چالش بهاره رهنما و کمند امیر سلیمانی
۱۵۸۵۵۲
۱۵ آذر ۱۳۹۳ - ۱۵:۴۳
۱۶۵۶۶
نمایش "تو دهنتو میبندی یا من؟" به نویسندگی بهاره رهنما و کارگردانی داود بنی‌اردلان از 25 آذر ماه در سالن گوشه فرهنگسرای نیاوران به روی صحنه می‌رود.
خبرگزاری ایسنا: نمایش "تو دهنتو میبندی یا من؟" به نویسندگی بهاره رهنما و کارگردانی داود بنی‌اردلان از 25 آذر ماه در سالن گوشه فرهنگسرای نیاوران به روی صحنه می‌رود.

در نمایش "تو دهنتو میبندی یا من؟" بهاره رهنما و کمند امیر سلیمانی به ایفای نقش می‌پردازند و این نمایش حکایت واگویه‌هایی دو زن از زندگی است.

چالش بهاره رهنما و کمند امیر سلیمانی

داود بنی‌اردلان از کارگردانان جوان تئاتر است که تاکنون اجراهای مختلفی در سالن‌های تئاتر به روی سن برده که از جمله آن می‌توان به اجرای نمایش "سست" در خانه هنرمندان ، " قصه های ایرانی " و " ما که نیستیم " در فرهنگسرای نیاوران و " نمایش فوتبال " در اداره تئاتر اشاره کرد.

دیگر عوامل این گروه نمایشی عبارتند از:سعید غفاری:طراح صحنه ، نیما محبی:دستیار کارگردان و برنامه ریز ، اسماء رمضانیان:منشی صحنه ، سعید قشقاوی:ساخت تیزر و عکس ، مصطفی کاظمی: عکاس.

نمایش "تو دهنتو میبندی یا من؟ " هر روز به غیر از شنبه‌ها ساعت 19 در سالن گوشه فرهنگسرای نیاوران تا تاریخ 3 بهمن ماه به روی صحنه می‌رود.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج