این زورگیران را شناسایی کنید +عکس
۱۵۳۴۶۱
۲۶ آبان ۱۳۹۳ - ۱۷:۲۲
۴۲۰۳۲ 
باند زورگیری King با سوابق متعدد در ارتکاب جرایم مختلف از جمله شرارت، نزاع و درگیری، قدرت‎نمایی، استفاده از سلاح سرد و دهها فقره زورگیری در مناطق مختلف شهر تهران، دستگیر شدند.
خبرگزاری فارس: برابر اخبار و اطلاعات رسیده به کلانتری 130 نازی آباد مبنی بر اقدامات مجرمانه احدی از افراد سابقه‌دار منطقه نازی آباد در خصوص اقدام به شرارت و زورگیری، موضوع در دستور کار تیم تجسس کلانتری قرار گرفته و فردی بنام محسن . ن ( 20 ساله ) در ساعت 23:00 مورخه 6 آبان امسال در خیابان ناصری دستگیر شد.

پرونده در پایگاه هفتم پلیس آگاهی تهران بزرگ:


با اعتراف صریح متهم به دهها فقره سرقت به شیوه زورگیری، پرونده مقدماتی با موضوع سرقت‌های به عنف تشکیل و به دستور شعبه دوم بازپرسی دادسرای ناحیه 34 تهران، پرونده به همراه متهم در اختیار پایگاه هفتم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

شناسایی سایر اعضای گروه:

 باند زورگیری King متلاشی شد +عکس

با آغاز تحقیقات، محسن صراحتاً به دهها فقره زورگیری در مناطق مختلف تهران به ویژه در محدوده میدان آزادی، مناطق نازی آباد، یاغچی آباد، صالح آباد، جوادیه، اتوبان تندگویان و  اتوبان نواب اعتراف و عنوان داشت که سرقت‌های خود را به همراه چهار تن دیگر از دوستان و بچه محل‌هایش بنام های مرتضی .ط ، علی . الف ، علی . ی و محمدرضا . م انجام داده است.

با شناسایی اعضای گروه و برابر تحقیقات به عمل آمده مشخص شد که این متهمان به اتهام ارتکاب جرایم مختلف شرارت، قدرت نمایی، استفاده از سلاح سرد و ضرب و جرح که در یک فقره منجر به کما رفتن یکی از اهالی منطقه نازی آباد شده، تحت تعقیب پایگاه هفتم و نهم پلیس امنیت قرار داشته و با آگاهی از این موضوع در حال حاضر به محل های سکونت خود تردد نداشته و بلامکان هستند.

 باند زورگیری King متلاشی شد +عکس

دستگیری اعضای گروه:

با اعترافات محسن مبنی بر اینکه اعضای گروه یکدیگر را در اماکن عمومی منطقه نازی آباد نظیر قهوه خانه، پارک ها و ... ملاقات می نمایند، هماهنگی های لازم با کلانتری 130 نازی آباد انجام و دستگیری متهمان در دستور کار مشترک پایگاه هفتم آگاهی و تیم تجسس ویژه کلانتری 130 قرار گرفت.

در اولین مرحله از دستگیری اعضای گروه، مرتضی . ط در مورخه 11 آبان امسال توسط تیم تجسس ویژه کلانتری دستگیر و در اختیار پایگاه هفتم پلیس آگاهی قرار گرفت؛ او نیز همانند محسن صراحتاً به دهها فقره زورگیری و استفاده از قمه و سلاح سرد در سرقت ها اعتراف و عنوان داشت که به همراه سایر اعضای گروه و به صورت یک یا دو موتوره با موتورسیکلت های طرح هوندا 125 - در رنگ های مختلف – اقدام به زورگیری، تهدید با سلاح سرد، ضرب و جرح و قدرت نمایی کرده است.

در ادامه، کارآگاهان پایگاه هفتم پلیس آگاهی اطلاع پیدا کردند که یکی دیگر از اعضای گروه به نام علی . ی به اتهام زورگیری توسط پایگاه سوم آگاهی دستگیر شده است که هماهنگی های لازم انجام و این متهم جهت ادامه تحقیقات در اختیار آنها قرار گرفت.

اقدامات جهت دستگیری دو عضو دیگر گروه ادامه داشت تا نهایتاً علی . الف معروف به علی سرهنگ و محمدرضا نیز در منطقه نازی آباد داخل یک دستگاه پراید سفید رنگ دستگیر و در اختیار پایگاه هفتم پلیس آگاهی قرار گرفتند.

 باند زورگیری King متلاشی شد +عکس

تشکیل گروه زورگیری موسوم به King:


با دستگیری کامل تمامی اعضای گروه، کارآگاهان در بازرسی بدنی متهمان متوجه شدند که تمامی آنها اقدام به خالکوبی کلمه King بر روی دستان خود و دیگر قسمت های بدن خود کرده اند که در تحقیقات مشخص شد که این 5 نفر پس از تشکیل گروه زورگیری و انتخاب کلمه King برای گروه تصمیم گرفته اند تا آنرا بر روی دستان خود خالکوبی نموده تا همیشه با یکدیگر اقدام به ارتکاب جرایم مختلف از جمله زورگیری ، قدرت نمایی با سلاح سرد و .... نمایند و به اصطلاح خود همیشه با یکدیگر بمانند؛ در خصوص شهرت سرکرده گروه به علی سرهنگ نیز مشخص شد که این شخص برای نشان دادن سرکردگی خود اقدام به خالکوبی درجه سرهنگی بر روی شانه های هر دو دست خود کرده است.

 باند زورگیری King متلاشی شد +عکس

سرهنگ کارآگاه داوود فرد رئیس پایگاه هفتم پلیس آگاهی تهران بزرگ در ادامه اعلام این خبر گفت: در ادامه تحقیقات و بررسی سرقت های مشابه مشخص شد که متهمان در مناطق مختلف شهر تهران اقدام به زورگیری از شهروندان کرده اند؛ یکی از مالباختگان پس از شناسایی در پایگاه هفتم آگاهی حاضر و پس از مواجه حضوری با متهمان عنوان کرد که آنها در ساعت 13:00 مورخه 31/06/1393 با دو دستگاه موتورسیکلت اقدام به زورگیری کیف پول و گوشی تلفن همراه در محدوده میدان آزادی کرده اند.

 باند زورگیری King متلاشی شد +عکس

سرهنگ کارآگاه داوود فرد با اشاره به دستور انتشار بدون پوشش تصاویر متهمان گفت: با توجه به سوابق متعدد متهمان در ارتکاب جرایم مختلف از جمله شرارت، نزاع و درگیری، قدرت نمایی، استفاده از سلاح سرد و ... و اعتراف به دهها فقره زورگیری در مناطق مختلف شهر تهران و شناسایی تعدادی از شکات و مالباختگان به منظور شناسایی دیگر جرایم ارتکابی به ویژه سایر شکات و مالباختگان، دستور انتشار بدون پوشش تصاویر متهمان از سوی مقام محترم قضایی صادر شده است؛ لذا از کلیه شکات و مالباختگانی که موفق به شناسایی تصاویر متهمان شدند دعوت می شود تا جهت طرح و پیگیری شکایات خود به پایگاه هفتم پلیس آگاهی تهران بزرگ واقع در میدان پانزدهم خرداد – جنب کلانتری بازار مراجعه کنند.
برچسب ها:
انتشار یافته: 23
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
18:10 - 1393/08/26
اين اشغالا بدشون نمياد با داعش همكاري كنند !!!!!!
Iran, Islamic Republic of
19:36 - 1393/08/26
از فردای اون روزی که این کفتارا اعدام بشن، همه شبکه ها و رادیوهای خارجی میگن: در ایران دوباره چند دانشجو و فعال سیاسی بیگناه اعدام شدن.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۵۵ - ۱۳۹۳/۰۸/۲۷
خ باحال گفتي عليرضا جون...اخه جالب اينجاس كه مردم هميشه در صحنه ماهواره و شبكه هاي فارسي زبان هم باور ميكنن
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۲۷ - ۱۳۹۳/۰۸/۲۸
اگه ادم یه ذره عقل و شعورشو به کار بندازه می فهمه که تو شبکه های ماهواره ای چه قدر دروغ میگن بعضیا که فکر می کنن حرف اونا وحی منزله من خودم کسی رو می شناسم که تو خونش تلوزیون ایران رو تحریم کرده هم برا خودش هم برا مهموناش البته خدا شفاش بده
Iran, Islamic Republic of
21:52 - 1393/08/26
مي شود بجاي اعدام آنهارا به زنداني در يكي از جزاير بد آب وهواي جنوب كشور فرستاد تا 10-15 سالي آب خنك بخورند و ادم شوند هم طبعات بين المللي ندارد هم ادب ميشن .
پاسخ ها
طُرفه
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۵۳ - ۱۳۹۳/۰۸/۲۸
اتفاقاً در زندان چیزای جدید یاد میگیرن و دست پر برمیگردن خونه!
Iran, Islamic Republic of
22:27 - 1393/08/26
فقط اعدام به روش داعش
Iran, Islamic Republic of
04:59 - 1393/08/27
آنوقت فردا و پس فردا آزادشون کردند چی؟؟؟!
Iran, Islamic Republic of
08:53 - 1393/08/27
فقط اعدام تا اونایی که تو فکر این کار هستند هم عبرت بگیرن.باور کنید اگه چند تا از این ارزل و اعدام کنند هیچ کی دست به جنایت نمیزنه
پاسخ ها
علیرضا
United States
۰۸:۰۷ - ۱۳۹۳/۰۸/۲۸
حالا نه ، اینایی که تجاوز به عنف میکنن رو اعدام کردن و هیچ کس دیگه اینکارو نمیکنه و همه شون درس عبرت گرفتن ...! اینا هم همونطوری قراره درس عبرت بگیرن ... خخخخ
United States
08:26 - 1393/08/28
ماشاالله بعضی حاضر نیستند یه کم به خودشون زحمت فکر کردن بدن ، همچی راحت میگن اعدام ، ... !!! ، ینی خودتون رو بخواب زدین یا واقعا خوابین ؟ چه جرمی با مجازات اعدام تا حالا ریشه کن شده ؟ که اینقدر به این روش درمانی اعتقاد پیدا کردید؟ پاک کردن صورت مسئله که راه حل نیست ، اینا چند تا جوان دربه در و بدبخت هستن که هیجان جوانی شون رو توی این مسیر دارن تخلیه میکنن و همه جامع در این باره مقصر هستند . اگر قرار به اعدام باشه شمایی که داری نسخه اعدام می پیچی و فوری حکم صادر میکنی قبل از همه باید اعدامت کنن که بخاطر نداشتن درک درست تو و امثال تو جامعه ما دچار این همه بزه و ناهنجاری شده .. ، اینا بیچاره ها که از گروهشون و نام گذاری شون و سرهنگ بازی شون پیداست که بچه هستن و دارن بازی میکنن ... ، باید توی مسیر درست قرارشون داد ، باید کمکشون کرد تا بزرگ بشن و مسئولیت پذیر بشن نه اینکه یه کلام بگی اعدام کنید تا درس عبرت بشه ...! به خودمون بیایم یه کم و از خدا که حیا نمی کنیم از خودمون خجالت بکشیم
پاسخ ها
مخمود
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۲۸ - ۱۳۹۳/۰۸/۲۸
تاحالا گیراینها نیوفتادی علیزضاخان دوست دارم یکبارگیراین انگلابیوفتی ببینم بازم حرفای روشنفکرانه میزنی
Iran, Islamic Republic of
11:42 - 1393/08/28
اگه اعدام مشكل گشا بود تا حالا مشكلات حل شده بود وديگر شاهد اين اوباش نبوديم بنظرم اين افراد يابايد زندان ابد شوند وياتبعيد
Iran, Islamic Republic of
11:51 - 1393/08/28
آقا علیرضا متفکر محترم
به نظر جنابعالی مردم بهتر از خانه خارج نشوند تا مبادا گرفتار چند جوان بیگناه در اوج هیجانات جوانی بشوند و جان و مال و نامسشون توسط این گروه که فقط بازی میکنند بشوند .
این چه طرز تفکر و تلقی از مشکلات اجتماعی است . اولاً جامعه را بسیار سیاه و بد نبینید و میزان جرم و جنایت و بزه در جامعه ما به نسبت بسیاری از جوامع بسیار پیشرفته و حتی با معیارهای دینی کمتر است . ثانیاً این عده شرور و زیاده خواه و مزاحم نوامیس مردم ( که باج گیری و زورگوئی آنها به زن و مرد و بزرگ وکوچک است ) و معمولاً ضعفا ( از نظر جسمی ) را هدف قرار میدهند کوچکتر و بی ارزشتر از آن هستند که کل جامعه را در مقابل آنها مسئول و مشغول قلمداد بفرمائید . باید بر طبق قانونی که در رابطه با عملکرد آنها توسط نخبگان ملت وضع شده است و بوسیله قوه قضائیه اعمال میشود رفتار کرد .
اگر جرمشان بر طبق قانون درخور مجازات اعدام است . باید اعدام شوند و اگر زندان و شلاق و رد مال و مظلمه است باید مجازات شوند .
یک لحظه فکر کن خودت یا یکی از عزیزانت ( بخوص اگر خانم باشد ) با یکی از اینگونه افراد مواجه و مورد تعدی قرار گیرد آیا بازهم حکم به رافت میدهی
پاسخ ها
علیرضا
Netherlands
۰۱:۱۹ - ۱۳۹۳/۰۸/۲۹
گر تو با بد ، بد کنی پس فرق چیست ؟
Iran, Islamic Republic of
12:08 - 1393/08/28
آغا علیرضا
تو که خیلی عاقل هستی، میگیکه هیجان جوانی شون رو توی این مسیر دارن؟
مردگه اگه اینا درست بشه بود راه خوب را انتخاب می کردنند. اعدام باید شوند.تمام
پاسخ ها
علیرضا
Netherlands
۰۱:۵۵ - ۱۳۹۳/۰۸/۲۹
دوست عزیز
من اگه عاقل بودم ، وقتم رو برای نظر دادن توی سایت های خبری تلف نمیکردم
هرچند ، نظر شما برای خودتان محترم است و نظر من برای من و هیچکدام قطعا حاضر به کوتاه آمدن از عقیده مان نیستیم ، بحث بی مورد است .
فقط شما اگر دوست داشتی به این حرف من فکر کن ، بی تعصب و بدون پیش داوری ..
هر انسانی به واسطه عقلی که خدا به او داده بر اساس شرایط و امکاناتش همیشه بهترین راه را انتخاب میکند و شما شک نکن که این به قول شما اشرار و به نظر من نیازمند کمک ، همین کار را انجام داده اند . آنها در مسیری قرار داده شده اند که بهترین راه شان به اینجایی که هستند ختم شده ... شما از شرایط آنها خبر نداری ، آنها را با خودت مقایسه نکن فقط شاکر باش که به جای آنها نیستی وگر نه بهترین راهت که انتخاب میکردی همین راه بود . قتل ، قتل است چه من کسی به قتل برسانم چه حاکمیت . و عقیده دارم این وظیفه حکومت و تک تک افراد جامعه است که به حد توان و نه بیشتر سعی کنند تغییری در شرایط زندگی این افراد بوجود بیاورند تا این جرم ها ریشه کن شود و اعدام اگر چیزی را حل میکرد اکنون نباید شاهد این جرائم تکراری و زشت در جامعه بودیم . آزموده را آزمودن مجدد خطاست .
...
به جهان خرم از آنم که جهان خرم از اوست / عاشقم بر همه عالم که همه عالم از اوست
-
00:00 - 1393/08/29
قصاص جانم قصاص باید ازشون زورگیری کرد به همین سادگی خخخخخ
Iran, Islamic Republic of
11:47 - 1393/08/29
خاک تو سر کسایی که اینا ازشون زور گیری کردن این جوجه مردنی ها رو چه به زورگیری کرمانشاه نبودن تا با ساتور دونصفشون کنن
Iran, Islamic Republic of
16:05 - 1393/08/30
بچه ها آیا چیزی در مورد زندان با اعمال شاقه شنیدین؟
چرا تو ایران از این موجودات کار نمیکشن؟من بعضیاشونو دیدم که میگن بابا بریم زندان بهتر و با حالتره.همه چیزمون جوره.بخور و بخوابه زندان.
اگه اینا دوره زندانشون مجبور بودن کارای بدنی و کارگری بکنن دیگه فکر پول در آوردن راحت از راه دزدی و زورگیری رو نمیکردن.
مثلا مجبورشون میکردن یه کانال آب برای کشاورزی یا جاده سازی روستایی و یا کشاورزی و یا بنایی و ساخت و ساز عام المنفعه و اینجور کارا بکنن.هم کار عام المنفعته و هم کار سخت رو یاد میگیرن تا شاید اگه آزاد شدن به کار سخت کردن عادت کده باشن
Germany
21:56 - 1397/07/30
اگه ادم میشن فرصت بدیم بهشون اگر نشدن باید اوناروبگیریم کونمونوبذاریم دردهنشون هفی برینیم تو حلقشون اگرهم نشدن باید بدیمشون دست یه ادم حشری
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج