آلمان: دولت جدید ایران به مذاکرات بازمی‌گردد
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
کتاب لند_1
دکتر استرکی_1
اپیلاسیون نانا 1
لایکو_1
کتاب لند_3
دکتر استرکی_3
اپیلاسیون نانا 3
لایکو_3
دکتر استرکی_4
لایکو_4
کتاب لند_4
اپیلاسیون نانا 4
لایکو_2
کتاب لند_2
دکتر استرکی_2
اپیلاسیون نانا 2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۱۴۲۳۴۱
۱۳ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۸:۵۶
۱۶۲۳
یک مقام ارشد آلمانی که در مذاکرات احیای توافق هسته ای در وین مشارکت دارد، گفت که مذاکرات حساس درباره احیای توافق هسته ای حدودا دو هفته از رسیدن به یک توافق در ماه ژوئن فاصله داشت اما چندین مورد پیچیده هنوز حل نشده باقی مانده اند.

ایسنا: یک مقام آلمانی با مروری بر روند مذاکرات احیای توافق هسته‌ای به چالش های موجود بر سر راه به نتیجه رسیدن این مذاکرات پرداخت.

به گزارش شبکه سی. ان. بی. سی، یک مقام ارشد آلمانی که در مذاکرات احیای توافق هسته ای در وین مشارکت دارد، گفت که مذاکرات حساس درباره احیای توافق هسته ای حدودا دو هفته از رسیدن به یک توافق در ماه ژوئن فاصله داشت اما چندین مورد پیچیده هنوز حل نشده باقی مانده اند.

آلمان: دولت جدید ایران به مذاکرات بازمی‌گردد

این مقام آلمانی که نامش فاش نشده در این راستا بیان کرد: در ماه مارس عزم ما و دوستان آمریکایی مان بر این بود که این کار به زودی انجام شود. بیش از چیزی که فکرش را می کردیم زمان برد. اما فکر می کنم در ماه ژوئن با دو هفته دیگر از مذاکرات جدی و اراده سیاسی می توانستیم به آن دست یابیم. تا آن موقع، پیش رفتی که انجام شده بود، «بسیار قابل توجه بود».

این مقام دولتی آلمان افزود: مثل همیشه در چنین مذاکراتی، پیچیده ترین نکته ها به آخر کار محول شده بود اما می توانم بگویم که ما با یک کاغذ سفید شروع کردیم و تا ماه ژوئن چهار متن مختلف و حدودا 1520 صفحه مواردی داشتیم که درباره شان مذاکره شده بود.

وقتی از این مقام آلمانی که می خواست نامش فاش نشود، پرسیده شد آیا دولت سید ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور جدید ایران گفت و گویی با تیم های مذاکره کننده داشته است یا نه، گفت که هنوز هیچ تعاملی انجام نشده است.

او گفت: نشانه هایی کافی دال بر این وجود دارد که مباحثاتی واقعی در نظام ایران درباره چگونگی پیش برد این مذاکرات وجود دارد.

این مقام آلمانی افزود: آنچه فکر می کنیم قدم بعد باشد، این است که آن ها (ایران) وقتی دولت جدید شکل بگیرد به وین باز می گردند. بنابراین این موضوع ما را به اواسط آگوست می کشاند و بعد خواهیم دید که چه موضعی برای مذاکرات خواهند داشت.

او با گفتن این که مذاکرات تاکنون «بسیار صریح» بوده اند، توضیح داد: ما درباره این که بازگشت دوباره به برجام(توافق هسته ای) چگونه انجام خواهد شد، به تفاهم خوبی با ایرانی ها رسیده بودیم. اگرچه نمی خواهم آنچه هنوز محل مجادله بود را کمرنگ جلوه دهم، چون قابل توجه بود.

این مقام آلمانی درباره چالش های این مذاکرات هم گفت: آن ها(ایران) تضمینی می خواهند که تا زمانی که کاملا به توافق پایبند هستند، ترامپ دیگری در کار نباشد، یعنی آمریکایی ها به سادگی باز هم از توافق خارج نشوند.

او با اشاره به لغو تحریم های ایران به عنوان بخش بحث برانگیز دیگر این مذاکرات، اظهار کرد: ما و دوستان آمریکایی مان می گوییم تحریم هایی که باید لغو شوند، آن هایی هستند که به برجام ارتباط دارند و برخی دیگر تنبیه ها همچنان به قوه خود باقی می مانند. مسائل دیگری نیز هست که باید در مذاکرات بعدی راجع به آنها صحبت کنیم که ایرانی ها حاضر نیستند با آن ها پایبند باشند.

به گفته او، «برهه ای فرا می رسد که به خاطر تداوم فعالیت های ایران در زمینه غنی سازی و تحقیق و توسعه، برجامی برای بازگشتن به آن باقی نمی ماند. هنوز به آن نقطه نرسیده ایم اما این چشم اندازی است که همه باید به آن آگاه باشند.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
استخدام_1
بهمن پور_داخلی1
شیرآلات زمانی_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
استخدام_3
بهمن پور_داخلی3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
شیرآلات زمانی_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
استخدام_4
بهمن پور_داخلی4
شیرآلات زمانی_4
استخدام_2
شیرآلات زمانی_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
بهمن پور_داخلی2
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
شفا_فوترموبایل
قالیشویی ادیب_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
موسسه خیریه زهرا_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
کیان برنا_فوتر
شفا_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
دکتر عارفی - فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
قالیشویی بانو_فوتر2
ایرانیان-فوتراصلی222
فنی آتل_فوتر