جریمه نقدی برای مرزبان و سپاهان
۱۴۳۹۳۳
۱۵ مهر ۱۳۹۳ - ۱۵:۳۵
۵۴۹۰ 
کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال رأی های خود را در خصوص تیم‌های مختلف صادر کرد.
خبرگزاری تسنیم: به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، دیدار دو تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان و نفت تهران از سری رقابت‌های لیگ برتر فوتبال در هفته نهم برگزار شد و از سوی تماشاگران تیم نفت مسجد سلیمان تخلفاتی مبنی بر فحاشی به داور و پرتاب بطری آب داخل زمین صورت گرفت. کمیته انضباطی طبق مواد 78 و 79 این باشگاه را به جریمه نقدی 100 میلیون ریالی و تذکر کتبی محکوم کرد.

جریمه نقدی برای سرمربی تیم پدیده مشهد

دیدار دو تیم سایپا و پدیده مشهد از سری رقابت‌های لیگ برتر در هفته نهم انجام شد و از سوی مرزبان، سرمربی تیم پدیده مشهد تخلفاتی مبنی بر اعتراض و اهانت به داوری که منجر به اخراج وی شد، صورت گرفت. کمیته انضباطی سرمربی تیم پدیده مشهد را به یک جلسه محرومیت از همراهی تیم خود و پرداخت 30 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم کرد.

باشگاه پدیده مشهد نیز به دلیل داشتن 5 بازیکن اخطاری در این دیدار به 20 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

جریمه و محرومیت برای مربیان تیم ذوب آهن اصفهان

بازی دو تیم گسترش فولاد تبریز و ذوب آهن اصفهان در هفته نهم لیگ برتر فوتبال در تبریز برگزار شد. بیژن طاهری مربی تیم گسترش فولاد به دلیل اهانت به داور و رفتار غیر مسئولانه به یک جلسه محرومیت و 10 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

علی اصغر قربانعلی پور، مربی تیم ذوب آهن اصفهان نیز به دلیل رفتار غیر مسئولانه و نقض مقررات به تذکر کتبی و پرداخت 10 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.
تیم گسترش فولاد تبریز نیز به دلیل فحاشی تماشاگران به داور به تذکر کتبی و پرداخت 30 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

جریمه 50 میلیونی برای سپاهان

مسابقه دو تیم فولاد مبارکه سپاهان و صبای قم در هفته نهم لیگ برتر در حالی برگزار شد که از سوی تماشاگران تیم سپاهان تخلفاتی صورت گرفت. بر همین اساس باشگاه فولاد سپاهان به پرداخت 50 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج