آنجلینا جولی با زنهای زیادی ارتباط ندارد!
۱۵۷۵۴
۳۰ آذر ۱۳۹۰ - ۰۸:۵۸
۷۹۰۶ 
آنجلینا به ندرت بصورت اینترنتی خرید می کند زیرا اینکار برای او خیلی گیج کننده و مشکل است ! او می گوید:"ما همیشه خرید کریسمس را خیلی زود انجام می دهیم زیرا معمولا" در تعطیلات کریسمس ما به سفر می رویم ."
آنجلینا به ندرت بصورت اینترنتی خرید می کند زیرا اینکار برای او خیلی گیج کننده و مشکل است !

این بازیگر مشهور هالیوود که به همراه همسرش براد پیت از شش کودک نگهداری می کند ، سعی کرد خرید کریسمس امسال را از طریق وب سایت آمازون انجام دهد اما این وب سایت از نظر او خیلی پیچیده و گسترده بود و او نتوانست از این طریق خرید کند.

او می گوید:"ما همیشه خرید کریسمس را خیلی زود انجام می دهیم زیرا معمولا" در تعطیلات کریسمس ما به سفر می رویم ."هفته پیش ، من و براد برای اولین بار به سایت آمازون مراجعه کردیم اما این وب سایت آنقدر بزرگ و پیچیده بود که ما در آن گم شدیم . بعد از یک ساعت آنقدر گیج و سردرگم شده بودیم که کامپیوتر را خاموش کردیم ."

" ذهن من بیش از حد مشغول است و من واقعا" نمی توانم روی یک چیز خاص تمرکز کنم و به همین دلیل ترجیح می دهم بجای اینترنت از کاتالوگها استفاده کنم ."

آنجلینا جولی اخیرا" اعتراف کرد که با هیچ زنی دوست نیست .

او گفت:"اگر دقت کرده باشید من در فیلمها با هیچ زنی دوست نیستم . اگر راستش را بخواهید در زندگی واقعی نیز با زنهای زیادی ارتباط ندارم و دوست نیستم و بیشتر اوقات ترجیح می دهم در خانه بمانم. من خیلی اجتماعی نیستم وزیاد با زنها معاشرت نمی کنم ."

"بیشتر ترجیح می دهم با اعضای خانواده ام معاشرت و صحبت کنم. اغلب با براد صحبت می کنم ... نمی دانم چرا اما دوستان زیادی ندارم که بتوانم با آنها صحبت کنم . در واقع براد تنها هم صحبت من است."


منبع: آفتاب

باز نشر: مجله اینترنتی Bartarinha.ir

برترین مجله اینترنتی ایران


انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
00:19 - 1390/10/01
آخییییییییییییییییییییییییی
الهییییییییییییییییییی
الهی به پای هم پیر شین....
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج