کاهش بودجه اینترنتی 30تبلیغ کننده برتر انگلیس
۱۴۷۴
۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۰ - ۱۶:۰۴
۵۲۲۰
بیش از یک سوم از 100 شرکت تبلیغ کننده برتر انگلیس در سال 2010 بودجه تبلیغات تصویری اینترنتی خود را کاهش داده اند. با توجه به آمار دریافتی از موسسه تحقیقاتی Nielsen در خصوص بازاریابی ، O2شرکت ارائه دهنده خدمات موبایل ، علی رغم کاهش 30 درصدی بودجه سالانه تبلیغاتی خود تا مرز 10 میلیون پوند در سال گذشته، بزرگ ترین شرکت به کار گیرنده تبلیغات تصویری اینترنتی در انگلستان، در سال 2010 به شمار می رود.
بیش از یک سوم از 100 شرکت تبلیغ کننده برتر انگلیس در سال 2010 بودجه تبلیغات تصویری اینترنتی خود را کاهش داده اند. با توجه به آمار دریافتی از موسسه تحقیقاتی Nielsen در خصوص بازاریابی ، O2شرکت ارائه دهنده خدمات موبایل ، علی رغم کاهش 30 درصدی بودجه سالانه تبلیغاتی خود تا مرز 10 میلیون پوند در سال گذشته، بزرگ ترین شرکت به کار گیرنده تبلیغات تصویری اینترنتی در انگلستان، در سال 2010 به شمار می رود.اگرچه این ارقام شامل بودجه اختصاص داده شده به جستجوهای اینترنتی با توجه به یک کلمه کلیدی یا رسانه اجتماعی نمی شود، اما بیان گر آن است که شرکت های بزرگ تولید کننده کالاهای پر مصرف هنوز بخش کوچکی از بودجه خود را به تبلیغات اینترنتی هزینه بر اختصاص می دهند.
Procter & Gamble، بزرگترین شرکت تبلیغ کننده در انگلستان، فقط یک و نیم درصد از بودجه خود را صرف تبلیغات تصویری اینترنتی هزینه بر کرده و شرکت Unilever با سرمایه گذاری دو و نیم میلیون پوندی، فقط دو درصد از کل بودجه تبلیغات رسانه ای خود را برای این کار پرداخت کرده است.
COI، دفتر مرکزی تهیه کننده اطلاعات بازاریابی و ارتباطات برای دولت انگلستان، با وجود کاهش 52 درصدی در میزان بودجه تبلیغات تصویری خود در اینترنت و رسیدن آن به چهار و نیم میلیون پوند در سال گذشته، در لیست 10 شرکت برتر این جدول قرار گرفته است. در مقایسه با آن، گوگل با افزایش 175 درصدی سرمایه گذاری خود تا چهار میلیون پوند، 60 درصد از بودجه خود در تبلیغات رسانه ای را به آگهی های تصویری اینترنتی در سال 2010 اختصاص داده است.

منبع : MBAnews.ir
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج