واکنش سرمربی مهرام به انتقاد نفتی‌ها
۱۱۰۸۲۱۳
۲۶ فروردين ۱۴۰۰ - ۰۲:۴۳
۱۴۷۶
سرمربی تیم بسکتبال مهرام تهران گفت: اینکه می‌گویند داوری‌ها به سود مهرام است را قبول ندارم و بهتر است کسانی که این‌حرف‌ها را می‌زنند، مدرک رو کنند.

خبرگزاری فارس: سرمربی تیم بسکتبال مهرام تهران گفت: اینکه می‌گویند داوری‌ها به سود مهرام است را قبول ندارم و بهتر است کسانی که این‌حرف‌ها را می‌زنند، مدرک رو کنند.

علی آرزومندی پس از صعود مهرام به فینال لیگ برتر بسکتبال اظهار داشت: مسابقه چهارم نفت و مهرام یکی از زیباترین بازی‌های لیگ در ۱۵،۱۴ سال اخیر بود. خصوصا از طرف تیم آبادان که نمایش خیلی خوبی داشت. آبادان حریف سرسختی بود و شاید با یک شوت جای این دو تیم در فینال عوض می‌شد.

واکنش سرمربی مهرام به انتقاد نفتی‌ها

وی درباره شرایط فنی بازی با نفت نیز گفت: گردش توپ آبادان، هماهنگی ‌و از خود گذشتگی تیم نفت در حمله واقعا بی‌نظیر است. حماد سامری سرمربی فوق‌العاده‌ای است و من اگر باخته بودم هم همین حرف‌ها را می‌زدم. از نظر من نفت تیم محترمی است و‌ می‌شد این نتیجه برعکس باشد.

سرمربی تیم بسکتبال مهرام گفت: نمی‌خواهم خارج از واقعیت صحبت کنم، اما به نظرم ما تیم بهتر بودیم و باید طوری بازی می‌کردیم که کار به اینجا نمی‌کشید. به هر‌حال نفت سرسخت بود و خارج از توقع ما بازی کرد. من قضاوت را به تماشاگران می‌سپارم. در بازی دوم هم گفتم که ما سعی کردیم در بازی چهارم و پنجم به داور‌ کمک کنیم و تیم نفت هم همین کار را کرد، اما یکسری اعتراضات جزو این کار بوده و اجتناب ناپذیر است. من نمی‌دانم چه چیزی مد نظر تیم آبادان است، اما خوشحالم که با همه اتفاقات نتیجه گرفته و به فینال رسیدیم.

سرمربی تیم درباره فینال گفت: یکشنبه واقعا زمانی نیست که بتوانیم بین نیمه‌نهایی و فینال خودمان را آماده‌ کنیم. وقتی همه بازیکنان ملی هم درگیر این مسابقات هستند، باید تجدید نظر صورت بگیرد. تیم گرگان قابل احترام است و سه بر صفر کار را در نیمه‌نهایی تمام کرده است، اما به نظرم فاصله بین دو سری باید به قدری باشد که تیم‌ها کار آنالیز و ریکاوری را انجام دهند. حتما نیاز است تجدید نظر شود و این زمان منصافانه نیست. این مسابقات هم تمام می‌شود، اما سلامت تیم‌ها و بازیکنان مهمتر است.

آرزومندی در مورد قضاوت داورها به سود مهرام نیز گفت: ما هیچوقت در طول فصل درگیر اعتراض به داوری نبوده‌ایم و این‌ حرف را قبول ندارم ‌که‌ داوری به‌ نفع‌ مهرام است.‌ کسانی که بازی را دیدند متوجه شرایط شدند و مخاطبان باشعور بسکتبال دیدند چه اتفاقاتی افتاد.

باید کارشناسان داوری پنج بازی سری نیمه‌نهایی را بررسی کنند. ما در بازی دوم‌ و سوم‌ معترض بودیم، اما اعتقاد من این است که من مربی حق ندارم درباره داوری بحث‌ کنم. اگر‌ کسی مدرکی دارد بیاید و بگوید که به سود مهرام است. هجمه‌ای زیادی بر علیه ما بود ولی اصلا واکنشی نشان ندادیم، شخصا معتقدم که ما صد درصد تلاشمان را کردیم و برای من نتیجه همه‌ چیز نیست که همه ‌چیز را زیر سوال ببرم.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج