با بازی‌های ویدئویی، عاشق هم شوید
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک فرشته_موبایلf
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ریزخور_1
دکتر نداف کرمانی 1
کلاسینو_1
سفیر بار ساقدوش_1
لاله زار مال_1
اپیلاسیون نانا 1
کلاسینو_3
سفیر بار ساقدوش_3
ریزخور_3
اپیلاسیون نانا 3
لاله زار مال_3
دکتر نداف کرمانی 3
ریزخور_4
لاله زار مال_4
اپیلاسیون نانا 4
دکتر نداف کرمانی 4
کلاسینو_4
سفیر بار ساقدوش_4
اپیلاسیون نانا 2
ریزخور_2
دکتر نداف کرمانی 2
سفیر بار ساقدوش_2
لاله زار مال_2
کلاسینو_2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک فرشته_f
۱۱۳۵۸۴۰
۲۱ تير ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۹
۳۴۳۰
بازی های ویدیویی یک سرگرمی محبوب است که تعداد کمی از زوجین از آن استفاده می کنند. در اینجا نحوه تاثیر بازی های ویدیویی مبنی بر اینکه چگونه می تواند رابطه شما را بهبود بخشد ، نوشته شده است.

برترین‌ها: بازی های ویدیویی یک سرگرمی محبوب است که تعداد کمی از زوجین از آن استفاده می کنند. در اینجا نحوه تاثیر بازی های ویدیویی مبنی بر اینکه چگونه می تواند رابطه شما را بهبود بخشد ، نوشته شده است.

با بازی‌های ویدئویی، عاشق هم شوید

بازی کردن بخشی از سرگرمی روزانه بسیاری از افراد می باشد. با این حال ، تعداد کمی از افراد سرگرمی خود را با نزدیکترین افراد به اشتراک می گذارند. اما انجام بازی های ویدیویی به شما کمک می کند تا با دوستان ، خانواده و حتی شخص مهم دیگر خود نزدیکتر شوید.

روابط بازی و روابط عاشقانه بندرت دست به دست هم می دهند ، اما این بدان معنا نیست که نمی توانند یا نباید. عجیب نیست که زوجین سرگرمی مشترک داشته باشند ، اما با بازی کردن ، تعداد کمی از زوجین وقت و انرژی زیادی را صرف این کار می کنند.

بنابراین ، چگونه بازی های ویدیویی می توانند شما را به شریک زندگی عاشقانه خود نزدیک کنند؟

بازی های ویدیویی می تواند به تقویت روابط شما کمک کند

باور کنید یا نه ، انجام بازی های ویدیویی به صورت زن و شوهر می تواند بر رابطه شما با فرد مهم دیگر تأثیر مثبت بگذارد. داشتن همان علایق از همان ابتدا می تواند به ایجاد رابطه بهتر کمک کند ، طبق نظرسنجی getcenturylink.com ، این امر همچنین باعث بهبود روابط شما می شود.

از بین ۱۰۰۰ نفری که در این نظر سنجی شرکت کرده اند ، تقریباً ۵۲٪ از آنها گفتند که بازی تأثیر مثبت بر روابط آنها داشته است.

این آمار نباید تعجب آور باشد زیرا مزایای بسیاری از بازی های ویدیویی به صورت زن و شوهر وجود دارد. اول اینکه ، بازی های دونفره راهی عالی برای برقراری ارتباط با شریک زندگی خود و بدون نیاز به بیرون رفتن است.

با بازی‌های ویدئویی، عاشق هم شوید

بسیاری از افراد بیشتر اوقات در خانه می مانند. و اگر شما و همسرتان یکی از آنها هستید ، داشتن یک شب بازی هنگام مکالمه تلفنی یک روش عالی برای برقراری ارتباط در حالی که از هم دور هستید ، است. همین روابط در روابط از راه دور اعمال می شود.

انجام بازی های ویدیویی با هم می تواند تاثیر زیادی در بهبود ارتباط شما داشته باشد

انجام بازی های چندنفره یا دونفره نیز راهی عالی برای بهبود ارتباطات با شریک زندگی خود است. این به این دلیل است که شما هر دو در جهت رسیدن به یک هدف مشترک کار می کنید ، و هر دو که سطح یا مأموریتی را شکست دهید پاداش دریافت خواهید کرد. به علاوه ، در بیشتر بازی ها ، شما باید با یکدیگر صحبت کرده و حرکت خود را هماهنگ کنید تا در هر بازی co-op پیشرفت کنید.

بهترین قسمت این است که بازی های ویدیویی به بهبود ارتباط شما با خانواده کمک می کنند. که پیامدهای آشکاری در مورد مزایای گسترده تری از بازی دارد ، بازی کردن به زوج ها کمک می کند که دور هم جمع شوند.

طبق مطالعه New Media & Society در مورد تأثیرات بازی های ویدیویی در خانواده ها ، افرادی که با خانواده خود بازی های ویدیویی co-op بازی می کردند از ارتباط و نزدیکی خانوادگی بهتری برخوردار بودند. اگر فکر می کنید شریک زندگی شما کمی از شما دور است ، یا در حال حاضر با هم خانواده تشکیل داده اید ، انجام بازی های ویدیویی ممکن است به خانواده شما نیز کمک کند.

البته بازی های تعاونی (co-op) تنها مواردی نیستند که مزایایی دارند. بازی های رقابتی نیز خوب هستند . در بررسی قبلی که ذکر شد ، بازی های رقابتی مانند Call of Duty و Mario Kart بازی هایی هستند که بیشترین تأثیر مثبت را بر روابط دارند.

با چه بازی هایی می توانید شروع کنید؟

اگر شما یا شریک زندگی علاقه زیادی در بازی ندارید ، ممکن است دشوار باشد که بدانید از کجا شروع کنید. خوشبختانه ، ما چند توصیه داریم.

با بازی‌های ویدئویی، عاشق هم شوید

یک راه عالی برای شروع بازی با یکدیگر تلفن هایتان است. بسیاری از بازی ها در Android و iOS به شما امکان می دهند با یکدیگر بازی کنید. چند توصیه برای شما Quiz Crack 2 ، Words with Friends 2 و Clash Royale است.

مورد آخر بیشتر مخصوص بازیکنان مجرد است ، اما حالت ۲v2 دارد که بازی در آن به صورت زوجین سرگرم کننده است. همچنین بسیاری از بازی های سرگرم کننده محلی چند نفره برای Android و iPhone وجود دارد که می توانید امتحان کنید.

اگر هر دوی شما بازیکنان رایانه شخصی هستید ، می توانید با بازی Humans Fall Flat ، Don’t Starve Together و حتی بازی فوق العاده محبوب بین ما (Among Us) شروع کنید. همچنین بازی هایی با چند نفره محلی برای رایانه نیز وجود دارد.

سرانجام ، برای گیمرهای کنسول ، ما در مورد Mario Kart و Call of Duty صحبت کردیم ، اما شما می توانید بازی های دیگری مانند Overcooked و Animal Crossing را نیز امتحان کنید. بسیاری از بازی های محلی چند نفره عالی برای بازی در کنسول ها وجود دارد .

در نهایت ، تصمیم با شماست! با شریک زندگی خود صحبت کنید و بفهمید کدام یک از بازی ها را می توانید باهم بازی کنید تا از بازی با هم لذت ببرید. بازی های مختلف را تجربه کنید تا بهترین بازی را برای خود پیدا کنید.

بازی می تواند یک شمشیر دو لبه برای رابطه شما باشد

همانطور که روانشناسان می گویند ، بیش از حد هر چیز برای شما مضر است ، بنابراین برای زوجین مهم است که به طور متوسط ​​بازی های ویدیویی را با هم انجام دهند.

با بازی‌های ویدئویی، عاشق هم شوید

اگر کسی نمی خواهد یا نتواند آنقدرها بازی کند ، بازی زیاد می تواند به یک رابطه آسیب برساند. اگر شخص دیگری وقت زیادی را صرف انجام بازی های ویدیویی توسط خود کند ، مسئله دیگری می تواند پیش بیاید.

مهم است که گاه به گاه مسائل را تکان دهید و چیزهای مختلفی را امتحان کنید. خواه این بدان معناست که بازی های ویدیویی دیگر را امتحان کنید یا بازی را به طور کلی متوقف کنید و برای مدتی یک سرگرمی متفاوت مثل بیرون رفتن را امتحان کنید. بهترین راه برای بازی های ویدیویی برای نزدیک شدن زوجین به یکدیگر این است که آنها بهتر با یکدیگر ارتباط برقرار می کنند و دوست داشتن یکدیگر را درک می کنند.

زوج هایی که با هم بازی می کنند ، با هم بمانند

اکنون که از مزایای و تاثیر بازی های ویدیویی در زندگی زناشویی اطلاع پیدا کردید ، وقت آن رسیده است که شما و شریک زندگی خود رابطه خود را به سطح دیگری برسانید – یعنی سطح بعدی بازی.

تا زمانی که هر دوی شما بازی هایی را که بیشترین لذت را برای بازی در کنار هم دارید انتخاب می کنید و این کار را در زمان هایی انجام می دهید که هردو می خواهید بازی کنید ، این امکان وجود دارد که در مدت کوتاهی تغییرات مثبتی در روابط خود مشاهده کنید. حتی ممکن است بیش از هر زمان دیگری به هم نزدیکتر شوید.

البته به غیر از بازی کارهای دیگری هم می توانید انجام دهید. بعضی اوقات ، دیدن بهترین فیلم های عاشقانه و ….

انتشار یافته: 5
در انتظار بررسی:4
Iran (Islamic Republic of)
12:11 - 1400/04/21
نه کنسولشو دارم نه عشقشو نه سنشو. تک و تنها و بی پول پیر شدم رفت
پاسخ ها
بدون نام
Switzerland
۱۳:۰۰ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۲
دلم سوخت
Iran (Islamic Republic of)
13:27 - 1400/04/21
چه عجب حمایت شد از بازی ویدیویی
United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland
13:58 - 1400/04/21
فیلترن تو ایران بابا یا هم پینگ داغون بهترین بازیا فعلا پابچیه که پینگش برای ایران فکر کنم خراب باشه
پاسخ ها
گیمر
Iran (Islamic Republic of)
۱۱:۱۵ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۲
فقط کالاف گابجی خیلی بده به درد نمیخوره
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
سوییچ ایران_1
شیرآلات زمانی_1
خرید باکس 1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
دکتر نائبی_1
عارفی_1
خرید باکس 3
سوییچ ایران_3
عارفی_3
دکتر نائبی_3
شیرآلات زمانی_3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
دکتر نائبی_4
سوییچ ایران_4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
خرید باکس 4
شیرآلات زمانی_4
عارفی_4
عارفی_2
شیرآلات زمانی_2
خرید باکس 2
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
سوییچ ایران_2
دکتر نائبی_2
تدبیرکالا_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
دکتر عارفی - موبایل فوتر
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
آیلین_تزریق چربی موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
قالیشویی ادیب_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
آیلین_تزریق چربی
قالیشویی نوین_فوتر
شفا_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر
فنی آتل_فوتر
کلینیک النا_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
رستوران باغ بهشت _فوتر