واکنش هیجان انگیز منتقدان نسبت به ۲۲ FIFA
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک فرشته_موبایلf
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ریزخور_1
کلاسینو_1
اپیلاسیون نانا 1
سفیر بار ساقدوش_1
لاله زار مال_1
سفیر بار ساقدوش_3
ریزخور_3
کلاسینو_3
لاله زار مال_3
اپیلاسیون نانا 3
لاله زار مال_4
ریزخور_4
اپیلاسیون نانا 4
کلاسینو_4
سفیر بار ساقدوش_4
سفیر بار ساقدوش_2
کلاسینو_2
ریزخور_2
اپیلاسیون نانا 2
لاله زار مال_2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک فرشته_f
۱۱۵۸۴۰۱
۱۱ مهر ۱۴۰۰ - ۰۷:۰۳
۳۵۹۸
کمپانی EA به صورت رسمی قفل منطقه‌ای FIFA ۲۲ را حذف کرد و به این ترتیب هر دو نسخه معمولی و آلتیمیت به صورت عمومی در دسترس کاربران استیم قرار گرفتند.

برترین‌ها: کمپانی EA  به صورت رسمی قفل منطقه‌ای FIFA ۲۲ را حذف کرد و به این ترتیب هر دو نسخه معمولی و آلتیمیت به صورت عمومی در دسترس کاربران استیم قرار گرفتند. همزمان نقد‌های بازی هم بر روی این پلتفرم منتشر شده و نشان از اسقبال خوب گیمر‌ها نسبت به آن دارند.

واکنش هیجان انگیز منتقدان نسبت به ۲۲ FIFA

FIFA ۲۲ در حال حاضر توسط بیش از ۷۰۰ گیمر نقد شده و میزان رضایت از آن بالای ۷۷ درصد بوده است. اکثر نقد‌های FIFA ۲۲ تاکنون بسیار مثبت بوده‌اند و بسیاری از بازیبازان معتقدند این بازی دوباره به مسیر اصلی خود بازگشته و سبک کلاسیک سری را ادامه می‌دهد. علاوه بر این، حالت داستانی هم نسبت به نسل ارتقاء یافته و مورد تمجید قرار گرفته است. در این بین، برخی از گیمر‌ها نیز به شدت از “eFootball” انتقاد کرده‌اند، که البته از جامعه طرفداران فیفا چیزی جز این انتظار نمی‌رود!

ایراد‌هایی هم که در نقد‌های منفی FIFA ۲۲ گرفته شده شامل مواردی همچون فاصله گرفتن از ریشه‌های سری، تغییر ظاهر بازی، متعادل نبودن بازی و البته ضعف‌هایی است که در نسخه رایانه‌های شخصی وجود دارد. با این حال، نظرات منفی در مقایسه با نظرات مثبت بسیار کم و ناچیز هستند.

IGN – امتیاز: ۷/۱۰

«FIFA ۲۲ منادی نسل بعدی فوتبال مجازی است و در حالی که توپ را دوباره اختراع نمی‌کند، گیم‌پلی تهاجمی و دفاعی آن در لحظه‌به‌لحظه‌اش جریان سیال و روال خود را به دست آورده است. اگر اشتباهات دروازه‌بان‌ها و ناهماهنگی‌های بصری را کنار بگذاریم، بازی فیفا ۲۲ هنوز یکی از ظریف‌ترین و لذت‌بخش‌ترین بازی‌های ورزشی چند‌نفره در بازار است و ویژگی‌های جدید بخش کریر و فوتبال ولتا باعث شده این بخش‌ها سرگرم‌کننده‌تر شوند. پرداخت‌های درون برنامه‌ای همچنان به شکل بزرگی جولان می‌دهد، اما تغییرات کوچک و قدرت کنسول‌های نسل جدید با هم ترکیب شده و باعث می‌شوند بازی فیفا ۲۲ بدون نیاز به چیز انقلابی یا خاصی از طرف EA یک ارتقاء ارزشمند را احساس کند.»

GamesRadar – امتیاز: ۳٫۵/۵

«از نظر گیم‌پلی، فیفا ۲۲ اثری است که ارزش چهار ستاره از پنج ستاره را دارد و گیم‌پلی هم همیشه مهم و ارجح است. با این حال، من نمی‌توانم با وجدانی آسوده آن چهار ستاره را به بازی بدهم وقتی که می‌بینم پرطرفدارترین و سودآورترین بخش این بازی یعنی بخش فیفا آلتیمیت همچنان به‌صورت شرم‌آوری روی پرداخت‌های درون برنامه‌ای تمرکز کرده است.»

واکنش هیجان انگیز منتقدان نسبت به ۲۲ FIFA

Gamespot – امتیاز: ۸/۱۰

«FIFA ۲۲ یک بازی فوتبال فوق‌العاده است که هنگامی که به زمین مسابقه می‌روید، با شیوه‌ای واقع‌گرایانه و اصولی به پاس‌کاری و دید بالا پاداش می‌دهد. طبق روند سال‌های گذشته، EA عادت دارد با هر به‌روزرسانی جدید اوضاع را بدتر کند، بنابراین امیدوارم این پایه‌های قوی که در این نسخه وجود دارد، بتواند در طول چرخه زندگی خود دست‌نخورده باقی بماند. با این حال، خارج از زمین فوتبال، چیز تأثیرگذار خاص و جدیدی وجود ندارد، اما تغییراتی و افزودنی‌هایی به بخش‌های ولتا و کریر دیده می‌شود که آن‌ها را سرگرم‌کننده کرده است. بخش آلتیمیت تیم تجربه‌ی در دسترسی شده است، ولی با این وجود هنوز تحت تأثیر پرداخت‌های درون برنامه‌ای قرار دارد.»

Everyeye.it – امتیاز: ۷٫۸/۱۰

«انقلاب الکترونیک آرتس اسپورت در نسخه‌ی نسل بعدی فیفا ۲۲ تا حدی زنده شده است، اما در دیدگاه ما این تازه یک نقطه‌ی شروع است و نه رسیدن به هدفی که این بازی در نظر داشته است. تازگی‌های تضمین شده توسط فناوری جدید هایپرموشن (Hypermotion)، ویژگی کلیدی و اصلی بازی امسال است که روی صحنه‌ی بازی تأثیر داشته و به واقع‌گرایی بازی افزوده است که این برای سری بی‌سابقه است. به‌صورت خلاصه، فیفا ۲۲ دوباره به‌سوی ممتاز بودن حرکت کرده است، اما بدون اینکه بتوان به شکل کامل به آن دستیابی پیدا کند.»

واکنش هیجان انگیز منتقدان نسبت به ۲۲ FIFA

Press Start – امتیاز: ۹/۱۰

«فیفا ۲۲ بهترین بازی این سری در این سال‌های اخیر بوده است. ویژگی هایپرموشن آن را در رقابت با دیگر رقبا به‌راحتی می‌اندازد و از آن طرف اعمال شدن تغییرات عمده در کریر مود (Career Mode) بسیار عالی است. همچنین پیاده‌سازی و استفاده از ویژگی‌های دسته‌ی پلی‌استیشن ۵ هم جالب بوده است. این قسمت فیفا یک اثر پیشرفته‌تر و توسعه‌یافته‌ای را ارائه می‌دهد و اکنون من مشتاق هستم که ببینم آینده‌ی این سری چه خواهد شد.»

Operation Sport – بدون امتیاز

«با وجود مشکلاتی که هنوز در گیم‌پلی وجود دارد، نسخه‌ی پایه‌ی فیفا ۲۲ (در زمان عرضه) در مدت زمانی طولانی که به خاطر داریم، بهترین نسخه از سری بازی فیفا است. ضعف آشکار و برجسته‌ای وجود ندارد که تجربه‌ی بازی را برای برخی غیرممکن کند و از نظر بصری هم بازی خوب به نظر می‌رسد. به‌ویژه برای تیم‌هایی که ورزشگاه و بازیکنان آن‌ها اسکن شده است.

بدون شک با بازخورد‌های مختلفی که طرفداران در ماه‌های آینده ارائه خواهند داد اما به هر حال اگر دنبال یک بازی فوتبال قوی هستید، فیفا ۲۲ انتخاب مناسبی است. بخش‌های زیادی برای لذت بردن وجود دارد، بخش آنلاین مانند همیشه قدرتمند است و گیم پلی بازی در نهایت به اندازه‌ی کافی خوب است که به لطف تعادل حمله و دفاع، چالش ارزشمندی را ارائه می‌دهد.»

واکنش هیجان انگیز منتقدان نسبت به ۲۲ FIFA

COGconnected – امتیاز: ۸٫۴/۱۰

«بازی FIFA ۲۲ همان پیشرفتی است که بسیاری از طرفداران منتظر آن بودند. با تغییر دادن تمرکز از سرعت، بازی به سطح جدیدی از واقع‌گرایی دست یافته است. با توجه به فناوری هایپرموشن، بازیکنان هوشمندانه عمل کرده و حرکات خود را دنبال می‌کنند و احتمالات استراتژیک را در سناریو‌های تهاجمی و دفاعی افزایش می‌دهند. با تعداد زیادی از تغییرات و اصلاحات بازی فیفا ۲۲ بهترین نسخه‌ی این سری بازی ورزشی است.»

FIFA ۲۲ در حال حاضر به صورت رسمی عرضه شده و بر روی کنسول‌ها و پلتفرم‌های پلی استیشن ۵، ایکس باکس سری ایکس و اس، پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان، نینتندو سوییچ، گوگل استادیا و رایانه‌های شخصی در دسترس می‌باشد.

واکنش هیجان انگیز منتقدان نسبت به ۲۲ FIFA

برچسب ها:
انتشار یافته: 7
در انتظار بررسی:1
Iran (Islamic Republic of)
08:53 - 1400/07/11
با این اینترنت زغالی اصلا نمیشه وارد بازی شد قبلا که اینترنت پینگ داغون بود حداقل می شد با بیست گل خورده بازی تموم کرد اما الان وسط بازی صد بار قطع وصل میشه بازی قطع میشه سیستم تو رو بازنده اعلام می کنه تفریح ها سالم کوچیک ما افتاده دست یه مشت عقده ای وبی سواد
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۰:۲۰ - ۱۴۰۰/۰۷/۱۱
واقعا
1367
Iran (Islamic Republic of)
۱۳:۱۹ - ۱۴۰۰/۰۷/۱۱
چي ميگي برو سركار مگه دو سالته كه آتاري بازي ميكني؟متاسفانه با كي شديم ملت غيور ايران
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۵:۳۴ - ۱۴۰۰/۰۷/۱۱
دقیقا
Iran (Islamic Republic of)
10:15 - 1400/07/11
با این قیمت ها کی میتونه ps5 بخره که بتونیم بازی کنیم
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۴:۴۰ - ۱۴۰۰/۰۷/۱۱
ما که 2 شو داریم کلی هم حال میکنیم
Iran (Islamic Republic of)
23:07 - 1400/07/11
پول نداریم پلی استیشن بخریم
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
خرید باکس 1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
عارفی_1
دکتر نائبی_1
شیرآلات زمانی_1
ادیب_1
سوییچ ایران_1
خرید باکس 3
سوییچ ایران_3
عارفی_3
شیرآلات زمانی_3
دکتر نائبی_3
ادیب_3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
سوییچ ایران_4
شیرآلات زمانی_4
عارفی_4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
خرید باکس 4
دکتر نائبی_4
ادیب_4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
ادیب_2
سوییچ ایران_2
خرید باکس 2
شیرآلات زمانی_2
عارفی_2
دکتر نائبی_2
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
شاخه نبات_ فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
کالازم_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
تنورستان_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
قالیشویی بانو_فوترموبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
فنی آتل_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
رستوران باغ بهشت _فوتر
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
تنورستان_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
کالازم_فوتر
کلینیک النا_فوتر
شفا_فوتر
آیلین_تزریق چربی
پارسیس_فوتر ساختمان