ناراحتی بازیکنان استقلال از خبر جریمه!
۱۱۲۵۹۶۸
۱۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۳:۱۸
۱۲۹۳
در خبر‌ها آمده که بازیکنان استقلال به خاطر اعتراض به شرایط مدیریتی ۵ درصد جریمه شده اند. این در حالی است که استقلالی‌ها به مراتب کمتر از بازیکنان سایر تیم‌ها مصاحبه می‌کنند.

خبرورزشی: خبر جریمه 5 درصدی بازیکنان استقلال که امروز رسانه ای شد،ناراحتی شدید آنها را در پی داشت. البته استقلالی ها این خبر را باور نکرده و همه دنبال منبع خبر بودند. بازیکنان استقلال مدتهاست که زیاد مصاحبه نمی کنند و به قول معروف دور رسانه ها را خط کشیده اند اما شاید مسائلی که در فضای مجازی مطرح کرده اند و انتقادات آنها از مسائل مالی باعث جریمه شده است. این در حالی است که فرهاد مجیدی درست یا غلط بیشترین انتقادات را از شرایط مالی باشگاه داشت و گفته بود بعضی از بازیکنان 25 درصد دریافتی داشته اند و بعضی دیگر 60 درصد.

استقلال کم کم به زمان بازی با پدیده مشهد نزدیک می شود ولی شرایط مالی جالبی ندارد .مدیران باشگاه هم به رغم تلاشهایی که داشتند ،نتوانستند این مشکلات را حل کنند . از طرفی اسپانسر اصلی باشگاه پول آنها را طبق گفته خود مجیدی داده و امکان فسخ قرارداد با این اسپانسر وجود ندارد .هر چند که فشارهایی از داخل خود باشگاه به مددی وارد می شود که قرارداد اسپانسری را فسخ کند که البته این مساله پیامد های خطرناکی دارد.

انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:19
Iran (Islamic Republic of)
13:30 - 1400/03/19
هر چی مدیر عامل از رده خارجع میاد استقلال
Iran (Islamic Republic of)
13:39 - 1400/03/19
واقعا مجیدی جو باشگاه را آروم کرد ستاره سوم در راه هست
Iran (Islamic Republic of)
13:40 - 1400/03/19
البته فقط دور رسانه راخط نکشیدند دور جام گرفتن هم خط کشیدن خدایی منصفانه قضاوت‌ کنید
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج