آغاز موج دوم سفرهای تابستانی از این هفته
۱۲۶۰۶۹
۰۴ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۳:۰۹
۶۱۳۴ 
رئیس پلیس راهور ناجا٬ اسکندر مومنی، با یادآوری آغاز مرحله دوم سفرهای تابستانی همزمان با پایان ماه مبارک رمضان٬ ‌گفت: در طرح تابستانه بی شک محدودیت تردد برخی خودروها و یک طرفه کردن بعضی مسیر‌ها با اطلاع قبلی وجود دارد.
خبرگزاری خانه ملت: رئیس پلیس راهور ناجا، اسکندر مومنی با یادآوری آغاز مرحله دوم سفرهای تابستانی همزمان با پایان ماه مبارک رمضان٬ ‌گفت: در طرح تابستانه بی شک محدودیت تردد برخی خودروها و یک طرفه کردن بعضی مسیر‌ها وجود دارد.

رئیس پلیس راهور ناجا٬ با بیان اینکه طرح تابستانه امسال دو مرحله داشت یک بخش آن قبل ماه مبارک رمضان و بخش دیگر بعد از ماه مبارک آغاز می‌شود٬ گفت: برای مدیریت دور دوم سفرها هماهنگی لازم با استقرار گشتی‌ها٬ واحدهای امدادی٬ پلیس و خدماتی در سراسر کشور انجام شده است.

مومنی ادامه داد: طرح تابستانه مرحله دوم در پایان ماه رمضان با حضور اورژانس٬ پلیس٬ هلال احمر٬ راهداری٬ آتش‌نشانی٬ امداد خودروها و 30 فروند بالگرد و پشتیبانی از تمامی مسیرها و جاده‌ها آغاز خواهد شد.

او با بیان اینکه طرح تابستانه مرحله دوم تا چهارم مهرماه آغاز فصل مدارس ادامه دارد٬ گفت: امیدواریم که با همت همه دستگاه‌ها٬ حضور پلیس و هماهنگی‌های به عمل آمده و همچنین رعایت قانون توسط مردم٬ تابستان امسال کم حادثه تر از تابستان سال‌های گذشته باشد.

او در پاسخ به سوالی مبنی بر احتمال اعمال محدودیت‌های ترافیکی همزمان با آغاز دور دوم سفرهای تابستانی٬ گفت: محدودیت ترافیکی بخشی از طرح‌های ترافیکی ما است، ما در بعضی از مقاطع با یک طرفه کردن مسیر و ایجاد محدودیت در جاده‌های پرتردد تسهیل در عبور و مرور را فراهم خواهیم کرد.

مومنی ادامه داد: در جاده‌های پرتردد و کم ظرفیت و مسیر‌هایی که رفت و برگشت جدا نیست ممکن است محدودیت‌هایی همچون یک طرفه کردن اعمال شود و در مسیرهایی نیز که دو طرفه است برای برخی از خودروها مانند کامیون و تریلرها محدودیت ایجاد خواهیم کرد.

او گفت: در هر صورت ایجاد محدودیت و یک طرفه کردن مسیرها در طرح تابستانه وجود دارد اما با اطلاع رسانی قبلی و کامل اعمال خواهد شد.

رئیس پلیس راهور ناجا ادامه داد: احتمال اعمال محدودیت و یک طرفه شدن در جاده چالوس در برخی از مقاطع وجود دارد.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج