«بنا» را دیگر رنگی نکنید!
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک فرشته_موبایلf
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
اپیلاسیون نانا 1
لاله زار مال_1
سفیر بار ساقدوش_1
ریزخور_1
کلاسینو_1
دکتر نداف کرمانی 1
ریزخور_3
کلاسینو_3
اپیلاسیون نانا 3
سفیر بار ساقدوش_3
دکتر نداف کرمانی 3
لاله زار مال_3
اپیلاسیون نانا 4
ریزخور_4
کلاسینو_4
لاله زار مال_4
سفیر بار ساقدوش_4
دکتر نداف کرمانی 4
ریزخور_2
اپیلاسیون نانا 2
لاله زار مال_2
کلاسینو_2
دکتر نداف کرمانی 2
سفیر بار ساقدوش_2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک فرشته_f
۱۱۶۰۷۴۳
۲۰ مهر ۱۴۰۰ - ۱۷:۰۲
۱۴۴۹
شما می‌توانید با اظهار نظر محمد بنا درباره استراماچونی موافق نباشید، اما این که صلاحیت یکی از بهترین مربیان کشتی دنیا را زیر سوال ببری و در کشاکش یک میدان جهانی به او بتازی، واقعا دور از انصاف است. کاش لااقل امثال بنا را رنگی نکنیم و این سرمایه‌های ملی را برای همه مردم نگه داریم.

روزنامه دنیای اقتصاد: «کل‌کل‌های فوتبالی در ایران به سطح بیزارکننده‌ای رسیده است. انگار دیگر فرقی بین جماعت عادی با چهره‌های سرشناس، پیشکسوتان، هنرمندان و افراد واجد تحصیلات دانشگاهی نیست. همه دارند شبیه تماشاچیان کف سکوی تیفوسی‌ها رفتار می‌کنند. عقل و منطق از بسیاری از بحث‌ها رخت بربسته و خیلی مواقع حرمت آدم‌ها نگه داشته نمی‌شود. اجازه بدهید به طور مصداقی به ماجرا ورود کنیم.

کاروان کشتی فرنگی ایران در حالی در مسابقات جهانی خوش درخشید و با کسب چهار مدال طلا تاریخ‌ساز شد که بی‌تردید نقش اول این حماسه، محمد بنا بود؛ سرمربی کارکشته کشتی فرنگی که کارنامه‌اش بسیار روشن است و جای هیچ بحثی را باقی نمی‌گذارد. با این وجود بعد از یکی، دو شکست روز اول فرنگی‌کاران، هجمه عجیبی در فضای مجازی علیه او به وجود آمد. حالا یک عده گوش‌شکسته و کارشناس‌اند و حق انتقاد دارند اما در کمال تاسف بعضا شاهد ورود هواداران فوتبال به ماجرا و رنگی کردن موضوع بودیم. همه می‌دانند که بنا هوادار پرسپولیس است و یک بار هم در داستان آندره‌آ استراماچونی انتقادات تندی از مسئولان وزارت ورزش کرد. البته در آن زمان عمده بحث او این بود که چرا وزیر و وکیل و سفیر دنبال برگرداندن یک مربی خارجی به فوتبال هستند و از این حساسیت و انرژی در سایر رشته‌ها خبری نیست. با این حال همان مصاحبه باعث شد بعضی از هواداران استقلال در بحبوحه مسابقات جهانی به صرافت انتقام از سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی بیفتند و با نخستین شکست‌ها حسابی به او یورش ببرند. اگرچه در ادامه نتایج کشتی جای هیچ بحثی را باقی نگذاشت اما واقعا این رفتارها در شأن هواداران ورزش و یک قهرمان ملی نبود.

اصلا و ابدا فکر نکنید چنین انحرافاتی فقط مخصوص یک طرف است؛ چه این که پرسپولیسی‌ها هم از این قسم داستان‌ها کم نداشته‌اند. همین حالا گروهی از آنها به خاطر این که محسن تنابنده یا نوید محمدزاده هوادار استقلال هستند، حتی هنر بازیگری اینها را زیر سوال می‌برند و در هر مناسبتی از خجالت این دو نفر یا بقیه همرنگ‌های آنان در می‌آیند. اصلا باورنکردنی است که شما مهارت بازیگری محمدزاده را نه به دلایل فنی و هنری، بلکه صرفا به خاطر هواداری او از تیم رقیب زیر سوال ببری! متاسفانه شاهد اتفاقات خوبی در این فضا نیستیم. تعصب کورکورانه و خلط مبحث به‌شدت رواج پیدا کرده و راه را بر میانه‌‎روی و اعتدال بسته است.

شما می‌توانید با اظهار نظر محمد بنا درباره استراماچونی موافق نباشید، اما این که صلاحیت یکی از بهترین مربیان کشتی دنیا را زیر سوال ببری و در کشاکش یک میدان جهانی به او بتازی، واقعا دور از انصاف است. کاش لااقل امثال بنا را رنگی نکنیم و این سرمایه‌های ملی را برای همه مردم نگه داریم. همان‌ طور که حق امثال تنابنده و محمدزاده است که از هر تیمی دل‌شان می‌خواهد حمایت کنند. شما می‌توانی تیم محمدزاده را دوست نداشته باشی اما از بازی او در «ابد و یک روز» لذت ببری. باور کنید دنیا با این تفکیک‌های ساده خیلی قشنگ‌تر می‌شود.»

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
دکتر نائبی_1
خرید باکس 1
شیرآلات زمانی_1
عارفی_1
سوییچ ایران_1
شیرآلات زمانی_3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
عارفی_3
خرید باکس 3
سوییچ ایران_3
دکتر نائبی_3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
سوییچ ایران_4
عارفی_4
شیرآلات زمانی_4
دکتر نائبی_4
خرید باکس 4
خرید باکس 2
عارفی_2
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
دکتر نائبی_2
شیرآلات زمانی_2
سوییچ ایران_2
فنی آتل_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
شفا_فوترموبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
تدبیرکالا_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
آیلین_تزریق چربی موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر
شفا_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
شاخه نبات_ فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
کلینیک النا_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
فنی آتل_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
آیلین_تزریق چربی