مرده‌های معروفی که زنده از آب درآمدند
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک فرشته_موبایلf
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
لاله زار مال_1
ریزخور_1
اپیلاسیون نانا 1
کلاسینو_1
سفیر بار ساقدوش_1
ریزخور_3
کلاسینو_3
اپیلاسیون نانا 3
لاله زار مال_3
سفیر بار ساقدوش_3
ریزخور_4
کلاسینو_4
لاله زار مال_4
سفیر بار ساقدوش_4
اپیلاسیون نانا 4
اپیلاسیون نانا 2
لاله زار مال_2
ریزخور_2
سفیر بار ساقدوش_2
کلاسینو_2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک فرشته_f
۱۱۵۷۸۲۵
۱۱ مهر ۱۴۰۰ - ۰۸:۱۸
۳۶۷۰
بعضی از افراد در بعضی از شرایط برای فرار از جایگاه اجتماعی، مشکلات زندگی و پول خود را به مردن زدند و مرگ خود را صحنه سازی کردند، اما این قضیه پنهان نماند.

نمناک: آیا می دانستید که بعضی از افراد مرگ خود را صحنه سازی کرده اند تا بتوانند از یک شرایط خاص رها شوند و یک زندگی جدید را برای خودشان آغاز کنند و جالب تر این که بسیاری از افراد مشهور هم این کار را انجام داده اند که در این قسمت از گوناگون نمناک با برخی از آن ها آشنا خواهید شد.

تیموتی دکستر

شاید تا به حال نام تیموتی دکستر را نشنیده باشید. او در ماساچوست زندگی می کرد و در اوایل سال 1800 به دنیا آمده بود. او در سن 8 سالگی از مدرسه اخراج شد و از لحاظ مالی و اقتصادی وضعیت خوبی داشت و یکی از ثروتمندترین مردان بوستون بود اما پول نمی تواند فرهنگ را بخرد و داشتن جایگاه اجتماعی بالا هرگز شخصیت را تضمین می کند.

مرده‌های معروفی که زنده از آب درآمدند

او بعد از سال های زیادی که تلاش کرده بود، کنار گذاشته شد و تصمیم گرفت کاری کند که دیگران دوباره او را ببینند و در نتیجه مرگ خودش را صحنه سازی کرد و یک مراسم ختم برای خودش ترتیب داد و از خانه به تماشای مراسم ختم خودش پرداخت و فکر نمی کرد که انقدر زیاد برایش عزاداری کنند. بعد از این که قضیه مرگ و صحنه سازی لو رفت، دیگر جایگاه اجتماعی سابقش را نداشت.

جان استون هاوس

جان یکی از اعضای سابق پارلمان بریتانیا مرگ خودش را سال 1970 در میامی صحنه سازی کرد و می خواست که زندگی جدید را شروع کند و وارد شغل جدیدی شود بنابراین به گونه ای نمایش داد که انگار در همان میامی مرده است.

مرده‌های معروفی که زنده از آب درآمدند

سپس از استرالیا فرار کرد و نامش را به جوزف مارخام تغییر داد اما بالاخره همه چیز لو رفت. پلیس او را دستگیر کرد و سال بعد به بریتانیا برگشت. مدت زمان کوتاهی در زندان ماند و بعد آزاد شد.

ایگور وروتینوو

ایگور یکی از مشهورترین افرادی است که چند سال پیش مرگ خودش را صحنه سازی کرده است. او در سال 2010 یک بیمه امنیتی برای خودش گرفت و گزارشات پلیس نشان داد که یک جنازه در خانه او پیدا شده است و توانست از این طریق از بیمه 2 میلیون دلار به خانواده اش بدهد.

سه سال بعد مشخص شد که او مرگ خودش را شبیه سازی کرده بود و اکنون زنده است و در اوکراین با نام جدیدش زندگی می کند و عکس های جدید او در لپ تاپ پسرش پیدا شده بود.

الکساندر اول در روسیه

الکساندر هم مرگ خودش را صحنه سازی کرد و اگر نمی کرد، تا سال ها و یا حتی قرن ها این قضیه سر به مهر باقی می ماند. البته قبل از لو رفتن قضیه، سوالات زیادی در مورد نوع مرگ او وجود داشت. او با مادربزرگش بزرگ شده بود.

در سال 1825 تظاهر کرد که از بیماری تیفوس مرده است تا اینکه محققان روسی دست خط او را پیدا کردند و فهمیدند که او همچنان زنده است.

بله گونس

این سلبریتی هم در اوایل قرن 20 مرگ خودش را صحنه سازی کرد و به دیگران اعلام کردند که او در اثر آتش سوزی مرده است. سال ها گذشت و همه فکر می کردند که او مرده اما فرار کرده بود؛ حتی به گونه ای قضیه را پیش برده بودند که بدن بی سرش را به عنوان جنازه به دیگران نشان دادند اما سال ها بعد او را در آمریکا دیدند و متوجه شدند که مردنش صحنه سازی بوده است.

مرده‌های معروفی که زنده از آب درآمدند

ژاکوت دلاهای

این ملکه مشهور هم جزء آن دسته از افرادی بود که مرگ خود را صحنه سازی می کرد. ژاکوت سال های زیاد غواصی کرد و هیچ آسیبی به او نرسید. بعد از صحنه سازی مرگ با مردی زندگی کرد که از هویت او محافظت کند و بتواند شغل جدیدش را دنبال کند.

دکتر اگوستو گالگو

این مرد کلمبیایی قرار نبود که مرگ خودش را صحنه سازی کند اما به یک پادشاه معروف کمک کرد که او این کار را انجام دهد تا این که پلیس متوجه این قضیه شد. در واقع این مرد کلمبیایی با کشتن خودش صحنه سازی مرگ فرد دیگر را انجام داد.

ویلیام گروت

ویلیام نه تنها مرگش را صحنه سازی کرد، بلکه یک قاتل هم برای خودش در نظر گرفت و خودش هم قاتل و هم مقتول بود. حتی ماشینش را در پارک روبروی خانه قرار داد و سعی کرد تا همه چیز را طبیعی جلوه دهد اما پلیس پس از بررسی های زیاد متوجه شد که یک جای کار می لنگد تا اینکه متوجه شدند او برای دریافت پول بیمه این کار را انجام داده و دستگیرش کرده و به مدت پنج سال به زندان فرستادند.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
سوییچ ایران_1
عارفی_1
خرید باکس 1
دکتر نائبی_1
شیرآلات زمانی_1
ادیب_1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
عارفی_3
سوییچ ایران_3
دکتر نائبی_3
خرید باکس 3
ادیب_3
شیرآلات زمانی_3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
ادیب_4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
خرید باکس 4
دکتر نائبی_4
شیرآلات زمانی_4
سوییچ ایران_4
عارفی_4
خرید باکس 2
ادیب_2
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
عارفی_2
سوییچ ایران_2
دکتر نائبی_2
شیرآلات زمانی_2
کلینیک النا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
فنی آتل_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
کالازم_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
آیلین_تزریق چربی موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر موبایل
انجمن پرستاری ایران_فوتر موبایل
تنورستان_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
آیلین_فوتر بلفارو
رستوران پارسیان_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
آیلین_تزریق چربی
تنورستان_فوتر
شفا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
شاخه نبات_ فوتر
انجمن پرستاری ایران_فوتر
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
کالازم_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
فنی آتل_فوتر
کلینیک النا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر