واکنش به انتشار کلیپ فرزند رئیس شورای شهر کرج
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک فرشته_موبایلf
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
زمردی_داخلی1
اپیلاسیون نانا 1
کلاسینو_1
سفیر بار ساقدوش_1
ریزخور_1
لاله زار مال_1
دکتر نداف کرمانی 1
لاله زار مال_3
سفیر بار ساقدوش_3
اپیلاسیون نانا 3
زمردی_داخلی3
دکتر نداف کرمانی 3
کلاسینو_3
ریزخور_3
دکتر نداف کرمانی 4
زمردی_داخلی4
اپیلاسیون نانا 4
لاله زار مال_4
سفیر بار ساقدوش_4
ریزخور_4
کلاسینو_4
دکتر نداف کرمانی 2
ریزخور_2
لاله زار مال_2
کلاسینو_2
اپیلاسیون نانا 2
سفیر بار ساقدوش_2
زمردی_داخلی2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک فرشته_f
۱۱۶۱۸۵۱
۲۵ مهر ۱۴۰۰ - ۰۰:۰۱
۴۳۵۱
انتشار یک کلیپ کوتاه از سفر فرزند رییس شورای اسلامی شهر کرج در شمال کشور با استفاده از خودرو دولتی واکنش هایی در فضای مجازی، رسانه ای و مراجع رسمی استان البرز در پی داشت.

ایرنا: انتشار یک کلیپ کوتاه از سفر فرزند رییس شورای اسلامی شهر کرج در شمال کشور با استفاده از خودرو دولتی واکنش هایی در فضای مجازی، رسانه ای و مراجع رسمی استان البرز در پی داشت.

انتشار این کلیپ که گفته می شود از سوی فرزند رییس شورای اسلامی شهر کرج منتشر شده، سبب واکنش نماینده ولی فقیه در خصوص عدم استفاده از اموال بیت المال، ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان البرز و گروه های مختلف در فضای مجازی به صورت گسترده شده است و در برخی شبکه های صدا و سیما نیز بازتاب داشت.

نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرج در خطبه های نماز جمعه گذشته با تاکید بر حفظ بیت المال گفت: دوستان و عزیزانی که در هر مسندی از کوچک تا بزرگ که بیت المال در اختیارشان است آن را وسیله ای برای کسب درآمد و از آن خود ندانند.

وی افزود: این در حالی است که اگر خلافی در شهر صورت می گیرد آیا دوستان باید منتظر حرف بنده باشند؟ آیا کسی جسور و حرف بزن در شهر برای دفاع از بیت المال وجود ندارد و منتظر نماز جمعه و صحبت های بنده هستند؟

آیت الله سید محمد مهدی حسینی همدانی افزود: این در حالی است که مابقی نیز بایستی حرف زده و اگر خلافی را مشاهد و سکوت کنند در آن خلاف شریک هستند.

امام جمعه کرج در خطبه های خود افزود: حتی اگر به بنده نیز در صورت نیاز تذکر بدهید چرا که هیچ کسی از این موضوع مصون نیست و باید مراقب بیت المال باشد تا بیت المال و یا تمام مسائل مربوط به جامعه در اختیار افراد و یا جریانی قرار نگیرد.

این تذکرات موجب شد تا امروز شنبه ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان البرز نیز با انتشار بیانیه ای واکنش نشان دهد و معتقد است که در رابطه با مسائل اخیر شهر کرج و با وجود اوضاع اقتصادی و اجتماعی کشور و خصوصا استان البرز با این همه کمبودها و حفره های مدیریتی ، آسیب های اجتماعی و فقر اقتصادی عموم مردم، مطالبات اساسی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان البرز این است:

۱- اصولا چنین اتومبیلی با چنان قیمتی گران و با هزینه های نگهداری گزاف به چه کار شهرداری شهر کرج می آید؟ آیا این خود مصداق اتلاف ثروت عمومی و اصراف بیت المال نیست ؟

۲- مسوول مربوطه حتما توضیح بفرماید که بازدید کاری در روزهای تعطیل آخر هفته آن همه به شکل خانوادگی در شمال کشور و با استفاده از خودروهای سازمانی نامش چیست و تداعی کننده کدام مفاسد اجتماعی و مدیریتی می باشد .

۳- اصولا خودرو سازمانی در دست فرزند مسوول چه می کرد؟ قویا هشدار می دهیم در باره پدیده آفت زدگی به آقازاده ها که دامان بسیاری از مسوولان کشور را فرا گرفته است .

۴- پخش موسیقی غربی آنهم در ایام شهادت امام حسن عسگری (ع) چه ارتباطی با شعائر اصیل اسلامی و انقلابی و همچنین چه ارتباطی با شعارهای انتخاباتی ایشان دارد؟

۵- پیام رسمی و رسانه ای ایشان رییس شورای اسلامی شهر کرج متاسفانه سرشار از توجیه و فرا فکنی بود. این مسوولیت ناپذیری اعمال خود و خانواده عیبی بزرگتر و دردی مضاعف بر دامان مدیریت استان و بلکه کشور است.

۶- بدین وسیله عموم مدیران استان و خصوصا این مسوول مذکور را به عمل مومنانه نسبت به تکلیف الهی، حاکمیتی، اداری و همچنین اجتناب از حاشیه ها و مفاسد اجتماعی و اقتصادی دعوت کرده و هشدار می دهیم که عموم امت حزب الله استان با چشم باز و بصیر از اهداف و آرمان های امام راحل و مقام معظم رهبری و شهدای والامقام نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران پاسبانی می کنند و در صورت بروز حواشی مفسده انگیز عمل انقلابی، قانونی و پیگیری حراستی و قضایی را حق مسلم خود می دانند.

عمار ایزدیار عضو شورای اسلامی شهر کرج نیز در بیانیه ای که در یک گروه شبکه های احتماعی با عنوان"جمعیت جانبازان البرز" منتشر کرد نوشته خطایی که نباید به پای همه نوشته شود/ انقلابی بودن اولویت دادن منافع عمومی به منفعت شخصی است.

مسوولیت ها امانت های الهی هستند و افرادی که عهده دار عناوین ریاست و مدیریت می شوند باید پاسدار اعتمادی باشند که به آنها می شود.

وقتی این اعتماد در نهادی مردمی همچون شورای اسلامی شهر صورت می پذیرد مسوولیت را صدچندان می نماید به ویژه در دوره ششم شورای اسلامی شهر کرج که مزین به انقلابی گری، جوان گرایی و حضور فرزندان شهدا و روحانیت گردید و امید های تازه ای در جامعه ایجاد کرده است، گرچه تخلف و اشتباه یک فرد را نمی توان به پای همه مجموعه نوشت اما نمی توان به سادگی از کنار آن نیز گذشت.

او در ادامه بیانیه خود اینگونه نوشته است که امروز ما شرمنده مردم شده ایم و وظیفه عذرخواهی داریم و در برابر افکار عمومی دست تسلیم بالا برده ایم لیکن باید به عرض مردم شریف برسانم که قول و قرار ما برای قرار گرفتن در ذیل لیستی واحد، حرکت در مسیر امام (ره) و رهبری و خدمتی مبتنی بر پاکدستی و سلامت و صداقت بوده نه انحراف به سمت سوء استفاده از بیت المال و امکانات شهری و این خطا را نباید به پای همه نوشت.

همچنین "جواد چپردار" رییس شورای شهر کرج با انتشار مطلبی تحت عنوان "گزارشی صمیمی به مردم فهیم کرج " نوشت که نظر به اینکه در رسانه ها موضوعی نسبت به فرزند اینجانب طرح و سبب تکدر خاطر برخی از مردم عزیز و مومن گردیده است به استحضار می رسانم اینجانب در سفری کاری جهت بازدید از مجموعه ای مربوط به شهرداری کرج در شمال کشور به سر می برم و فرزندم که در طول ماه های اخیر به جهت ضرورت، مساعدت و همراهی در معیت بنده در انجام امور شورا بوده جهت تهیه مایحتاج از اقامتگاه خارج و از سر جوانی در مسیر فیلمی را منتشر نموده که در مشی اخلاق و زندگی جاری خانواده بنده نیست،

لذا رسما از مردم شریف و خاندان معزز شهدا بابت این موضوع عذرخواهی نموده که حتما این قصور و کوتاهی صورت گرفته را نیز با کمال تواضع و فروتنی جبران خواهد شد.بدیهی است این امر در خدمت صادقانه به مردم شریف کرج و در راستای رضایت الهی هیچ گونه خللی وارد ننموده و اینجانب از تمام پتانسیل خویش در راه خدمت به مردم شریف بهره خواهم برد.

شورای اسلامی شهر کرج ۱۳ عضو دارد.

برچسب ها:
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:103
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
خرید باکس 1
دکتر نائبی_1
شیرآلات زمانی_1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
عارفی_1
سوییچ ایران_1
دکتر نائبی_3
شیرآلات زمانی_3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
سوییچ ایران_3
خرید باکس 3
عارفی_3
سوییچ ایران_4
شیرآلات زمانی_4
خرید باکس 4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
دکتر نائبی_4
عارفی_4
دکتر نائبی_2
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
سوییچ ایران_2
عارفی_2
شیرآلات زمانی_2
خرید باکس 2
تدبیرکالا_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
فنی آتل_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر موبایل
زمردی_فوتر موبایل اصلی
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
تدبیرکالا_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
قالیشویی نوین_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
کلینیک النا_فوتر
شفا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
فنی آتل_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
آیلین_تزریق چربی
شاخه نبات_ فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
رستوران باغ بهشت _فوتر
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر
زمردی_فوتر اصلی
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر