واکنش مجری جنجالی به نقل قول از سعید معروف
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
اپیلاسیون نانا 1
کتاب لند_1
لایکو_1
کتاب لند_3
اپیلاسیون نانا 3
لایکو_3
کتاب لند_4
لایکو_4
اپیلاسیون نانا 4
کتاب لند_2
اپیلاسیون نانا 2
لایکو_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۱۴۲۰۳۵
۱۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۹:۰۸
۳۱۲۳
صبح امروز صحبت‌هایی چند ثانیه‌ای از یک گوینده رادیویی فضای مجازی را درنوردید و بار‌ها از رسانه‌های مختلف شنیده شد.

ورزش سه: صبح امروز صحبت‌هایی چند ثانیه‌ای از یک گوینده رادیویی فضای مجازی را درنوردید و بار‌ها از رسانه‌های مختلف شنیده شد.

در این فایل صوتی چند ثانیه‌ای مجری برنامه رادیویی مونولوگی چند ثانیه‌ای را انجام می‌دهد و اینطور در بخشی از برنامه اش، اتفاقات و حواشی المپیک توکیو را به قهرمانی پنجم پرسپولیس ارتباط می دهد:« آقای معروف هم صحبت‌هایی جنجالی را در توکیو مطرح کرده اند. یکی دو روز بعد از باخت تیم ملی مقابل ژاپن، به شدت به وزیر ورزش و جوانان تاخته اند و در مورد دولت هم شاید صحبت کرده اند. اما چیزی که ایشان بر آن تاکید داشتند این بود که سال های سیاهی در ورزش ایران با حضور آقای سلطانی فر حاکم شد و تاکید کرده اند که ایشان بیشتر هم و غم‌شان روی پوکر کردن یا گلات کردن یک تیم دیگر بوده است و انگار کلیت ورزش را فراموش کرده اند. این ‌ها نظرهای آقای سعید معروف است که اتفاقا ما خودمان هم به ایشان نقد وارد می دانستیم؛ در مورد حضورشان کنار تیم؛ قهرکردنشان؛ برگشتنشان به تیم و کارهایی که در تیممان انجام دادند. به  هر حال نظرهای ایشان نظرهای کاملا جنجالی است.»

این صحبت ها خیلی زود در فضای مجازی با واکنش هواداران پرسپولیس و سایر تیم های مدعی لیگ برتر همراه شد و آنها بار دیگر موضوعی برای درگیری در این فضا پیدا کردند.

سبحان اکرامی مجری این برنامه رادیویی اما در گفتگویی ضمن اعتراف به اشتباه خود، در مورد صحبت‌هایی که روز گذشته مطرح کرده، می گوید:« چیز خاصی نبود. من یک سری پیام از دوستان خبرنگارم از چند جای مختلف گرفتم. داشتیم در مورد برخی قهرمان ها صحبت می کردیم که اتکار کردیم به خبرهای برخی دوستان و منابع آگاه. اشتباه هم کردم. البته امروز جستجوی بیشتری کردم و دیدم مطلب کاملا کذب بوده است. ضمن اینکه دوستان دیگر در رسانه ها نیز با آقای خوش خبر صحبت کردند تا جبرانی بر خبر دیروز باشد. خودمم هم امروز صحبت می کنم و عذرخواهی خواهم کرد. اعتماد زیاد به دوستان باعث شد چنین اشتباهی رخ بدهد.»

نکته جالب اینکه سعید معروف که دقایقی پیش پستی اینستاگرامی را در واکنش به حواشی حذف تیم ملی والیبال ایران از المپیک منتشر کرده، اصلا واکنشی به این حاشیه و نقل قولی که  از او در رادیو عنوان شده، نداشته و بیشتر به بحث داغ خداحافظی خودش از جمع ملی پوشان پرداخته است.

او در ادامه صحبت هایش درباره دلیل اینکه چرا چنین اشتباهی باید رخ بدهد، اضافه کرد:« واقعیت امر این است که گاهی اعتماد بیش از حد به برخی دوستان می کنیم. به هر حال به عنوان یک برنامه ساز دنبال خبری هستید که برنامه پر باشد ولی خبری که کذب باشد، خوب نیست.»

او در پاسخ به این سوال که آیا ممکن است این خبر به طور کامل یک شیطنت رسانه ای باشد، عنوان کرد:«ممکن است شیطنت باشد. شاید هم یک چیزی بوده ولی به هر حال نقد اصلی بر من وارد است و باید قبل از اینکه این حرف را بر زبان می آوردم، بیشتر جستجو می کردم.»

مجری رادیو با اشاره به اینکه برخی دوستان نزدیک سعید معروف تماس گرفته اند، حرف هایش را اینطور از سر گرفت:« در این مدت نزدیکان آقای معروف با من تماس گرفته اند، و حرف های او را تکذیب کردند. گفتند او اصلا پرسولیسی است و هیچ وقت اینطور حرف نمی زند. من که واقعا برایم فرقی نمی کند. اشتباه اشتباه است و اگر اشتباه کردی باید جبران شود.»

او در ادامه درباره کار خود صحبت کرد و توضیح داد:« یکی از منابع خبری ما در برنامه عنوان کردن اینگونه مطالب در برنامه است. آن افراد که مورد خطاب قرار گرفته اند هم می توانند بیایند و از خودشان دفاع کنند. یا بیایند بگویند که چنین چیزی در موردشان صحت ندارد یا هر توضیحی دارند بدهند. منتها شایعه پراکنی کار غلظی است. اینکه حرفی که می زنی 99 درصد کذب باشد، شایعه پراکنی اس تا خبرپراکنی. واقعیت اینکه 2 نفر از دوستان خبرنگارم این خبر را به من دادند. ما شایعه پراکنی نکردیم ولی در این وضعیت و با این التهاب باید با پایش درست تر و دقیق تر بحث را مطرح می کردم و باز هم می گویم که اشتباه کردم و عذرخواهی می کنم.»

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:48
Iran (Islamic Republic of)
13:16 - 1400/05/13
مجری ترسو اکرامی بخاطر انیکه کارش را از دست ندهد پشمانی کرد
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
استخدام_1
شیرآلات زمانی_1
بهمن پور_داخلی1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
شیرآلات زمانی_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
استخدام_3
بهمن پور_داخلی3
بهمن پور_داخلی4
شیرآلات زمانی_4
استخدام_4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
شیرآلات زمانی_2
بهمن پور_داخلی2
استخدام_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
ایرانیان- فوتر موبایل222
کیان برنا_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
فنی آتل_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
موسسه خیریه زهرا_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
قالیشویی بانو_فوتر2
شفا_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
قالیشویی نوین_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
کیان برنا_فوتر