فیلم‌هایی که باید قبل از ازدواج تماشا کنید
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
اپیلاسیون نانا 1
کتاب لند_1
لایکو_1
کتاب لند_3
لایکو_3
اپیلاسیون نانا 3
اپیلاسیون نانا 4
کتاب لند_4
لایکو_4
اپیلاسیون نانا 2
لایکو_2
کتاب لند_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۱۳۰۱۱۶
۰۴ تير ۱۴۰۰ - ۰۷:۲۱
۷۱۶۴
در اینجا سعی کردیم به معرفی فیلم‌هایی بپردازیم که شاید دیدنشان قبل از شروع یک رابطه‌ی عاشقانه خالی از لطف نباشد.

برترین‌ها: یک فیلم عاشقانه خوب می تواند بسیار سرگرم کننده و بهترین گزینه برای زوجین به منظور گذراندن لحظاتی رمانتیک باشد، اما ما در اینجا فیلم ‌هایی معرفی کرده ایم که شاید دیدنشان قبل از شروع یک رابطه‌ی عاشقانه خالی از لطف نباشد.

ولنتاین غمگین Blue Valentine

فیلم‌هایی که قبل از ازدواج باید ببینید

داستان فیلم «ولنتاین غمگین» در رابطه با زن مردی جوان است که به تازگی با یکدیگر آشنا شده اند و عاشقانه یکدیگر را دوست دارند، اما همیشه میزان علاقه افراد در یک رابطه عاطفی، همسان و یا به یک اندازه نیست. «ولنتاین غمگین» به کارگردانی «درک سیانفرانس» مخاطب را با خود همراه می‌کند و تصویری دردناک و غمگین از یک ازدواج نشان می‌دهد و اغلب تاثیرگذار و گاهی ناراحت کننده است.


آنکه دوستش دارم  The One I Love 

فیلم‌هایی که قبل از ازدواج باید ببینید

فیلم داستانی زیرکانه و پرپیچ و خمی درباره زندگی زناشویی زوجی است که روابطشان به تلخی گراییده است. اگر به قصه‌های مرتبط با ازدواج‌های به مشکل‌خورده و تجربه‌های سورئال و عجیب‌وغریبِ بزرگ‌سالانه علاقه دارید، «آنکه دوستش دارم» می‌تواند همان فیلم عاشقانه‌ی بسیار متفاوت و کمترشناخته‌شده‌ای باشد. این فیلم با نقش‌آفرینی فوق‌العاده الیزابت ماس و روایت بسیار جذابی که دارد، شایسته تماشاست.


غریبه‌های تمام‌عیار Perfect Strangers

فیلم‌هایی که قبل از ازدواج باید ببینید

«غریبه‌های تمام‌عیار» از آن دسته فیلم‌هایی است که بیننده را به چالش می‌کشاند و او را به فکر کردن وادار می‌کند به شکلی که بعد از پایان فیلم همچنان ذهن مخاطب درگیر آن خواهد بود. داستان فیلم از این قرار است که هفت دوست خانوادگی برای شام دور هم جمع شده و دست به بازی دیوانه‌واری می‌زنند. ایده‌ی اولیه فیلم آن‌قدر جذاب و وسوسه‌انگیز است که هر تماشاگری را با خود همراه می‌کند،خلاقیت و توانایی پائولو جنووِزه در مقام کارگردان خیلی زود جلوه می‌کند.


پسر بچگی Boyhood

فیلم‌هایی که قبل از ازدواج باید ببینید

فیلم داستان پسربچه‌ای به نام میسن است که پدر و مادرش از یکدیگر طلاق گرفته اند و او و خواهرش با مادرشان زندگی می‌کنند. در این بین پدر خانواده که درگیر زندگی شخصی خودش است سعی می‌کند که وظیفه پدری اش را انجام دهد. «پسربچگی» بخشی از زندگانی هرکدام از ماست و باعث می‌شود که ارزش لحظات را درک کنیم، زیرا به ما نشان می‌دهد که لحظات زندگی چقدر می‌توانند در عین سادگی شکننده باشند، به ما از دریچه‌ای شخصی، زندگی یک خانواده را نشان می‌دهد و به ما گوشزد می‌کند که حتی ساده‌ترین موضوعات در زندگی تا چه حد می‌توانند حائز اهمیت باشند


پیش از نیمه‌شب Before Midnight

فیلم‌هایی که قبل از ازدواج باید ببینید

سه‌گانه «پیش از…» به کارگردانی ریچارد لینکلتر در سال ۲۰۱۳ با «پیش از نیمه‌شب» به پایانی می‌رسد. این سه‌گانه مجموعا ۱۸ سال طول کشید و در تاریخ سینما برای همیشه ماندگار شد. جسی و سلین که زمانی همدیگر را تصادفاً در قطار دیده و حس خاصی نسبت به هم پیدا کرده بودند، حالا تبدیل به زن و شوهری صمیمی شده‌اند که بچه‌هایشان را بزرگ می‌کنند. عشق می‌تواند بسیار موذی باشد، ممکن است شما با شخصی بسیار شوخ و زیبا روبرو شوید و بی‌شک بخواهید باقی عمرتان را کنار او بگذرانید. اما درست زمانی که به دنیای واقعی با مشغله‌ها، استرس‌ها و درگیری‌هایش با افراد دیگر بازمی‌گردید، آن وقت عشق می‌تواند به‌شدت پیچیده شود.


 5x2   

فیلم‌هایی که قبل از ازدواج باید ببینید

فیلم ۵x۲ به ۵ مرحله مهم از زندگی یک زوج می‌پردازد و در هر کدام با ذکر جزئیات بسیار کوچکی تاثیر گذاری وقایع را در زندگی آنها‌به نمایش می‌گذارد. فرانسوا اوزون کارگردان جوان، ولی صاحب سبک و مشهور فرانسوی در ۵x۲ موقعیت‌های متفاوتی را برای فکر کردن به مخاطب نمایش می‌دهد و برای تأثیر حسی عمیق تر، تعلیق بیشتر و نیز ایجاد نوع دیگری نگاه نسبت به روابط زوج‌ها، در یک سیر زمانی معکوس، با نمایش پنج دوره مهم از روابط یک زوج طبقه متوسط، شکست تدریجی ازدواجشان را به تصویر می‌کشد.


داستان ازدواج Marriage Story

فیلم‌هایی که قبل از ازدواج باید ببینید

«داستان ازدواج» ساخته نوآ بامباک درباره زوجی از طبقه متوسط اجتماع به نام چارلی و نیکول است. زوج هنرمندی که پس از حدود یک دهه زندگی مشترک به نقطه‌ای رسیده اند که نمی‌توانند یکدیگر را تحمل کنند. «داستان ازدواج» فیلمی سرگرم کننده، دردناک و احساسی است که حول انسانیت و قضاوت می‌چرخد، فیلم یک ماجرای کاملا اندوهناک درباره میدان جنگی احساسی در هنگام طلاق است که جدایی یک زوج را به همراه تلفات خانوادگی و مالی به‌جامانده از آن به تصویر می‌کشد.


تد ۲ Ted 2 

فیلم‌هایی که قبل از ازدواج باید ببینید

تدی خرسه شخصیت محبوب و بامزه است که برخلاف چهره دوست داشتنی و مهربانش، بسیار زبان تند و تیزی دارد و از انجام هرگونه فعالیت خلافکارانه‌ای واهمه ندارد. او و تامی لین که به تازگی ازدواج کرده‌اند، ازدواج آن‌ها خیلی خوب پیش نمی‌رود و تد فکر می‌کند که بچه دار شدن می‌تواند راه حل خوبی باشد. وقتی که مشخص می‌شود این دو قادر نیستند به طور طبیعی صاحب فرزند شوند، تامی و تد سراغ گزینه فرزند خواندگی می‌روند، اما تد برای این که صلاحیت پدر شدنش محرز شود باید در دادگاه ثابت کند که یک «شخص» است. «تد ۲» تلاش دارد موضوع حقوق برابر و تبعیض جنسیتی بیان کند، اگرچه فرم اجرای آن در فیلم به مرز پختگی نمی‌رسد و در حد شوخی‌های نازل باقی می‌ماند.


کریمر علیه کریمر  Kramer vs. Kramer

فیلم‌هایی که قبل از ازدواج باید ببینید

«کریمر علیه کریمر» سومین فیلم رابرت بنتون و به عبارتی بهترین فیلم کارنامه کاری اوست و هنوز هم از ماندگارترین آثار تاریخ سینما محسوب می‌شود.. «کریمر علیه کریمر» یکی از مهم‌ترین درام‌ها با مضمون طلاق است که پس از چندین دهه همچنان سرپا ایستاده، این فیلم طلاقی را کالبدشکافی می‌کند و نشان می‌دهد که این طلاق چگونه روی افراد مشارکت‌کننده در آن تاثیر می‌گذارد. شخصیت اصلی اثر یعنی «تد کریمر» با بازی داستین هافمن، یک فرد عمیقا کاری است که وقتی همسر نادیده گرفته شده‌اش یعنی «جوآنا» با بازی مریل استریپ او را ترک می‌کند، غافلگیر می‌شود.


صحنه‌هایی از یک ازدواج Scenes from a Marriage

فیلم‌هایی که قبل از ازدواج باید ببینید

«صحنه‌هایی از یک ازدواج»، داستان «ماریانه» و «یوهان» است که ده سال از ازدواج آن‌ها می‌گذرد، این زوج آرام آرام، دچار مشکلات بسیار می‌شوند. برگمان «صحنه‌هایی از ازدواج» را درباره روابط زناشویی و کندوکاو در زندگی مشترک یک زوج ساخت. تاثیر این مجموعه به حدی بود که پس از پخش آن آمار طلاق در سوئد افزایش پیدا کرد. «برگمان» پنج بار ازدواج کرد، با این حال طبق اعتراف شخصی اش، در زندگی خانوادگی، مرد موفقی نبود و به کارش بیشتر از خانواده اش اهمیت می‌داد: «من پنج بار ازدواج کردم و آن را انکار نمی‌کنم. اعتراف می‌کنم که از نظر خانوادگی خیلی تنبل بودم و حتی یک اونس هم وقت برای خانواده ام نگذاشتم.» برگمان بعضی از تجربه‌های شخصی خود را در «صحنه‌هایی از یک ازدواج» بازسازی کرد.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 8
در انتظار بررسی:5
Iran (Islamic Republic of)
08:09 - 1400/04/04
متاسفم برایت تحلیل گر ،،،پس لازمه فیلم نوت بوک(کتاب خاطرات) را حتما ببینی تا معنای فیلم عاشقانه وعارفانه سینمای غرب را تحلیل کنی،،،
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۲۱:۲۷ - ۱۴۰۰/۰۴/۰۴
نفهمیدم
Iran (Islamic Republic of)
08:47 - 1400/04/04
چند تا از فیلم ها رو دیدم فیلم پسرانگی یک فیلم فوق العادس هنوز امتیاز کامل منتقدین متا اسکور ۱۰۰ از ۱۰۰ داره و هم‌چنین ۹۷ از ۱۰۰ سایت روتن توماتو بیش از ۱۰ سال برای ساخت این فیلم زحمت کشیده شده فیلم خاص و خوبی لازم شد بعد از ۷ سال یکبار دیگه نگاه کنم
Iran (Islamic Republic of)
09:14 - 1400/04/04
لینک دانلود شان را میگذاشتی
France
16:00 - 1400/04/04
ازدواج یک قماره، گاهی میبری و گاهی میبازی!
پاسخ ها
بدون نام
United Arab Emirates
۰۰:۵۲ - ۱۴۰۰/۰۴/۰۵
شانس تو ازدواج خیلی مهمه
Iran (Islamic Republic of)
19:55 - 1400/04/04
قبلا در معرفی فیلم ضعیف عمل می کردید الان خوب شده و بهتر عمل می کنید
Iran (Islamic Republic of)
00:04 - 1400/04/05
کریمر علیه کریمر خیلی زیبا و تاثیرگذاره
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
استخدام_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
بهمن پور_داخلی1
شیرآلات زمانی_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
استخدام_3
بهمن پور_داخلی3
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
شیرآلات زمانی_4
بهمن پور_داخلی4
استخدام_4
شیرآلات زمانی_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
بهمن پور_داخلی2
استخدام_2
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
شفا_فوترموبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
فنی آتل_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
ایرانیان- فوتر موبایل222
تدبیرکالا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر کاشت ابرو
تدبیرکالا_فوتر
کیان برنا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
فنی آتل_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
قالیشویی بانو_فوتر2
ایرانیان-فوتراصلی222
آیلین_فوتر بلفارو
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
شفا_فوتر
دکتر عارفی - فوتر