فوتبالیست های ماشین باز
۱۲۱۷۸
۱۵ آبان ۱۳۹۰ - ۱۲:۲۴
۱۸۰۸۸
دیگر گذشت آن زمانی که بازیکنان فوتبال برای حضور در تمرین های باشگاهی از وانت و موتور استفاده می کردند؛ این روزها اگر سری به محل تمرین تیم های فوتبال کشورمان بزنید با دیدن انواع و اقسام ماشین های لوکس هوش از سرتان می پرد؛ آن قدر که بی خیال صحبت کردن با بازیکنان محبوبتان می شوید و همه هوش و حواستان را به اتومبیل آخرین مدلش می دهید.
دیگر گذشت آن زمانی که بازیکنان فوتبال برای حضور در تمرین های باشگاهی از وانت و موتور استفاده می کردند؛ این روزها اگر سری به محل تمرین تیم های فوتبال کشورمان بزنید با دیدن انواع و اقسام ماشین های لوکس هوش از سرتان می پرد؛ آن قدر که بی خیال صحبت کردن با بازیکنان محبوبتان می شوید و همه هوش و حواستان را به اتومبیل آخرین مدلش می دهید.

این اتفاق از زمانی افتاد که تعداد صفرهای مبلغ قراردادهای بازیکنان کم کم زیاد شد و بازیکنان فوتبال با خریدن ماشین های آخرین مدل، به نوعی کری خوانی را از زمین مسابقه به بحث ماشین و ماشین بازی هم کشاندند؛ با ورود ماشین های خارجی به ایران بازیکنان فوتبال علاقه عجیبی به خرید این خودروها از خود نشان دادند.

علیرضا نیکبخت واحدی و حامد کاویانپور را می توانیم به عنوان سردمدار این بازیکنان معرفی کنیم. آنها با واردکردن آئودی های آخرین مدل از دوبی به تهران چشم هر رهگذری را در خیابان ها خیره می کردند. حالا اما شرایط فرق کرده و برای بازیکنان فوتبال دیگر حتی داشتن یک بنز آخرین مدل هم قانع کننده نیست؛ برای اهمین در پارکینگ خانه بیشتر آنها، دو یا چند ماشین مدل بالا دیده می شود که در بیشتر موارد یکی از آنها گوشه پارکینگ در حال خاک خوردن است.

علی دایی؛ پورشه پانامرا – بی ام دبلیو X3

همان طور که خیلی از شماها حدس می زنید علی دایی گران ترین اتومبیل را در بین اهالی فوتبال و حتی ورزشکاران بقیه رشته ها در اختیار دارد. مربی فعلی راه آهن و مربی سابق پرسپولیس که به عنوان اولین لژیونر ایران پا به فوتبال اروپا گذاشت، این روزها با دو اتومبیل گران قیمت خیابان های تهران را طی می کند. او یک پورشه پانامرای بادمجانی دارد که گفته می شود مبلغ آن حدود 440 میلیون تومان است. البته دایی یک بی ام دبلیو X3 هم دارد که قیمت آن حدود 80 میلیون تومان است. گفته می شود دایی یک پرادوی سفید رنگ دودر هم دارد که فعلا خبری از آن نیست. این فوتبالیست باسابقه که در سال های اول شروع فوتبالش یک رنوی بژ داشت با سختی هایی که در فوتبال کشیده بالاخره به جایی رسید که توانست گران ترین اتومبیل را در بین جماعت ورزشکار سوار شود.فرهاد مجیدی؛ بی ام دبلیو سری 7 نسل قدیم

فرهاد مجیدی مدت ها در کشور امارات و در حاشیه خلیج فارس فوتبال بازی کرده و در این مدت انواع و اقسام اتومبیل های آخرین مدل را سوار شده است. از بی ام دبلیو و بنز گرفته تا لامبورگینی و بوگاتی و... اما از زمانی که این بازیکن به فوتبال ایران و باشگاه استقلال برگشته بیشتر با اتومبیل 140 میلیون تومانی اش دیده شده است. اتومبیل کاپیتان استقلالی ها یک بی ام دبلیو سری 7 نسل قدیم است که نمونه آن را می توانید در نمایشگاه اتومبیل تقریبا با همین قیمت ببینید.شیث رضایی؛ بنز سری C

نام شیث رضایی عمدتا با حاشیه و درگیری های بیرون از زمین همراه است. این مدافع باسابقه پرسپولیس که در زمان سرمربیگری علی دایی از این تیم کنار گذاشته شد و با حضور حمید استیلی بازهم به این تیم بازگشت، ساکن خیابان سعادت آباد تهران است و اتومبیل بنز سری C دارد که رنگ آن مشکی متالیک است. گفته می شود که قیمت اتومبیل شیث رضایی چیزی حدود 80 میلیون تومان است.مهدی مهدوی کیا؛ پورشه کاین

بازیکن سابق هامبورگ که یکی از محبوب ترین بازیکنان تاریخ این باشگاه هم محسوب می شود در زمان حضورش در کشور آلمان تنها اتومبیلی که سوار می شد بنز بود؛ که البته یک بار هم به خاطر سرعت زیاد در رانندگی توسط پلیس آلمان جریمه سنگینی شد. با این حال وقتی دوباره به ایران برگشت. یعنی در زمان حضور در استیل آذین – با پژو 206 در تهران تردد می کرد؛ اما این اتومبیل اتومبیلی نبود که او را راضی کند. شاید به خاطر همین است که سراغ یک اتومبیل پرسرعت تر رفت؛ مهدوی کیا این روزها با پورشه کاین زیبایش در جاده های تهران و رشت درحال رفت و آمد است؛ آن هم به این دلیل که در لیگ امسال برای اولین بار در تیمی شهرستانی بازی می کند و در داماش گیلان توپ می زند. قیمت پورشه مهدی کیا چیزی حدود 265 میلیون تومان است!

محمد پروین؛ بی ام دبلیو 630

شاید از دیدن اسم محمد پروین در این لیست تعجب کنید اما بهتر است بدانید که پسر علی پروین هم که امسال باید در پیکان تهران بازی کند اتومبیل گران قیمتی دارد. بازیکن سابق پرسپولیس علاقه زیادی به اتومبیل بی ام دبلیو دارد و بیشتر اوقات مدل های مختلف همین اتومبیل را سوار می شود. محمد پروین دلیل علاقه اش به بی ام دبلیو را در یکی از مصاحبه هایش گفته: «اتومبیل کاملی است؛ هم ایمنی خوبی دارد و هم از قدرت و شتاب بالایی بهره می برد. به خاطر همین دوست دارم همیشه مدل های متنوعی از بیمپ ام دبلیو را سوار شوم.» اتومبیل این هافبک تکنیکی، یک بی ام دبلیو 630 سفید رنگ است که قیمت آن بیش از 130 میلیون تومان تخمین زده می شود.

احمدرضا عابدزاده؛ تویوتا لندکرویزر

خیلی ها معتقدند که احمدرضا عابدزاده محبوب ترین فوتبالیست تاریخ کشورمان است؛ ادعایی که در نظرسنجی برنامه 90 با شرکت خیره کننده طرفداران این بازینک به خوبی اثبات شد. بهتر است بدانید که دروازه بان افسانه ای فوتبال ایران برخلاف دیگر دوسانش خیلی اهل ماشین بازی نیست. او سال های زیادی با بلیزر غول پیکرش در خیابان های تهران دیده می شد. در این مدت خیلی ها می خواستند کاری کنند تا او اتومبیل بهتری بخرد اما عابدزاده به اتومبیلش وفادار بود؛ تا اینکه از دو سال پیش ناگهان تصمیم گرفت بلیزر معروفش را بفروشد. عابدزاده بعد از بلیزر سراغ آخرین مدل تویوتا لندکرویزر رفت تا نشان بدهد در انتخاب اتومبیل هم سلیقه اش با بقیه فوتبالیست ها فرق می کند. عابدزاده و اتومبیل مشکی 150 میلیون  تومانی اش را می توانید هر روز در خیابان شریعتی تهران ببینید؛ جایی که او فست فود 22 را راه اندازی کرده و هر روز از مشتری های زیادی پذیرایی می کند.

علیرضا نیکبخت واحدی؛ بی ام دبلیو سری 3 کروک

اما لقب ماشین بازترین بازیکن فوتبال کشور به کسی نمی رسد جز علیرضا نیکبخت واحدی! او معمولا هر ماه با یک اتومبیل جدید دیده می شود. علیرضا وقتی که در امارات بازی می کرد با واردکردن یک آئودی مدل بالا به کشور سر و صدای زیادی در رسانه ها ایجاد کرد؛ آن هم زمانی که بهترین ماشین بازیکنان در ایران پژو 405 بود! آقای ماشین باز این روزها بیشتر با بی ام دبلیوی سفیدرنگ و سری سومش دیده می شود؛ اتومبیلی که گفته می شود قیمتش حدود 160 میلیون تومان است. البته این اتومبیل علیرضا نیکبخت مدتی پیش به سرقت رفته بود اما خیلی زود سارق توسط پلیس دستگیر شد و این اتومبیل هم به پارکینگ خانه صاحبش برگشت!محسن خلیلی؛ بی ام دبلیو سری 3 کروک

محسن خلیلی مهاجمی است که از بازی در پرسپولیس به شهرت زیادی رسید؛ البته روزگاری که او در پرسپولیس بازی می کرد با تومبیل آزرای مشکی رنگش در سطح شهر دیده می شداما بعد از جدایی از این تیم و پیوستن به استیل آذین، با پول خوبی که از این باشگاه به دست آورد یک بی ام دبلیو مشکی رنگ سری 3 از نوع کروم خریداری کرد که گفته می شود قیمت آن حدود 105 میلیون تومان است. خلیلی این روزها با این بی ام دبلیو در تمرینات حاضر می شود.

فریدون زندی؛ لکسوس RX350
این بازیکن در کشور آلمان بزرگ شد و فوتبالش را هم در این کشور شروع کرد و از بازی در تیم کایزرسلاترن آلمان به تیم ملی کشورمان راه پیدا کرد. زندی بعد از چند سال که از حضورش در آلمان می گذشت برای ادامه فوتبال به ایران آمد و به تیم استیل آذین پیوست. نکته جالب اینجاست که زندی آن اوایل به خاطر ناآشنابودن با خیابان های تهران با آژانس بر سر تمرینات تیمش حاضر می شد؛ اما بعد از مدتی که با خیابان های تهران و البته رانندگی مردم تهران آشنا شد اولین اتومبیلی که خرید پژو 206 بود. از همان جا بود که فهمید رانندگی در تهران با آلمان خیلی فرق دارد! زندی امسال در استقلال تهران بازی می کند و با خریدن یک لکسوس RX350 سفید یخچالی حسابی خودش را در بین فوتبالیست ها بر سر زبان انداخته است. گفته می شود که اتومبیل شیک و گران قیمت فریدون زندی حدود 150 میلیون تومان می ارزد.

علی کریمی؛ بی ام دبلیو سری 3 نسل قدیم بی ام دبلیو سری 7

جادوگر فوتبال ایران بعد از مهدوی کیا می تواند به عنوان سومین فوتبالیستی که گران ترین اتومبیل ها را سوار می شود معرفی شود. هافبک پرسپولیس که علاقه زیادی به اتومبیل بی ام دبلیو دارد، در هر جایی که بازی کرده سعی کرده اتومبیل موردعلاقه اش را هم همراهش ببرد. کریمی یک بی ام دبلیو سری 7 مشکی و یک بی ام دبلیو سری 3 قرمز نسل قدیم دارد. گفته می شود که قیمت بی ام دبلیوی مشکی رنگ او در بازار چیزی حدود 230 میلیون تومان و بی ام دبلیوی قرمزرنگش حدود 55 میلیون تومان است.

نکته جالب اینجاست که علی کریمی معمولا بیشتر سفرهایش را با ماشین خودش انجام می دهد و فقط وقتی مجبور باشد از هواپیما استفاده می کند!منبع: مجله سرنخ

باز نشر: مجله اینترنتی Bartarinha.ir

برترین مجله اینترنتی ایران

انتشار یافته: 20
در انتظار بررسی:1
Iran, Islamic Republic of
15:10 - 1390/08/15
نوش جانت تون هر کی زحمت میکشه باید هم نتیجه شا ببینه چه فوتبالیست چه بازیگر سینما و چه تاجر کاسب
پاسخ ها
عسل بانو
Kuwait
۱۵:۰۳ - ۱۳۹۰/۰۸/۱۶
فقط كاركرها هستند كه زحمت نميكشن وبايد هميشه هشتشون كروى نهشون باشه
مهسا
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۳۸ - ۱۳۹۰/۰۸/۱۸
راست ميگه دنبال ي توپ ميدون خيلي زحمت ميكشن بعدش چ كاراي غير اخلاقي هم ك انجام نميدن
اينقد پول دارن ك نميدونن چيكارش كنن حق دارن ديگه
ي كارگر يا ي كارمند ساده اگه تموم پولشو تا اخر عمرش جمع كنه نميتونه ي روز سوار همچين ماشيني بشه
حيف پولي كه اينا هدر ميدن ك با 10 ميليونش ميشه آرزوي 10 تا جوونو براورده كرد
حسن71
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۰۲ - ۱۳۹۰/۰۸/۱۹
سلام عسل خانم کی گفت کارگرها زحمت نمیکشن کارگرها میتوانند مثل این فوتبالیستها اینقدر جوان را 90 دقیقه پای تلوزیون نگه دارند تا به راه خلاف کشیده نشن؟؟؟؟؟؟؟؟
عسل بانو
Kuwait
۱۶:۴۶ - ۱۳۹۰/۰۸/۲۴
عليك سلام حسن اقا
باعرض تاسف فعلا كه همين فوتباليستها هستند كه دارن به جوونا انحراف روياد ميدن
Iran, Islamic Republic of
09:49 - 1390/08/18
حیف این همه ماشین زیر پای شماهاست که به هیچ دردی نمی خوریدحق ادمهای بدبخت رو می خورید
پاسخ ها
حسن71
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۵۸ - ۱۳۹۰/۰۸/۱۹
یه طور میگی که انگار حق تو رو خوردن تو هم برو فوتبالیست حرفه ای بشو سوار این ماشین ها هم بشو
Iran, Islamic Republic of
12:18 - 1390/08/18
نمیدونم چی بگم والا،بیشتر اینا شش کلاس سواد هم ندارن،با این گندکاری هایی که هم میکنن لابد لیاقتشو دارن که بیشتر جوونای دیگه مون با وجود تحصیلات بالا،اخلاق خوب لیاقتشو ندارن.خدا همه مونو هدایت کنه ما که بخیل نیستیم مبارکشون.ولی کاش حداقل الگوی خوبی باشن
Syrian Arab Republic
12:49 - 1390/08/18
واقعاً زحمتکش واقعی همین ها هستند !!! کارگرها که زحمت نمی کشند !!! فونبالیست ها آدم هائی درستکار ، با اخلاق ، با وجدان و خلاصه هرچی صفات خوب میدانید مال این قشر هست
ولی کارگرها عکس فوتبالیست های شریف !!! بدنبال کارچاق کنی ، از زیر کار دررو ، مفاسد اخلاقی در کارگاه ها ، ایجاد شبکه مافیائی با کارفرماها ، ضربه زدن به کارگاه فقط بخاطر پول ، دختر بازی و موبایل بازی و خلاصه هرچی کار بد و زشت و ناپسند که بگی ، این کارگرها بدنبال آن هستند و انجام میدهند !!!
خدا به این ها رحم کنه .
Iran, Islamic Republic of
13:24 - 1390/08/18
این نیز بگذرد...
Iran, Islamic Republic of
15:42 - 1390/08/18
ماشین از آن فوتبالیستها وبازیگرهاو هیاهو وطرفداری مال آدمهای بدبخت وبی عقل
Iran, Islamic Republic of
22:21 - 1390/08/18
عجب .خیلی کیف داره پول بیت المالوبریزن تو حلقوم این ادما بعدش برن روگرده همدیگه جلو چشم هزاران بیننده کثافت کاری کنن
طوری نیست بقول دوستمون این نیز بگذرد
Iran, Islamic Republic of
09:07 - 1390/08/19
حرومشون باشه،این حق ماهاست.
هیچوقت هم نگذرد.نیست که خیلی حرفه ای بازی میکنن لامسبا،خوب لابد حقشونه!
پاسخ ها
حسن71
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۵۶ - ۱۳۹۰/۰۸/۱۹
آفرین درست صحبت کن چرا میگی حرومشون بلاخره این ها هم اینطور دارند زحمت میکشند لطفا به کسی تهمت نزن!!!!!!!!!!!
Iran, Islamic Republic of
19:35 - 1390/08/19
خب دیگه شما هام انقدر شلوغش نکنین!
Iran, Islamic Republic of
12:15 - 1390/08/20
پس فوتبال لیستا برا ماشین دوندگی می کنند.نه برای فوتبال وعرق ملی ودل خوشی طرفداران.
درواقع همه آنچه که میگن حرفی بیش نیست پس ای فوتبال دوستها از این به بعد بگید ماشین دوست ها.
البته این فقط ظاهر قضیه است.ماشین ه قابل رویت است ونمی تونند مخفی کنند سایر مصارف و...........
Iran, Islamic Republic of
09:59 - 1390/12/25
خوب اقا حسن گل اگه90تا جوون بشینن پای فوتبال به نظرت براشون نونو اب میشه همه که مثل جنابعالی علاف نیستن از جیب باباییشون پول جور کنن درست نمیگم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
13:43 - 1390/12/26
agha parham baramoon noonoab nemishe vali khoobe berim too khiaboona bibandobar beshim?man ke migam noosh joneshoon
Iran, Islamic Republic of
12:05 - 1391/01/11
کاش حداقل نتیجه هم می گرفتن ، ما که در حسرت یه قهرمانی سالها منتظریم ، اون از تیم امید که ونجوری شد اینم از تیمهای باشگاهی ، اخلاقشونم که قربون برم .
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج