم هزار ریالی افزایش یافت.

برچسب ها:
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran (Islamic Republic of)
13:55 - 1399/12/16
اوصاع بورس الان داغونه، بدترش نکنید! بزارین برا اردیبهشت و خرداد!
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج