رقص خاص کنعانی‌زادگان روی مچ آسیب دیده
۱۱۱۸۳۳۰
۲۵ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۰۹:۰۶
۲۱۶۶
محمد حسین کنعانی زادگان نقش مهمی در پیروزی تیمش مقابل استقلال در دربی پایتخت داشت.

خبرورزشی: پیش از دربی یحیی گل محمدی با دو ابهام برای چینش ترکیب ۱۱ نفره تیمش مواجه بود؛ مصدومیت سیامک نعمتی از ناحیه کتف و کنعانی زادگان از ناحیه مچ پا شرایط را برای کادر فنی پرسپولیس سخت کرده بود و در نهایت این مربی تصمیم به استفاده از هر دو بازیکن گرفت.

حضور سیامک در پست دفاع راست البته خیلی به کار پرسپولیس نیامد و این بازیکن که با درد به بازی رسیده بود، در بین نیمه جای خود را به فرشاد فرجی داد. در مرکز خط دفاعی اما شرایط برای سرخپوشان با حضور کنعانی زادگان خیلی خوب پیش رفت و او بهترین بازیکن دربی ۹۵ طبق آمار سایت یازده بود.

کنعانی زادگان با وجود اینکه با آمپول به بازی رسیده بود، در تمامی نبردها موفق ظاهر شد و یکبار دیگر ثابت کرد که می تواند مهره ای تاثیرگذار برای تیم ملی در مسیر جام جهانی باشد. بی دلیل نبود که او پس از پایان بازی و علی رغم مصدومیتی که داشت، شادی همیشگی خود را مقابل عکاسان تکرار کرد، تا آنها هم سوژه جالبی را از اتفاقات پایان بازی و پیروزی پرسپولیسی ها به تصویر بکشند.

محمد حسین کنعانی‌زادگان درباره اینکه با توجه به میزان مصدومیتش احتمال داشت به این مسابقه نرسد، گفت: الان هم می‌توانید این مصدومیت را ببینید. رباط مچ پای من پاره شد اما می‌دانستم هواداران یک برد طلب دارند. خدا را شکر می‌کنم توانستیم این را به دست آورده و تقدیم طرفداران کنیم. قبل از این گفتم با آمپول بازی خواهم کرد و این کار را هم انجام دادم.

مدافع پرسپولیس درباره گرفتگی صدای خود در جریان این مسابقه توضیح داد: آخر بازی درگیری شد که من قصد جدا کردن داشتم. دلیل گرفتگی صدای من این موضوع بود.

تصاویر شادی او را در پایان دربی ۹۵ ببینید:

رقص خاص کنعانی‌زادگان روی مچ آسیب دیده

رقص خاص کنعانی‌زادگان روی مچ آسیب دیده

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج