خبرهای خوب برای دونالد ترامپ!
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
دکتر نداف کرمانی_ fموبایل
دندانپزشکی تاج_f موبایل
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
اپیلاسیون نانا 1
شیرآلات زمانی_1
ادیب_1
شیرآلات زمانی_3
اپیلاسیون نانا 3
ادیب_3
ادیب_4
شیرآلات زمانی_4
اپیلاسیون نانا 4
شیرآلات زمانی_2
اپیلاسیون نانا 2
ادیب_2
دکتر نداف کرمانی_ f
دندانپزشکی تاج_f
۱۱۷۲۸۶۵
۰۶ آذر ۱۴۰۰ - ۰۲:۴۲
۲۳۸۰
​اکونومیست با ارزیابی نظرسنجی‌ها پیش‌بینی کرد که در انتخابات میان‌دوره‌ای کنگره آمریکا، دموکرات‌ها نه‌تنها در سنا به حزب اقلیت تبدیل می‌شوند، بلکه در مجلس نمایندگان نیز تقریباً به‌طور قطع اکثریت هشت کرسی فعلی خود را با چنین عملکردی از دست خواهند داد.

اقتصادنیوز: ​اکونومیست با ارزیابی نظرسنجی‌ها پیش‌بینی کرد که در انتخابات میان‌دوره‌ای کنگره آمریکا، دموکرات‌ها نه‌تنها در سنا به حزب اقلیت تبدیل می‌شوند، بلکه در مجلس نمایندگان نیز تقریباً به‌طور قطع اکثریت هشت کرسی فعلی خود را با چنین عملکردی از دست خواهند داد.

به نقل از اکوایران، مجله اکونومیست در یکی از مقالات مجموعه «جهان پیش رو در ۲۰۲۲» پیش‌بینی کرده است که در انتخابات میان‌دوره‌ای کنگره آمریکا، یاران جمهوری خواه ترامپ احتمالاً اکثریت هر دو مجلس کنگره را به دست خواهند آورد.

الیوت موریس، تحلیلگر داده و روزنامه‌نگار اکونومیست در یادداشتی درباره شکست احتمالی دموکرمطلب نوشته است: در سیاست آمریکا به ندرت الگوهای قوی‌تری از «تمایل ناخواسته حزب حاکم به از دست دادن جایگاه خود در اولین انتخابات میان دوره‌ای پس از تصاحب کاخ سفید» وجود دارد.

خبرهای خوب برای دونالد ترامپ!

در سال 2018، چنین الگویی باعث ایجاد «موج آبی» در واکنش به ریاست جمهوری دونالد ترامپ شد و دموکرات ها 40 کرسی را از جمهوری خواهان تصاحب کردند. جو بایدن در انتخابات میان دوره‌ای سال 2022 احتمالاً عملکرد ناامید‌کننده مشابهی برای حزب خود را نظاره‌گر خواهد بوده.

چندین شاخص به این چشم‌انداز اشاره دارد؛ از روند تاریخی گرفته تا شرایط خاص حاضر.

تاریخ

اولین مورد تاریخ است. بر اساس پروژه ریاست جمهوری آمریکا در دانشگاه سانتا باربارا در کالیفرنیا، بین سال های 1934 تا 2018، حزبی که کاخ سفید را در اختیار دارد، در انتخابات‌های میان‌دوره‌ای به طور متوسط 28 کرسی در مجلس نمایندگان را از دست داده است. آنها کرسی های خود را به جز 3 دوره از 22 دوره انتخابات میان‌دوره‌ای گذشته از دست داده‌اند؛ که 86 درصد مواقع است.

خبرهای خوب برای دونالد ترامپ!

این الگو در سنا ضعیف تر است، جایی که حزب حاکم و ساکن کاخ سفید از سال 1934 به طور متوسط 4 کرسی از دست داده است. در 68 درصد از دوره های میان دوره ای کرسی های خود را در سنا از دست داد.

نظرسنجی‌ها

شاخص بعدی، نظرسنجی‌هایی است که وجود دارند. تحلیل اکونومیست از نظرسنجی‌های «رای عمومی» این دوره، که از آمریکایی‌ها می‌پرسد که «قرار است در ماه نوامبر به چه کسی در حوزه کنگره خود رای دهند؟»، حمایت از دموکرات‌ها را 51.7 درصد از کل آرای عمومی را نشان می‌دهد - دقیقاً سهمی که آن‌ها از آرای مردمی در سال 2020 به دست آوردند.

خبرهای خوب برای دونالد ترامپ!

اگر نوامبر 2022 بود، این برای دموکرات‌ها خوش شانسی بود، اما متأسفانه برای لیبرال‌های آمریکا، این تمایل وجود دارد که حزب حاکم در سال قبل از انتخابات واقعی جایگاه خود را از دست بدهد.

سهم حزب حاکم از «آرای دو حزبی» از میان دوره ای سال 1942 به طور متوسط ​​3.4 واحد درصد کاهش یافته است. نظرسنجی‌ها همچنین نشان می‌دهد که رأی‌دهندگان از نظر ایدئولوژیک بیشتر از گذشته فاصله دارند.

خبرهای خوب برای دونالد ترامپ!

تنها بر اساس این رابطه، انتظار می رود دموکرات ها در سال 2022 تقریباً 48 درصد از آرای مردمی مجلس نمایندگان را به دست آورند و تقریباً به طور قطع حاشیه برتری 8 کرسی فعلی و در واقع اکثریت خود را با چنین عملکردی از دست خواهند داد.

با این حال، عدم اطمینان در رابطه تاریخی بین نظرسنجی ها وجود دارد. مدل ما نشان می‌دهد که دموکرات‌ها می‌توانند حداکثر تا 55 درصد یا حداقل کمتر از 41 درصد آرا را در روز انتخابات میان‌دوره‌ای در سال 2022 به دست آورند. این شانس برنده شدن تقریباً یک در سه برای کسب آرای کافی است.

افزایش قطبش و کاهش چرخش

ناظران انتخابات باید یک شاخص دیگر را در نظر بگیرند: قطبی شدن. نظرسنجی‌ها نشان می‌دهد که رأی‌دهندگان از نظر ایدئولوژیک از هم دورتر هستند و کمتر از قبل بین احزاب نوسان می‌کنند.

در نتیجه، نوسانات بزرگ در حمایت رای دهندگان از حزب حاکم ممکن است کمتر از گذشته باشد.

خبرهای خوب برای دونالد ترامپ!

این عامل را به مدل خود اضافه کنید، و سهم آرای پیش‌بینی‌شده دموکرات‌ها تقریباً نیم درصد افزایش می‌یابد و به 48.5 درصد می‌رسد. اگرچه عدم قطعیت در برآورد نیز افزایش می‌یابد.

اگر نظرسنجی ها از الگوی تاریخی شکست 3-4 واحد درصدی برای دموکرات ها پیروی کنند، چنین پاداشی تفاوت چندانی نخواهد داشت. اما در یک رقابت نزدیکتر می تواند تعیین کننده باشد.

در عصر کنونی آمریکا که انتخابات بیش از حد رقابتی است، تغییرات کوچکی مانند این می تواند تفاوت های بزرگی ایجاد کند.

خبرهای خوب برای دونالد ترامپ!

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
دکتر نائبی_1
گروه تولیدی نیلوفر_1
سفیر بار ساقدوش_1
گروه تولیدی نیلوفر_3
سفیر بار ساقدوش_3
دکتر نائبی_3
دکتر نائبی_4
گروه تولیدی نیلوفر_4
سفیر بار ساقدوش_4
دکتر نائبی_2
سفیر بار ساقدوش_2
گروه تولیدی نیلوفر_2
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
تنورستان_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
دکتر لاجوردی_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
قالیشویی ثمین_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
پارسیان طب - فوتر موبایل
روانشناسی مرهم_ فوتر موبایل
دکتر صالحی_فوتر موبایل
نیکان فارمدمهر_فوتر موبایل
دکتر آزاد خواه_فوتر موبایل
اورانوس_فوترموبایل2
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
دکتر عارفی - موبایل فوتر
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
روشا فارمسی_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر
روانشناسی مرهم_ فوتر
پارسیان طب - فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
نیکان فارمدمهر_فوتر
آیلین_تزریق چربی
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
دکتر لاجوردی_فوتر
اورانوس_فوتر2
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
قالیشویی ثمین_فوتر
فنی آتل_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
کلینیک النا_فوتر
تنورستان_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
روشا فارمسی_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
دکتر صالحی_فوتر
دکتر آزاد خواه_فوتر