برف پاییزی مثل زلزله تن مردم اهر را لرزاند!
۱۴۷۱۶۰
۳۰ مهر ۱۳۹۳ - ۰۸:۲۴
۵۳۷۹ 
نماینده مردم اهر و هریس در مجلس شورای اسلامی با اشاره به خسارت های بارش شدید برف در این شهرستان، گفت: برف پاییزی همچون زلزله سال91، تن مردم اهر را لرزاند و خسارت های زیادی به آنان وارد کرد.
خبرگزاری مهر: نماینده مردم اهر و هریس در مجلس شورای اسلامی با اشاره به خسارت های بارش شدید برف در این شهرستان، گفت: برف پاییزی همچون زلزله سال91، تن مردم اهر را لرزاند و خسارت های زیادی به آنان وارد کرد.

عباس فلاح با اشاره به اینکه برآورد خسارت اولیه 1200 میلیارد ریال است، افزود: برای جبران خسارت برف در شهرستان اهر نیازمند عزم ملی هستیم و انتظار داریم مسئولان همچون زلزله سال 91 که همه ایران در ارسباران جمع شد به کمک مردم منطقه بیایند.

وی با تاکید بر اینکه بارش سنگین برف خسارات قابل توجهی به درختان میوه باغداران این شهرستان وارد کرده است، اظهار داشت: در جلسه مجلس نیز تذکری به وزیر کشور دادم و از وی خواستم که برای مشاهده شدت خسارت های برف به منطقه بیاید.

فلاح با انتقاد از عدم تشکیل ستاد بحران در استان گفت: 4800 هکتار از زمین های کشاورزی و باغات منطقه خسارت دیده اند و بسیاری از درختان شکسته اند و انتظار داریم تا شاهد کمک مسئولان استانی و کشوری باشیم.

وی با تاکید بر اینکه کشاورزان تمام محصولات خود را از دست دادند و متضرر شدند، اذعان داشت: اگر عزم ملی نباشد این بحران و خسارت جبران نمی شود.

این نماینده مجلس با اشاره به اینکه این اتفاق بازهم دل مردم را لرزاند و خسارتی درحد زلزله به انان تحمیل کرد، گفت: حداقل کاری که می توان برای کشاورزان زحمت کش و روستائیان این منطقه انجام داد این است که برای جبران خسارت ها و تخمین دقیق آنها، اقدامات فوری انجام شود و دولت با جدیت موضوع را پیگیری کند.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج