جیمز باند رکوردهای فروش دوران کرونا را شکست
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
دکتر نداف کرمانی_ fموبایل
دندانپزشکی تاج_f موبایل
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
لاله زار مال_1
اپیلاسیون نانا 1
ادیب_1
ادیب_3
اپیلاسیون نانا 3
لاله زار مال_3
اپیلاسیون نانا 4
ادیب_4
لاله زار مال_4
لاله زار مال_2
ادیب_2
اپیلاسیون نانا 2
دکتر نداف کرمانی_ f
دندانپزشکی تاج_f
۱۱۵۸۹۹۹
۱۳ مهر ۱۴۰۰ - ۱۸:۵۳
۱۱۰۸
تازه‌ترین فیلم از مجموعه «جیمز باند» تا روز جمعه به سینماهای آمریکا نمی‌رسد اما میزان فروش آن در ۵۴ بازار بین‌المللی به مرز ۱۲۰ میلیون رسید.

همشهری: تازه‌ترین فیلم از مجموعه «جیمز باند» تا روز جمعه به سینماهای آمریکا نمی‌رسد اما میزان فروش آن در ۵۴ بازار بین‌المللی به مرز ۱۲۰ میلیون رسید.

«زمانی برای مردن نیست» که نخستین نمایش جهانی آن شامگاه سه‌شنبه در لندن برگزار شد، در ۲۴ کشور بهترین افتتاحیه یک فیلم جیمز باندی را داشت و در ۲۱ کشور هم بهترین رقم فروش نمایش سه روز اول اکران را در دوران همه‌گیری کرونا به ثبت رساند. این اولین فیلم در بیش از ۱۸ ماه گذشته است که بدون نمایش عمومی در چین توانست در گیشه هفته اول بیش از ۱۰۰ میلیون دلار بفروشد.

جیمز باند ۲۵ رکوردهای فروش دوران کرونا را شکست

«زمانی برای مردن نیست» بیست و پنجمین فیلم جیمز باندی تاریخ سینما و پنجمین و آخرین فیلم از این مجموعه است که دنیل کریگ در آن نقش مامور مخفی ۰۰۷ را ایفا می‌کند. «زمانی برای مردن نیست» در ۲۴ کشور از جمله ژاپن، هنگ‌کنگ و آلمان بهترین عملکرد یک فیلم جیمز باندی را داشت و در ۲۱ کشور از جمله انگلستان پرفروش‌ترین فیلم در پایان سه روز اول اکران در زمانه کرونا بود. فیلم ۲۹ اکتبر در سینماهای چین روی پرده می‌رود.

جیمز باند شماره ۲۵ قرار بود بیش از یک سال پیش اکران شود و به دلیل همه‌گیری کرونا دست‌کم دو بار زمان نمایش عمومی آن عقب افتاد. «زمانی برای مردن نیست» سرانجام از چند روز پیش و زمانی رنگ پرده را دید که استودیوهای مترو گلدوین مه‌یر و یونیورسال مطمئن شدند مردم آماده بازگشتن به سینماها هستند و تهدید کرونا نمی‌تواند چندان نگران‌کننده باشد. از آنجا که فیلم فقط در سینماها نمایش دارد، انتظار می‌رود مردم سراسر جهان برای دیدن آن به سالن‌های نمایش هجوم ببرند.

شش سال فاصله بین «اسپکتر» (فیلم قبلی جیمز باند) با «زمانی برای مردن نیست» و آخرین حضور دنیل کریگ در این مجموعه سینمایی (که برخی او را بهترین و محبوب‌ترین بازیگر نقش جیمز باند می‌دانند) باعث شده است تب باند بین مردم بالا برود. پیش‌فروش بلیت‌ها هم نشان می‌دهد گیشه «زمانی برای مردن نیست» به این زودی‌ها افت نمی‌کند و سرد نمی‌شود. نکته جالب اینکه فیلم پس از فقط چهار روز نمایش، پرفروش‌ترین فیلم انگلستان در سال ۲۰۲۱ (بالاتر از «پیتر ربیت ۲۰ میلیون پوندی) شده است.

«زمانی برای مردن نیست» در انگلستان و ایرلند ۲۶ میلیون پوند در چهار روز فروخت و فروش آن در سه روز جمعه تا یکشنبه ۲۱ میلیون پوند بود. «اسکای‌فال» و «اسپکتر» که پیش از این پرفروش‌ترین فیلم‌های جیمز باندی در تاریخ ۵۹ ساله این مجموعه سینمایی بودند، در سه روز اول نمایش حدود ۲۰ میلیون پوند درآمد داشتند. «زمانی برای مردن نیست» با دو ساعت و ۴۵ دقیقه زمان طولانی‌ترین فیلم جیمز باندی است و هر روز در ۷۷۲ سالن نمایش در انگلستان بیش از ۹۰۰۰ بار روی پرده می‌رود.

از آنجا که هنوز دست‌کم ۲۰ درصد سینماهای جهان به دلیل همه‌گیری کرونا بسته‌اند، بعید است «زمانی برای مردن نیست» بتواند به رکورد فروش جهانی ۱.۱ میلیارد دلاری «اسکای‌فال» برسد. هر چند آمار فروش فعلی آن ۱۷ درصد کمتر از بازه زمانی مشابه اکران «اسپکتر» است که با ۸۸۰ میلیون دلار به کار خود پایان داد. با نمایش «زمانی برای مردن نیست» در آمریکا و چین (بزرگ‌ترین بازارهای سینمایی جهان)، می‌توان به برآوردی روشن‌تر از گیشه جیمز باند ۲۵ رسید.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
دکتر نائبی_1
سفیر بار ساقدوش_1
گروه تولیدی نیلوفر_1
گروه تولیدی نیلوفر_3
دکتر نائبی_3
سفیر بار ساقدوش_3
دکتر نائبی_4
گروه تولیدی نیلوفر_4
سفیر بار ساقدوش_4
گروه تولیدی نیلوفر_2
سفیر بار ساقدوش_2
دکتر نائبی_2
ترجمه زندگی_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
شفا_فوترموبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
اورانوس_فوترموبایل2
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
دکتر آزاد خواه_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
نیکان فارمدمهر_فوتر موبایل
پارسیان طب - فوتر موبایل
روشا فارمسی_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
تنورستان_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
قالیشویی ثمین_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
دکتر لاجوردی_فوتر موبایل
دکتر صالحی_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
روانشناسی مرهم_ فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
دکتر آزاد خواه_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
دکتر صالحی_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
رستوران باغ بهشت _فوتر
آیلین_تزریق چربی
تدبیرکالا_فوتر
پارسیان طب - فوتر
قالیشویی ثمین_فوتر
روانشناسی مرهم_ فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
دکتر لاجوردی_فوتر
شفا_فوتر
ترجمه زندگی_فوتر
فنی آتل_فوتر
روشا فارمسی_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
اورانوس_فوتر2
آیلین_فوتر بلفارو
تنورستان_فوتر
کلینیک النا_فوتر
نیکان فارمدمهر_فوتر