تامین فشنگ تا موشک‌ فلسطین با ایران‌ است
۱۳۵۶۲۷
۱۳ شهريور ۱۳۹۳ - ۱۲:۲۴
۱۲۳۹۶ 
علی‌اکبر ولایتی:
مشاور مقام معظم رهبری در امور بین‌الملل با بیان این‌که «مردم ایران در کمک به مردم فلسطین در همه بخش‌ها نقش بارزی داشتند» گفت: رمضان عبدالله هم گفت که همه امکانات از فشنگ گرفته تا موشک کمک ایران بوده است.
خبرگزاری ایسنا: مشاور مقام معظم رهبری در امور بین‌الملل گفت: کمک به مردم فلسطین از جمله اهداف ماست و این کمک‌ها تا پیروزی نهایی فلسطین ادامه دارد.

علی‌اکبر ولایتی در حاشیه همایش بررسی سیره سیاسی و اقتصادی امام رضا(ع) در مشهد افزود: دوست و دشمن اقرار دارند که پیروزی مردم غزه در برابر رژیم صهیونیستی به علت کمک‌های جمهوری اسلامی ایران بوده و این نشان دهنده نقش مؤثر ایران در این پیروزی است.

وی با بیان این‌که «مردم ایران در کمک به مردم فلسطین در همه بخش‌ها نقش بارزی داشتند» ادامه داد: رمضان عبدالله هم گفت که همه امکانات از فشنگ گرفته تا موشک کمک ایران بوده است.

وی همچنین با اشاره به اذعان اسامه حمدان سخنگوی حماس مبنی بر این‌که موشک‌های والفجر ایران توان کمکی غزه در برابر رژیم صهیونیستی بوده است، اظهار کرد: بدون این موشک‌ها و فشنگ‌ها و بدون کمک جمهوری اسلامی امکان این‌که فلسطین بتواند در برابر اسرائیل ایستادگی کند بسیار مشکل بود.

ولایتی تصریح کرد: ‌ مسئله مهم این است که کمک‌ها به غزه به اینجا ختم نمی‌شود بلکه این کمک‌ ها تا پیروزی نهایی فلسطین ادامه خواهد داشت.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج