تفریح رونالدو و نامزدش در قایق لاکچری
۱۱۱۸۰۰۷
۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۰۷:۰۶
۱۹۷۱
کریستیانو رونالدو، فوق ستاره پرتغالی باشگاه یوونتوس در این مدت یک تعطیلات بسیار کوتاه و تفریح داشت به طوری که به نظر می‌رسد با نامزد خود جورجینا رودریگز به قایق تفریحی و لاکچری خود را رفته است و اوقات خوشی را در آنجا سپری کرده است و از غذا های ویژه ای هم بهره برده است.

فوتبالی: کریستیانو رونالدو، فوق ستاره پرتغالی باشگاه یوونتوس در این مدت یک تعطیلات بسیار کوتاه و تفریح داشت به طوری که به نظر می‌رسد با نامزد خود جورجینا رودریگز به قایق تفریحی و لاکچری خود را رفته است و اوقات خوشی را در آنجا سپری کرده است و از غذا های ویژه ای هم بهره برده است.

تفریح رونالدو و نامزدش در قایق لاکچری

کریستیانو رونالدو در حال حاضر 4 فرزند دارد و با جورجینا رودریگز زندگی می‌کند. یکی از تفریح های کریستیانو رونالدو همین رفتن به قایق ویژه است. در واقع یکی از دارایی های کریستیانو رونالدو که قیمت بسیار بالایی هم دارد همین قایق تفریحی است که فوق ستاره پرتغالی از آن برای گذراندن اوقاتی خوش در کنار خانواده و فرزندانش استفاده می‌کند. رونالدو هر گاه وقت داشته باشد، سعی می‌کند آن را صرف خانواده و فرزندان خود کند و به تفریح با آن‌ها بپردازد و این بار با نامزد خود به قایقش رفته است و مشغول خوردن وعده غذایی ویژه شده است.

رونالدو در یوونتوس تحت فشار است اما سعی می‌کند که این مسائل روی زندگی خانوادگی او اثر نگذارد و همچنان در کنار خانواده شاداب بوده و تفریحات ویژه اش با آنها برقرار است. باید دید که آینده رونالدو در یوونتوس به چه شکل رقم می‌خورد.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج