جریمه در انتظار پرسپولیس و استقلال
۱۵۵۲۳۵
۰۳ آذر ۱۳۹۳ - ۱۲:۰۶
۹۴۱۹ 
رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال گفت: بازیکنان، مربیان و تماشاگران هر ۲ تیم استقلال و پرسپولیس در دربی تخلفاتی داشتند.
خبرگزاری تسنیم: به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، اسماعیل حسن‌زاده در مورد دربی هفتاد و نهم گفت: خوشحالیم که این دیدار نسبت به ادوار گذشته از نظر نوع بازی، نتیجه و حتی رفتار تماشاگران متفاوت بود. از همه افرادی که سعی بر برگزاری یک دیدار بدون حاشیه داشتند، تشکر می‌کنم.

وی  ادامه داد: با توجه به حوادث ریز و درشتی که در مسابقه توسط داوری، نماینده فدراسیون و همچنین ناظران کمیته انضباطی به ثبت رسیده ، تصمیم نهایی در رابطه با تخلفات این دیدار را خواهیم گرفت.

رئیس کمیته انضباطی خاطرنشان کرد: از سوی تماشاگران هر 2 تیم تخلف و فحاشی صورت گرفته که بدون شک جرایمی را برای تیم‌ها در نظر می‌گیریم. ضمن اینکه از سوی عوامل، بازیکنان و مربیان تیم‌های پرسپولیس و استقلال تخلفاتی رخ داد که رفتارهایشان باعث شد تا تماشاگران تحریک شوند. متاسفانه برخی از رفتارها باعث شد تا سکوها دچار هیجان شده و تحریک شوند و در نهایت شاهد رفتارهای نامناسب از سوی تماشاچیان بودیم.

حسن‌زاده افزود: فکر می‌کنم باید کادر فنی تیم‌ها، بازیکنان و مسئولان هر دو باشگاه متوجه نوع رفتار خود باشند چرا که شهرآورد، بازی متفاوتی از دیگر رقابت‌های لیگ بوده و از حساسیت بسیار بالایی برخوردار است. متاسفانه ما شاهد بودیم پس از عکس العمل کادر فنی تیم‌ها و یا بازیکنان، تماشاگران تحریک شده و دست به رفتارهای نامناسب می‌زدند.

رئیس کمیته انضباطی عنوان کرد: باید سختگیرانه و منطقی در مورد این بازی رای صادر کنیم. عامل رفتارهایی که از سوی تماشاگران رخ می‌دهد، نیمکت، بازیکنان و مسئولان 2 باشگاه هستند. بر همین اساس باید رایی را صادر کنیم که از این پس شاهد تخلفات این چنینی نباشیم. با سعه صدر تخلفات این بازی را بررسی کرده و رای نهایی خود را از طریق سایت رسمی فدراسیون فوتبال اعلام خواهیم کرد.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج