بازداشت 600 مظنون به آزار جنسی در بریتانیا
۱۲۴۲۵۷
۲۶ تير ۱۳۹۳ - ۱۰:۵۵
۶۹۱۶
پلیس بریتانیا بیش از۶۰۰ مظنون به آزار جنسی کودکان را در عملیاتی شش ماهه دستگیر کرد.
خبرآنلاین: پلیس بریتانیا بیش از۶۰۰ مظنون به آزار جنسی کودکان را در عملیاتی شش ماهه دستگیر کرد.

دویچه وله گزارش داد؛ موج جدید دستگیری هم‌زمان با بررسی پرونده‌های پرسروصدای آزار جنسی کودکان توسط افراد مشهور اتفاق افتاد.

با استفاده از روشهای پیچیده و عملیاتی ملی، پلیس بریتانیا موفق شد ۶۶۰ مظنون آزار جنسی کودکان را دستگیر کند. این افراد متهم به بارگذاری عکس‌های غیراخلاقی ازکودکان در اینترنت هستند. آن‌ها این عکس‌ها را در اختیار کاربران دیگر قرارمی‌دادند.

نایب رئیس آژانس ملی جرم و جنایت بریتانیا، ان سی ای، گفت این دستگیری بزرگترین عملیات پلیس درنوع خود بوده است. وی افزود دراین عملیات صرفا افرادی که مرتکب جرم شده‌اند مورد توجه پلیس نبوده‌اند، بلکه افرادی هم که پتانسیل سواستفاده جنسی از کودکان را داشته اند، برای پلیس اهمیت داشته‌اند.

پلیس در نقش خلافکار

در این عملیات زیرکانه در مواردی پلیس وانمود کرده بود آزارگرجنسی کودکان است. ۴۵ نهاد قانونی در سراسر بریتانیا در این فرایند به پلیس کمک کرده‌اند. ان سی ای جز‌ئیاتی که منجر به شناسایی مظنونین ازطریق رهگیری فعالیت‌های سایبری آن‌ها شده بود را بیان نکرد.

آژانس ملی جرم و جنایت بریتانیا همچنین گفت افراد دستگیر شده پزشک، وکیل، معلم، مددکار وافسران سابق پلیس بوده‌اند.۳۹ نفر از دستگیرشدگان آزارگران جنسی سابقه‌دار هستند.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج