نحوه ثبت‌ نام اینترنتی خرید موتورسیکلت برقی
۱۵۶۹۶۱
۰۹ آذر ۱۳۹۳ - ۲۰:۴۳
۱۴۰۲۱
سخنگوی شرکت کنترل کیفیت هوا شهر تهران گفت: ثبت نام اینترنتی برای دریافت تسهیلات خرید موتورسیکلت های برقی از روز سه شنبه 11 آذرماه جاری از طریق سایت شرکت لیزینگ شهر آغاز می شود.
خبرگزاری ایرنا: سخنگوی شرکت کنترل کیفیت هوا شهر تهران گفت: ثبت نام اینترنتی برای دریافت تسهیلات خرید موتورسیکلت های برقی از روز سه شنبه 11 آذرماه جاری از طریق سایت شرکت لیزینگ شهر آغاز می شود.

«حشمت الله بسطامی» اظهار کرد: با توجه به مطالعات انجام شده درشهر تهران شش درصد تردد با موتورسیکلت انجام می شود.

وی افزود: حدود 12 درصد از سفرهای درون شهری تهران در محدوده طرح ترافیک انجام می شود که وسعتی معادل 4.2 درصد از شهر تهران را پوشش می دهد.

بسطامی با تاکید بر اینکه 25 درصد آلودگی تولید شده در تهران ناشی از تردد موتورسیکلت است، افزود: وسعت آلودگی هوا در تهران باعث شده تا استفاده از خودروهای با سوخت غیر فسیلی در برنامه کار مسوولان ذیربط از جمله شهرداری تهران قرار گیرد.

وی اظهار کرد: برای دستیابی به اهداف شهرداری تهران در مسیر کاهش تعداد موتورسیکلت های بنزینی و جایگزینی موتورسیکلت برقی و استفاده از آن در سطح شهر به ویژه در محدوده طرح ترافیک، قراردادی بین سازمان حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران، بانک شهر، لیزینگ شهر و شرکت دانشگاهی افرا فرایند شریف منعقد شده است.

بسطامی با اشاره به انجام مراحل آزمایشی موتورسیکلت های برقی در شهریور 93، اضافه کرد: ایستگاه های شارژ هوشمند باطری نیز در برخی پارکینگ های منطقه 12به عنوان پایلوت انتخاب شد تا دارندگان موتورسیکلت های برقی بتوانند بصورت رایگان از این جایگاه ها استفاده کنند.

بسطامی افزود: در حال حاضر شهرداری تهران آمادگی خود را برای اجرای طرح جایگزینی 15 هزار موتورسیکلت برقی بجای بنزینی در منطقه 12شهرداری اعلام کرده است.

وی در مورد چگونگی پرداخت وام برای خرید موتورسیکلت های برقی اظهار کرد: برای این منظور وام بدون بهره تا سقف تسهیلات 70 میلیون ریالی، معادل 80 درصد قیمت موتورسیکلت های برقی توسط بانک شهر یا لیزینگ شهرداری به متقاضیان خرید این نوع موتورها پرداخت می شود.

بسطامی اظهار کرد: متقاضیان وام می توانند از طریق اینترنتی با مراجعه به آدرس http://ads.leasingshahr.ir و یا در طول برگزاری نمایشگاه رونمایی موتورسیکلت های برقی در بوستان گفت و گو( 13 تا 17 آذر ماه در بوستان گفتگو) اقدام به نام نویسی کنند.

سخنگوی شرکت کنترل کیفیت هوا تهران تصریح کرد: تردد موتورسیکلت های بنزینی در بخش هایی از منطقه 12 شهرداری تهران و همچنین بعداز 18 ماه از اجرای این طرح، در محدوده طرح ترافیک ممنوع خواهد شد.
انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:0
-
09:01 - 1393/09/10
یعنی قیمتش 8 و نیم میلیون میشه !!!!!!!!!!!
Iran, Islamic Republic of
13:18 - 1393/09/10
ایکاش تو شهرستانها هم بیاد.
میاد یعنی؟
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج