آشنا: روحانی دیروز عصبانی نبود، صریح بود
۱۲۹۸۵۴
۲۱ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۴:۲۹
۷۴۶۸ 
مشاور فرهنگی رئیس جمهور با دفاع از ادبیات روز گذشته رئیس جمهور در جمع سفرا و نمایندگی‌های ایران در خارج از کشور، گفت: رئیس جمهور دیروز صریح بودند.
خبرگزاری ایسنا: مشاور فرهنگی رئیس جمهور با دفاع از ادبیات روز گذشته رئیس جمهور در جمع سفرا و نمایندگی‌های ایران در خارج از کشور، گفت: رئیس جمهور دیروز صریح بودند.

حسام‌الدین آشنا در گفت‌وگویی، درباره ادبیات روز گذشته رئیس جمهور و انتقاداتی که به این ادبیات از سوی موافقان و مخالفان دولت وارد شده است و این‌که برخی معتقد بودند دیروز رئیس جمهور عصبانی بوده است، تاکید کرد: به نظر بنده رئیس جمهور عصبانی نبود، ولی صریح بود.

آشنا در پاسخ به این سوال که برخی ادبیات روز گذشته رئیس جمهور را شبیه به ادبیات رئیس جمهور پیشین عنوان کرده‌اند بار دیگر تأکید کرد که به نظر بنده رئیس جمهور عصبانی نبود، ولی صریح بود.

رئیس جمهور در سخنان روز گذشته خود با انتقاد از کسانی که از مذاکره می‌ترسند عنوان کرده بود:" آنها که از مذاکره می‌ترسند بروند به جهنم". این ادبیات رئیس جمهور در طول دو روز گذشته با واکنش موافقان و مخالفان رئیس جمهور در رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی مواجه شده است.
انتشار یافته: 5
در انتظار بررسی:0
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
17:05 - 1393/05/21
فراموش نکنید کلام دیروز صحبتهای مردم بودند که آقای روحانی قبول زحمت کرده وفرمودند از ایشان متشکریم
پاسخ ها
کاربر
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۹:۰۲ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۱
متشکر باش تا امورت بگذره شما توهین به منتقدان را حرف مردم تلقی میکنید پس اخلاق حرفه ای چی ؟جایگاهی نداره؟
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:09 - 1393/05/21
فراموش نکنید که شما حق ندارید به جای مردم نظر بدید من به عنوان یکی از مردم اگر نخوام شما خودتو با من جمع ببندی باید کیو ببینم؟؟؟در ضمن من به عنوان یکی از مردم هیچوقت اینطوری صحبت نمی کنم.شما هم یک نفر هستی پس لطف کن به اندازه یک نفر حرف بزن نه بیشتر.وکیل وصی نخواستیم.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
02:42 - 1393/05/22
جناب آشنا آقای رییس جمهور علاوه برصریح بودن رسا نیز بودن آن روز مناظره یادش بخبر ودرود خدا برمحسن رضایی که آن روز تذکر لازم را دادند ومردم ایران گوش شنوا نداشتند مشکلی نیست سه سال هم مگذرد
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
03:13 - 1393/05/22
خوب شد که معنی صریح حرف زدن را فهمیدیم! خیلی ها آدم را به حرف زدن صریح دعوت می کنند اما من هیچگاه دیگران اینگونه مورد عتاب قرار نمی دهم حتی مخالفانم را.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج