همتی: برخی وعده‌های نامزدها، عوام‌فریبی است
۱۱۲۶۳۳۷
۲۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۱:۰۱
۱۴۶۴
عبدالناصر همتی نامزد انتخابات ریاست جمهوری در فیلم تبلیغاتی خود گفت: برخی وعده‌های نامزدهای انتخابات عوام‌فریبی است و از نظر من شدنی نیست زیرا اطلاعی از وضعیت کشور ندارند. وی گفت: من که از وضعیت کشور اطلاع دارم و می‌گویم این وعده‌ها عملی نمی‌شود، برای این است که همین ماه گذشته(اردیبهشت) برای پرداخت حقوق [کارمندان دولت] از تنخواه بانک مرکزی استفاده شد.

خبرگزاری مهر: نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت: ماه گذشته(اردیبهشت) برای پرداخت حقوق [کارمندان دولت] از تنخواه بانک مرکزی استفاده شد.

عبدالناصر همتی نامزد انتخابات ریاست جمهوری در فیلم تبلیغاتی خود گفت: در هیئت دولت، از چهار ساعتی که وقت داریم، سه ساعت آن خبر و بیهوده است، از یک ساعتی هم که تصمیم می‌گیریم، بیش از ۳۰ درصد مصوبات اجرا نمی‌شود.

همتی: برخی وعده‌های نامزدها، عوام‌فریبی است

همتی تاکید کرد: برخی وعده‌های نامزدهای انتخابات عوام‌فریبی است و از نظر من شدنی نیست زیرا اطلاعی از وضعیت کشور ندارند.

وی گفت: من که از وضعیت کشور اطلاع دارم و می‌گویم این وعده‌ها عملی نمی‌شود، برای این است که همین ماه گذشته(اردیبهشت) برای پرداخت حقوق [کارمندان دولت] از تنخواه بانک مرکزی استفاده شد.

نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت: وقتی به موجب قانون، برای پرداخت حقوق از تنخواه بانک مرکزی استفاده می‌شود، مفهوم آن این است که کشور برای هزینه‌های جاری و روزمره مشکل بودجه دارد.

برچسب ها:
انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:77
Iran (Islamic Republic of)
09:29 - 1400/03/21
همه سون وعده سر خرمن هستش..مثل آقای روحانی میمونه با اون کلیپس که همون روزای اول گمش کرد
Iran (Islamic Republic of)
12:20 - 1400/03/21
خود تو داری وعده عوام فریبانه میدی.الان مشکل کشور حجابه؟ یا حضور خانم ها در کابینه!!!!! خانم ها مشکل اقتصادی دارن مشکل اشتغال دارن مشکل ازدواج و هزینه جهیزیه دارن
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج