آدم مشهور‌هایی که «بی‌پدر» بزرگ شدند
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
لایکو_1
کتاب لند_1
اپیلاسیون نانا 1
لایکو_3
اپیلاسیون نانا 3
کتاب لند_3
اپیلاسیون نانا 4
لایکو_4
کتاب لند_4
اپیلاسیون نانا 2
لایکو_2
کتاب لند_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۱۲۴۱۱۳
۲۷ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۶:۵۵
۸۵۴۱
با داشتن مادری مستقل و قدرتمند در کنارشان، این ستاره‌ها هرگز متوجه جای خالی پدر نشدند.

برترین‌ها - آرمان رمضانی: با داشتن مادری مستقل و قدرتمند در کنارشان، این ستاره‌ها هرگز متوجه جای خالی پدر نشدند.در حالی که بسیاری از ستاره‌ها از کودکی زندگی مطابق با میلشان را تجربه کرده‌اند، ۱۰ سلبریتی این مقاله در شرایطی نه چندان ایده‌آل بزرگ شدند. این سلبریتی‌ها در تمام و یا بخش بزرگی از کودکی و نوجوانیشان ردی از پدر را نیافتند و ستاره شدن در چنین شرایطی را مدیون مادرانی فداکار، مستقل و قدرتمند هستند.

۱۰. کریستینا اگولرا

کریستینا کودکی‌اش را در خانه‌ای پر از خشونت گذراند. در حقیقت تا پیش از آنکه مادر کریستینا جسارت لازم برای ترک همسرش را پیدا کند، کریستینا مجبور به تحمل آن خانه و البته پدر خشن‌اش بود. احتمالا به همین دلایل است که کریستینا همواره احترام فراوانی برای مادرش قائل است و این موضوع را به کرات در مصاحبه‌های گوناگون گفته است.

مادرانی که دست تنها ستاره تربیت کردند
کریستینا در گفت و گویی با مجله پیپر در این باره می‌گوید:" این موضوع که برخی، زنانی شبیه به مادر من را به سادگی قضاوت می‌کنند و برای مثال می‌گویند چرا آن مرد را زودتر ترک نکردی؟ ناراحتم می‌کند. به نظر من صرف بودن در چنین وضعیتی برای شما آسیب‌های روان‌شناختی و آزار‌های روحی فراوانی به همراه خواهد داشت و در چنین شرایطی بسیاری از انسان‌ها توانایی فریاد زدن شرایطشان را ندارند و یا دست کم به افرادی نیاز دارند که راه درست را به آن‌ها نشان دهد. "


۹. کلی کلارکسون

احتمالا اگر از خود کلی درباره والدینش بپرسید، به شما خواهد گفت فقط یک مادر دارد. در حقیقت پدر کلی زمانی که او فقط ۶ سال داشت، خوانواده‌اش را برای همیشه ترک کرد. بر اساس صحبت‌های این ستاره مسابقه امریکن آیدل، مادرش مانند یک دیوار هرگز پشت کلی را خالی نکرده است.

مادرانی که دست تنها ستاره تربیت کردند
کلی کلارکسون در مصاحبه‌ای درباره این موضوع چنین می‌گوید:" گاهی از خودم می‌پرسم چطور موفق شدم از تمامی موانعی که در زندگی به آن‌ها برخوردم، عبور کنم؟ و هیچ وقت به پاسخی جز حضور و تاثیر مادرم نمی‌رسم. هرگز نمی‌توانم به اندازه کافی از او تشکر کنم. "


۸. کانیه وست

کانیه وست این روز‌ها به دلایل متفاوت و متنوعی معروف است. در کنار یک موزیسین معروف بودن، کانیه بخش زیادی از معروفیتش را مدیون ازدواج و زندگی با کیم کارداشیان است، البته اگر از جذابیت خودشیفتگی عجیب کانیه برای مجله‌ها و روزنامه‌ها بگذریم. زمانی‌که به رابطه این کانیه خودشیفته با مادرش دوندا نگاهی بی‌اندازید، آنگاه به وجوه مهربان‌تر و آسیب‌پذیرتر شخصیت کانیه وست می‌رسید.

مادرانی که دست تنها ستاره تربیت کردند
پدر و مادر کانیه در سه سالگی او از هم جدا شدند و مسئولیت بزرگ کردن او تمام و کمال با مادرش بود. بر اساس گفته‌های کانیه، مادرش همواره کنار او بوده است و در کار‌های هنری همیشه تشویق‌اش می‌کرده است. جالب است بدانید دوندا حتی برای مدتی به عنوان مدیر برنامه‌های کانیه وست مشغول به کار بود.


۷. آنجلینا جولی

پدر و مادر آنجلینا هردو آرزوی بازیگر شدن داشتند و هرچند که پدرش (Jon Voight) موفق شد در این راه موفقیت‌های زیادی کسب کند، اما مادرش (Marcheline Bertrand) به دلیل نگهداری از دو فرزندش موفق به دنبال کردن آرزویش نشد. مارشلین برترند در سال ۲۰۰۷ بر اثر سرطان درگذشت.

آدم مشهور‌هایی که «بی‌پدر» بزرگ شدند
آنجلینا جولی به ایندیپندنت درباره مادرش این چنین می‌گوید:" مادرم را در حالی به یاد می‌آورم که همواره در حال رفع نیاز‌های فرزندانش بود. برای ما همیشه مادر حاضر بود حتی اگر خودش ناراحت یا بیمار بود. "


۶. کیانو ریووز

پدر و مادر کیانو، ساموئل و پاتریشیا برای اولین بار یکدیگر را در بیروت ملاقات کردند و این رابطه تا سه سالگی کیانو و هنگامی که پدرش آن دو را برای همیشه ترک کرد، ادامه یافت. کیانو در زمان بزرگسالی هرگز سعی نکرد با پدرش ارتباطی داشته باشد و ملاقات این دو در ۱۳ سالگیِ کیانو آخرین ملاقات آقای بازیگر با پدرش است.

آدم مشهور‌هایی که «بی‌پدر» بزرگ شدند

سلبریتی محبوب این روز‌ها در عوض رابطه بسیار نزدیکی با مادرش دارد و بار‌ها در مصاحبه‌های گوناگون درباره او صحبت کرده است. جالب است بدانید کیانو ریووز یک بار مادرش را به عنوان همراه به مراسم اسکار برده است.


۵. جاستین بیبر

پتی ملت جاستین را زمانی‌که تنها ۱۹ سال داشت به دنیا آورد و هرچند که رابطه آن دو همیشه به صمیمیت این روز‌ها نبوده است، اما جاستین همیشه از زحمات مادرش تشکر کرده است.

آدم مشهور‌هایی که «بی‌پدر» بزرگ شدند

جاستین همچنین در ترک "Turn to You" که به مناسبت روز مادر منتشر کرد، به زحمات مادرش برای اینکه او زندگی بهتری داشته باشد اشاره می‌کند واو را به سبب مقاومتش می‌ستاید.


۴. آلیشیا کیز

مادر ایتالیایی آلیشیا او را در یکی از بدنام‌ترین محله‌های نیویورک (Hell's Kitchen) در میان خشونت و بی عدالتی دست تنها بزرگ کرد و به او آموخت انسان‌دوست و مهربان باشد.

آدم مشهور‌هایی که «بی‌پدر» بزرگ شدند


آلیشیا در مصاحبه با گاردین درباره مادرش می‌گوید:" نداشتن هیچ‌گونه رابطه با پدر، باعث شد دریابم مادرم چه زن قدرتمند و بی نظیری است و تقریبا از زمانی‌که به یاد می‌آورم دوست داشتم مانند او قوی باشم. "


۳. جولیا رابرتز

داشتن یک شغل تمام وقت و بزرگ کردن سه فرزند به هیچ وجه کار ساده‌ای به نظر نمی‌رسد، اما بتی لوو مادر جولیا به خوبی از پس این کار برآمده است. ستاره (Pretty Woman) می‌گوید تازه بعد از مادر شدن متوجه کار فوق‌العاده مادرش شده است و هیچ وقت نفهمیده او چطور به آن همه کار می‌رسید.

آدم مشهور‌هایی که «بی‌پدر» بزرگ شدند
جولیا رابرتز مادرش را در سال ۲۰۱۵ و بر اثر سرطان ریه از دست داد و آن طور که خودش می‌گوید روزی نیست که به مادرش و به تاثیر این زن مستقل و قدرتمند در زندگی و شخصیت فرزندانش فکر نکند.


۲. جِی‌زی

گلوریا کارتر، جی‌زی و دیگر فرزندانش را دست تنها بزرگ کرد چرا که پدر جی‌زی خیلی زود خانواده‌اش را برای همیشه ترک کرد.

آدم مشهور‌هایی که «بی‌پدر» بزرگ شدند
جی‌زی مادرش را زنی سختکوش و زحمتکش توصیف می‌کند. گلوریا در حال حاضر هم با وجود توصیه فرزندانش به استراحت، به عنوان رئیس هیئت مدیره بنیاد شاون کارتر مشغول به فعالیت است.


۱. سلنا گومز

کسانی که فعالیت حرفه‌ای سلنا گومز را در طول سال‌ها دنبال کرده‌اند می‌دانند که او تنها توسط مادرش بزرگ شده است. مندی تیفی حتی تا اواخر نوجوانیِ دخترش مسئولیت مدیریت برنامه‌های سلنا را هم به عهده داشت.

آدم مشهور‌هایی که «بی‌پدر» بزرگ شدند

مندی در زمان تولد سلنا تنها ۱۶ سال داشت و بدیهی است که برای تامین نیاز‌های او کار سختی در پیش داشته است. در آن زمان مندی برای گذران زندگی در سه جای متفاوت کار می‌کرد. ستاره خوش آتیه موسیقی مادرش را به خاطر تواضع، استقلال و حرفه‌ای بودنش می‌ستاید و درباره او می‌گوید:" من همیشه دوست دارم با غریبه‌ها مهربان باشم و در نهایت همواره می‌دانم که این بازتاب شخصیت مادرم در من است. "

انتشار یافته: 12
در انتظار بررسی:4
Iran (Islamic Republic of)
08:51 - 1400/03/27
زنها بیشتر به فکر حفظ خانواده هستند و برای رفاه بچه ها تلاش میکنند و بیشتر سختی ها رو تحمل میکنند
Iran (Islamic Republic of)
09:04 - 1400/03/27
چرا مردهای آمریکایی اینقدر راحت خانواده هاشونو ترک میکنند؟
Iran (Islamic Republic of)
09:23 - 1400/03/27
سلنا گومز چقد شبیه مامانشه
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۲۰:۴۵ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۷
بیشتر به خواهرش میخوره تا مامانش
Iran (Islamic Republic of)
11:25 - 1400/03/27
اینجور لغاتی رو بکار نبرید بی پدر اصلا خوب نیست
Iran (Islamic Republic of)
11:35 - 1400/03/27
واقعاً چقدر چهره مادران جی زی و جولیا رابرتز دلنشین است.
ومادر سلنا گومز چقدر زیباست.
Iran (Islamic Republic of)
11:40 - 1400/03/27
اگه اشتباه نکنم امینم هم بدون پدر بزرگ شده
Iran (Islamic Republic of)
11:44 - 1400/03/27
خیلی زیبا و تاثیر گذار میتواند باشد برای افرادی در ایران که تنها با مادر خود زندگی میکنند و پدر وجود خارجی ندارد
Iran (Islamic Republic of)
15:31 - 1400/03/27
خب بدون پدر بزرگ شده باشن همینقدر که موفقن عالیه البته اگه اینا ایران بودن الان ملقب به کلمه بی پدر میشدن و بخاطر جدایی پدر و مادرطون یا اینکه پدرشون ترکشون کرده بود باید سرکوفت میشنیدن
Iran (Islamic Republic of)
23:35 - 1400/03/27
مادر سلنا گومز از خودش خیلی خوشگلتره
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
شیرآلات زمانی_1
بهمن پور_داخلی1
استخدام_1
شیرآلات زمانی_3
استخدام_3
بهمن پور_داخلی3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
بهمن پور_داخلی4
شیرآلات زمانی_4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
استخدام_4
استخدام_2
شیرآلات زمانی_2
بهمن پور_داخلی2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
ایرانیان- فوتر موبایل222
کیان برنا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
قالیشویی نوین_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
ایرانیان-فوتراصلی222
دکتر عارفی - فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
فنی آتل_فوتر
شفا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
موسسه خیریه زهرا_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر