چرا حکم عابدزاده قطعی نيست؟
۱۴۵۱۳۰
۲۱ مهر ۱۳۹۳ - ۱۷:۴۰
۸۰۳۱ 
رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در مورد احکام صادر شده علیه دو تیم راه‌آهن و استقلال صنعتی عنوان کرد بی سابقه بودن این افراد در حکم ما تاثیرگذار بوده است. وی همچنین درباره محرومیت عابدزاده و قطعی نبودن حکم توضیحاتی را ارائه داد.
خبرگزاری مهر: اسماعیل حسن‌زاده درباره احکامی که روز یکشنبه علیه بازیکنان و کادر فنی دو تیم استقلال صنعتی و راه آهن صادر شد، اظهار داشت: ما با چند روز تاخیر به این پرونده رسیدگی کردیم چرا که منتظر رسیدن همه مدارک و شواهد بودیم. با این وجود بر خلاف اینکه گفته می‌شود احکام ما سنگین است، باید بگویم ما بنا به دلایلی سعی کردیم از همه توان قانون و حداکثر محرومیت‌ها استفاده نکنیم.

رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در ادامه تصریح کرد: مطمئن باشید اگر هر یک از این آقایان پرونده بد اخلاقی و انضباطی داشتند با شدت و حدت بیشتری برخورد می‌کردیم چرا که صحنه‌های به وجود آمده در اهواز کاملا منزجر کننده و زننده بود. البته بازیکن آفریقایی استقلال صنعتی مقابل زدیم چرا که صحنه‌های به وجود آمده در اهواز کاملا منزجر کننده و زننده بود. البته بازیکن آفریقایی استقلال صنعتی مقابل تیم فوتبال پرسپولیس یک حرکت ناشایست علیه داور مسابقه انجام داد که آن برخورد از چشم ما دور نماند.

حسن‌زاده سپس به محرومیت چهار جلسه‌ای عابدزاده اشاره کرد و گفت: از ما خرده گرفتند که چرا همه احکام قطعی است و حکم عابدزاده غیر قطعی. بهتر است دوستان در این مورد اطلاعات فنی داشته باشند. محرومیت‌های بالای سه جلسه هرگز قطعی نیست و کمیته محترم استیناف می‌تواند آن را کم و زیاد کند از این رو مقابل محرومیت عابدزاده قید غیر قطعی حک شده است. از سوی دیگر اگر می‌خواستیم محرومیت کمتری برای عابدزاده در نظر بگیریم با توجه به حجم جنجال انصاف رعایت نمی‌شد.

رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در پایان گفت: ما با دقت و مطالعه دقیق این احکام را صادر کردیم و همانطور که گفتم بی‌سابقه بودن این افراد در احکام ما تاثیر گذار بود. مطمئن باشید اگر هر یک از این افراد سابقه محرومیت و بد رفتاری داشتند ما احکام بسیار سنگین‌تری را صادر می‌کردیم.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج