«جعفر توفیقی» از وزارت علوم رفت
۱۳۴۷۸۶
۱۰ شهريور ۱۳۹۳ - ۱۰:۵۱
۷۹۷۹ 
جعفر توفیقی - مشاور عالی وزیر علوم - روز یکشنبه از کارکنان وزارت علوم و محمدعلی نجفی خداحافظی کرد و از این وزارتخانه رفت.
خبرگزاری ایسنا: جعفر توفیقی - مشاور عالی وزیر علوم - روز یکشنبه از کارکنان وزارت علوم و محمدعلی نجفی خداحافظی کرد و از این وزارتخانه رفت.

روز نو نوشت: بعد از رفتن دکتر فرجی دانا از وزارت علوم و بدلیل کمتر شدن حواشی برای سرپرست جدید وزارت علوم روز یکشنبه دکتر توفیقی تصمیم گرفت که وزارت علوم را ترک کند تا دلواپسی دلواپسان مجلس در این زمینه برطرف شود.

بنابراین گزارش، یکی از مواردی که استیضاح‌کنندگان فرجی دانا بر روی آن پافشاری می‌کردند کنار گذاشتن دکتر توفیقی از وزارت علوم بود که دکتر فرجی‌دانا هرگز به این خواست آنها تن نداد و تا لحظه آخر از حضور دکتر توفیقی در وزارت علوم حمایت کرد.

دکتر توفیقی وزیر علوم در دولت هشتم (اصلاحات) بود و در آغاز فعالیت دولت یازدهم نیز به مدت 67 روز سرپرست وزارت علوم بود که با جنجال‌سازی‌هایی که ایجاد شد بعنوان گزینه وزارت علوم به مجلس معرفی نشد و پس از حضور دکتر فرجی‌دانا در وزارت علوم در کسوت مشاور عالی وی فعالیت می‌کرد که این امر موجب دلواپسی نمایندگان تندروی مجلس شده بود.

دکتر توفیقی استاد تمام گروه مهندسی شیمی دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه تربیت مدرس است و از این پس او به اتاق خود در دانشگاه تربیت مدرس باز خواهد گشت.
انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:0
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
13:33 - 1393/06/10
اینکارها یکروز جوابداده میشه صبور باشید
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
18:19 - 1393/06/10
اون یکی جی؟ میلی منفرد یادتون باشه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
21:08 - 1393/06/10
نصر من الله وفتح القریب
خدا قوت مجلس دلاور
خدا قوت مردان انقلابی
مرگ بر فتنه گر
این باید درس عبرت برای تمام فتنه گران باشد که به زودی زود
باید کنار روند و جای خود را به دلسوزان نظام بدهند
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج