توضیح درباره توقیف «تانگوی تخم‌مرغ داغ»
۱۱۳۸۴۰
۱۷ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۶:۵۰
۲۳۴۸۱ 
رضا دادویی رییس شورای نظارت و ارزشیابی اداره کل هنرهای نمایشی با ارائه توضیحات کلی درباره دلایل توقیف نمایش «تانگوی تخم‌مرغ داغ» به کارگردانی هادی مرزبان ابراز امیدواری کرد تا مشکلات پیش آمده برای این اثر نمایشی برطرف شود.
خبرگزاری مهر: رضا دادویی رییس شورای نظارت و ارزشیابی اداره کل هنرهای نمایشی با ارائه توضیحات کلی درباره دلایل توقیف نمایش «تانگوی تخم‌مرغ داغ» به کارگردانی هادی مرزبان ابراز امیدواری کرد تا مشکلات پیش آمده برای این اثر نمایشی برطرف شود.

رضا دادویی رییس شورای نظارت و ارزشیابی اداره کل هنرهای نمایشی درباره توقیف نمایش «تانگوی تخم مرغ داغ» گفت: متاسفانه شبهات و مشکلاتی برای اجرای نمایش «تانگوی تخم‌مرغ داغ» به کارگردانی هادی مرزبان پیش آمده که موجب شد شب گذشته 16 خرداد این اثر نمایشی اجرا نشود.

وی افزود: در حال حاضر مشغول رایزنی هستیم تا سوءتفاهم هایی که نسبت به متن این اثر نمایشی به وجود آمده است برطرف شود. امیدوارم که مسئله حل شده و این نمایش بتواند از یکشنبه با اعمال تغییراتی اجرای خود را از سر بگیرد.

دادویی توضیحی درباره اینکه این نمایش از طرف چه نهاد و مسئولی توقیف شده است، نداد.

نمایش «تانگوی تخم‌مرغ داغ» نوشته زنده یاد اکبر رادی و کارگردانی هادی مرزبان که در تالار وحدت روی صحنه می رفت روز گذشته 16 خرداد ماه با وجودیکه برای این اجرا بلیت فروشی شده بود به دلایل نامعلومی اجرا نشد و مشخص نیست که اجرای این نمایش فردا یکشنبه از سر گرفته می شود یا نه.

نمایش «تانگوی تخم‌مرغ داغ» با بازی علی نصیریان، فرزانه کابلی‌، امین زندگانی‌، پریسا مقتدی و ... روی صحنه رفته بود.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج