پرده‌برداری از رسوایی اخلاقی بوریس جانسون
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
اپیلاسیون نانا 1
لایکو_1
کتاب لند_1
اپیلاسیون نانا 3
لایکو_3
کتاب لند_3
اپیلاسیون نانا 4
کتاب لند_4
لایکو_4
لایکو_2
کتاب لند_2
اپیلاسیون نانا 2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۱۰۳۶۴۹
۰۹ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۶:۲۷
۳۴۳۵
زنی که خود را معشوقه پیشین نخست وزیر انگلیس معرفی می‌کند ابعاد تازه‌ای را از رابطه غیر اخلاقی و خیانت به همسر سابق بوریس جانسون، فاش کرده که در فضای افکار عمومی انگلیس خبرساز شده است.

ایرنا: که خود را معشوقه پیشین نخست وزیر انگلیس معرفی می‌کند ابعاد تازه‌ای را از رابطه غیر اخلاقی و خیانت به همسر سابق بوریس جانسون، فاش کرده که در فضای افکار عمومی انگلیس خبرساز شده است.

خانم «جنیفر آرکوری» که پیشتر ادعای رابطه خاص با بوریس جانسون را مطرح کرده بود، در گفتگو با ساندی میرور گفته که نخست وزیر انگلیس، زمانی که همسر سابقش «مارینا ویلر» سرکار بوده، به او خیانت کرده است.

پرده‌برداری از رسوایی اخلاقی بوریس جانسون

مدل سابق و تاجر زن آمریکایی اعتراف کرده که با جانسون رابطه عاشقانه داشته و در یک مورد درست دقایقی پیش از آن‌که ویلر وارد خانه شود، محل را ترک کرده است. جانسون در دوره مورد ادعای آرکوری شهردار لندن بوده است.

معشوقه جانسون برای اثبات ادعایش تصویری با وی را منتشر کرده و گفته که در آشپزخانه منزل نخست وزیر گرفته است. به گفته او، دو طرف تقریبا هر هفته یکدیگر را ملاقات کرده و پیام‌های غیر خلاقی رد و بدل می‌کردند.

آرکوری توضیح داده که اولین بار سال ۲۰۱۱ در مراسمی با شهردار وقت لندن (جانسون) آشنا شد و چند ماه بعد در کارزار انتخابات شهردار جدید با جانسون شماره تماس رد و بدل کرده است. او می‌گوید که آن زمان در ستاد تبلیغاتی جانسون فعالیت داشته و جرقه رابطه عاشقانه آن‌ها زده شد.

پس از یک ملاقات دوستانه برای صرف نوشیدنی، جانسون به وی پیامک زده که نمی‌تواند از فکر او رها شود، دوستش دارد و می‌خواهد دوباره ملاقات کنند.

آرکوری اعتراف کرد که اولین رابطه عاشقانه آن‌ها ۲۹ اوت ۲۰۱۲ (۸ شهریور ۱۳۹۱)، درست پیش از برگزاری مسابقات پاراالمپیک لندن صورت گرفت و آن‌ها طی چهار سال رابطه نزدیکی با یکدیگر داشتند.

یک سخنگوی نخست وزیر انگلیس در واکنش به افشاگری خانم آرکوری گفته که مطلب تازه‌ای را برای افزودن به ادعا‌های مطرح شده ندارد.

آرکوری که حدود ۲۰ سال از جانسون جوان‌تر است، پیشتر هم ادعا‌هایی را درباره داشتن رابطه خاص با شهردار سابق لندن (جانسون) مطرح کرده، اما جزئیات آن را افشا نکرده بود.

روزنامه گاردین پارسال در گزارشی نوشت که معشوقه جانسون در پاسخ به سئوالی در این خصوص گفته است: «فکر می‌کنم نیازی به گفتن این نیست که مسائل زیادی در این باره وجود دارند...، ولی نمی‌خواهم درباره آن صحبت کنم.»

آرکوری سپس در مصاحبه‌ای دیگر در پاسخ به این سئوال که آیا با بوریس جانسون روابط عاشقانه داشته گفت: «آن زمان، عمیقاً به او علاقه داشتم، ولی هیچ‌وقت عبارات عاشقانه استفاده نمی‌کردم. عاشق نشده بودم. به این مرد خیلی علاقه داشتم و به نظرم این کاملاً روشن است. همینقدر می‌خواهم بگویم.»

سازمان دیده‌بان پلیس دو سال پیش تحقیقاتی را درباره این آغاز کرد که آیا ارتباطات کاری جانسون در زمانی که شهردار لندن بود تحت تأثیر دوستی او با آرکوری قرار گرفته است یا خیر.

در آن زمان گزارش شده بود که شرکت «هکر هاوس» متعلق به خانم آرکوری دو سال پیش ۱۲۶ هزار پوند دریافتی داشته و او در چند مأموریت تجاری در شورای شهر همراه آقای جانسون بوده است.

شورای شهر لندن نیز تحقیقاتی را در این زمینه آغاز کرده، اما با گذشت یک سال و نیم از طرح این موضوع هنوز گزارشی منتشر نشده است. برخی گزارش‌های تائید نشده حاکیست که تحقیقات دیده‌بان پلیس درباره جانسون معلق شده که این مساله با اعتراض اعضای احزاب سیاسی مخالف دولت مواجه شده است.

نخست وزیر ۵۶ ساله انگلیس انجام هر گونه اقدام خلافی را تکذیب کرده است. او در سال ۲۰۱۸ زمانی که وزیر امور خارجه انگلیس بود از همسر سابقش خانم ویلر با داشتن چهار فرزند طلاق گرفت و وارد رابطه جدیدی با خانم کری سایموند ۳۳ ساله شد.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
بهمن پور_داخلی1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
شیرآلات زمانی_1
استخدام_1
بهمن پور_داخلی3
استخدام_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
شیرآلات زمانی_3
بهمن پور_داخلی4
شیرآلات زمانی_4
استخدام_4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
استخدام_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
بهمن پور_داخلی2
شیرآلات زمانی_2
دکتر عارفی - موبایل فوتر
ایرانیان- فوتر موبایل222
تدبیرکالا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
کیان برنا_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
فنی آتل_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
تدبیرکالا_فوتر
کیان برنا_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
شفا_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
قالیشویی بانو_فوتر2
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
ایرانیان-فوتراصلی222